Krásné světlé byty v moderní novostavbě, Praha 10 - Vršovice

Vyprodáno! Krásné světlé byty v moderní novostavbě, Praha 10 - Vršovice


O projektu

Nabízíme krásné byty v architektonicky propracovaném, moderním a především komorním projektu s možností parkování v podzemních garážích. Rezidence se odlišuje od stávající zástavby především svým vzhledem, fasáda je zpracována v maximálním možném prosklení interiéru, v materiálové kombinaci omítky s cembonitovým obkladem. Spodní část bytového domu je tvořena kamennou podnoží s gabionovými opěrnými stěnami.
Nabízené byty se pyšní zajímavými dispozicemi, a díky prostorným lodžiím a terasám je zajištěn i pěkný výhled s možností příjemného posezení a odpočinku. V rámci standardního vybavení mají klienti možnost výběru v materiálovém provedení interiéru dle svého přání. Otevřená koncepce interiéru, kterou architekti navrhli pro řadu bytových jednotek, je příkladem současného moderního trendu, kdy je obývací pokoj přímo propojený s jídelnou a kuchyní.

Vršovice jsou pražská čtvrť jihovýchodně od centra náležející do městské části Praha 10. V okolí projektu je výborná občanská vybavenost a infrastruktura. Majitelé bytů v této rezidenci mohou využít dostatek nákupních příležitostí, nedalekou poštu i blízkost Vinohradské nemocnice. Především rodiny s dětmi ocení doslova pohled do oken základní a mateřské školy, které jsou přímo proti domu. Milovníci aktivního života najdou řadu příležitostí ke sportu a procházkám v místních rozlehlých parcích a Heroldových sadech. Nedaleko se nachází řada sportovních center a plavecký bazén Slavia.

Velkou a nespornou výhodou projektu je i výborná dostupnost, například na Nám. Míru se dostanete za necelých 15 minut.

Další developerské projekty

Prodej nových bytů v komorním projektu Kněžívka Tuchoměřice

Středočeský kraj, Tuchoměřice, Tuchoměřice
Prodej

Prodej apartmánů a řadových domků na Klínovci

Ústecký kraj, Loučná pod Klínovcem, Loučná
Prodej
Všechny developerské projekty