Prodej luxusní rodinné vily na jižní stráni chráněné krajinné oblasti Ve Višničkách , Praha 7 - Troja

Prodáno!
Prodáno!

Prodej luxusní rodinné vily na jižní stráni chráněné krajinné oblasti Ve Višničkách , Praha 7 - Troja

Číslo zakázky: N1836
Cena: Cena na vyžádání v RK
Adresa: Nad Kazankou, Praha-Troja - Troja
Počet nadzemních podlaží: 4
Typ: Dům
Užitná plocha: 1 304 m2
Terasa: Ano (324 m2)
Sklep: Ano
Vlastnictví: Osobní
Parkování: Garáž
Přílohy ke staženíplánekplánek
Minimalistická novostavba na pozemku o velikosti 2.509 m² s venkovním bazénem je situovaná na jižní stráni chráněné krajinné oblasti Ve Višničkách v blízkosti Trojského zámku, vinic a botanicke zahrady. Obytná plocha činí 685,2 m2.

Architektura je tvarově střídmá a nadčasová, skleněná velkoplošná okna propojují vnitřní dispozice s okolní přírodou. Užitné prostory domu (1.304 m²) jsou umocněné terasami (324,4 m²), do kterých přecházejí všechna obytná podlaží. V interiéru bylo použito minimální množství druhů materiálů a tak bylo dosaženo čistoty a vyváženosti, která působí lehce, vzdušně a elegantně.
Vila je položena na svažitý terén a centrálně ji propojuje přímka schodů od spodního hlavního vchodu do nejvyššího podlaží.

Vila nabízí celkem 4 podlaží a jedno garážové s úložným prostorem.
Podlaží jsou rozdělena na vstupní, s proskleným foyer, 2 pokoji pro hosty s vlastními šatnami, koupelnami a 3 technické místnosti, dále obytné podlaží, kde se nachází velký obývací pokoj s krbem, vstup na terasu, kuchyň s jídelnou s krbem a komorou, koupelna a dvě šatny.
Třetí, ložnicové podlaží slouží jako klidová zóna se čtyřmi prostornými ložnicemi, z toho hlavní jižně orientovaná ložnice má vlastní šatnu, prosklenou koupelnu s volně stojící vanou a vstupem na terasu. Poslední, čtvrté podlaží je pak určeno k relaxaci nebo práci, je zde umístěna sauna, fitness, venkovní bazén s bezkonkurenčním výhledem na celou Prahu. Všechna patra včetně garáže jsou spojena výtahem.

K vile náleží garáž pro 6 vozů o rozloze 215.1 m².