Prodej moderního bytu 3+kk, 154 m² s balkonem 4,7 m² v srdci pražského Starého Města, Prahy 1

Prodej moderního bytu 3+kk, 154 m² s balkonem 4,7 m² v srdci pražského Starého Města, Prahy 1

Číslo zakázky: N1895
Cena: 27 041 870 Kč
Financování zajistíme
Adresa: Dlouhá, Praha 1 - Staré Město
Patro: 1. patro
Počet nadzemních podlaží: 5
Typ: Byt
Dispozice: 3+kk
Užitná plocha: 159 m2
Balkón: Ano (4 m2)
Vlastnictví: Osobní
Parkování: Garážové stání
PENB: G
Přílohy ke staženíplánek
Nový plně zařízený byt 3+kk o výměře 154 m² s balkonem 4,7 m² v samotném centru Prahy, v blízkosti Staroměstského náměstí. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží v Paláci Dlouhá, výjimečném projektu luxusního rezidenčního bydlení té nejvyšší kvality, který prošel kompletní rekonstrukcí citlivě propojující původní stavební styl art deco s moderními standardy bydlení.

Zcela nový byt prošel nedávno kompletní rekonstrukcí, je plně zařízený v klasickém stylu, který akcentuje art-deco styl budovy, odráží její historickou hodnotu, ale zároveň je nadčasový a doplněn nejmodernějšími materiály a vybavením. Velkorysé koupelny jsou obloženy přírodními kameny a vybaveny značkami Villeroy&Boch, Duravit a Hansgrohe. Milovníky designu zaujme vybavení od předních značek B&B Italia, Vitra a Walter Knoll a doplňky od výrobců Moser, Louis Poulsen a Christofle. Dobovou atmosféru dokreslují detaily v podobě replik původních klik a dveří a exkluzivitu bytu dodávají sofistikované technologie, jakými jsou domácí inteligentní systém BTicino a audiovizuální systém Bang & Olufsen.
Komfort prvotřídního bydlení je zajištěn čtyřiadvacetihodinovou recepcí, podzemním parkováním a nákupní Gurmet Pasáží v přízemí, ve které si cestou domů můžete nakoupit kvalitní čerstvé mezinárodní i lokální potraviny. Rezidence se nachází v lokalitě s výbornou dopravní dostupností všemi prostředky MHD (metro, tramvaj).

Nastěhování je možné ihned.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.