Prodej nových bytů v komorním projektu Kněžívka Tuchoměřice

Prodej nových bytů v komorním projektu Kněžívka Tuchoměřice

Adresa: Ke Kovárně, Středočeský kraj, Tuchoměřice, Tuchoměřice
O lokalitě

Představujeme Vám komorní developerský projekt Kněžívka, první bytový dům svého druhu v Tuchoměřicích na Praze-západ.
Právě Kněžívka je nejstarším místem v této obci nedaleko hranice Prahy 6. Historie místa se datuje od r. 1301, i když archeologické nálezy z Tuchoměřic a okolních obcí jsou nesmírně bohaté a potvrzují, že toto území bylo již od pravěku součástí nejhustěji osídlené oblasti Čech. Bylo to zřejmě způsobeno dobrou konfigurací terénu, blízkostí Vltavy a tedy i cest dálkového obchodu. Důležitou roli hrálo také velmi příznivé klima a úrodná půda. Mimo oblast Tuchoměřic mají také Tursko, Libčice, Únětice, Černovičky a téměř všechny ostatní obce v okolí hlubokou a bohatou historii a dokládají přítomnost sídlišť již ve 4. století před naším letopočtem. Potvrzení toho, že místo je přímo předurčené k příjemnému bydlení.
V okolí obce byla za středověku těžena opuka, specifická ‘zlatá’, která se používala jako základní stavební materiál při stavbě Pražského hradu a v rozvíjejících se obcích na západ od Prahy. Zde má většina historických stavení a zemědělských usedlostí základ právě z místní zlaté opuky. Moderní bytový dům tuto tradici připomíná a respektuje.

O projektu

Bytový dům je navržen tak, aby splňoval nároky moderního, pohodlného bydlení rodin a jednotlivců. V bytech jsou navržena velká okna, která velkoryse prosvětlují interiéry, vysoké stropy dávají pocit světlosti a vzdušnosti.
Dům stojí trochu stranou od hlavní obecní komunikace, její provoz za vzrostlými stromy neruší toto klidné místo v zeleni a staré zástavbě.
Svým objemem, stylem a barvou fasády s opukovou podezdívkou a sedlovou střechou v barvě terakoty harmonizuje s okolní přírodou i sousedními staveními. V okolí postupně vzniká komorní bytová čtvrť s malebným parkem podél potoka.

V podzemí se nachází garáže a sklepy, v prvním a druhém obytném nadzemním patře po šesti bytech. Každý z nich je navržen individuálně, má odlišné členění a dispozice. Byty jsou vybaveny ve vyšším standardu. Velká okna prosvětlují zajímavě řešené byty 1+kk a 2+kk, z nichž žádný není identický. Dva největší byty mají terasy.

Výhody bydlení v projektu

Výhodou bydlení v obci Tuchoměřice je nádherná okolní příroda, zajímavá místa a historické památky – hrad Okoř, gotický kostel v Černovičkách s nově odhalenými a restaurovanými středověkými nástěnnými malbami, rotunda z 12. století na Přední Kopanině, také některá místa skrytá a nenápadná, jako třeba uměle vystavěná grotta v polích z poloviny devatenáctého století stojící za okrajovou částí Tuchoměřic, Pazdernou. Takové zajímavosti jsou rozsázeny v celém širokém okolí.
K relaxaci a sportování poslouží jezdecké areály v Tuchoměřicích, na Pazderně a Přední Kopanině, umožňují ustájení koní a základní jezdecký výcvik, také cyklistické a turistické trasy, plavecké bazény na Suchdole v Praze 6, ve Slaném a na Kladně.
Nesporně největší výhodou je bezprostřední blízkost Prahy 6 a výborné dopravní spojení MHD na metro.
Sociální vybavenost v Tuchoměřicích - pošta, restaurace a prodejny, škola a školka, společenský dům. Vše ostatní v okolních obcích, Suchdole, v Bubenči a v Dejvicích.) Možnost větších nákupů v OC Šestka u letiště a v Lidlu v Horoměřicích.
V dobré dojezdové vzdálenosti od mezinárodního letiště Václava Havla.
Zakázka Dispozice Patro Obytná plocha Terasa / Balkón Zahrada Cena
KT-12 2+kk 1. patro 76 m2 Ne / 11 m2 Ne 4 980 000 Kč více
KT-11 2+kk 1. patro 43 m2 Ne / Ne Ne REZERVACE více
KT-10 2+kk 1. patro 36 m2 Ne / Ne Ne 2 420 000 Kč více
KT-9 2+kk 1. patro 40 m2 Ne / Ne Ne REZERVACE více
KT-8 2+kk 1. patro 50 m2 Ne / Ne Ne 3 260 000 Kč více
KT-7 1+kk 1. patro 53 m2 Ne / Ne Ne 2 990 800 Kč více
KT-6 2+kk Přízemí 82 m2 11 m2 / Ne Ne 4 880 000 Kč více
KT-5 1+kk Přízemí 37 m2 Ne / Ne Ne 2 380 000 Kč více
KT-4 1+kk Přízemí 30 m2 Ne / Ne Ne 1 950 000 Kč více
KT-3 1+kk Přízemí 35 m2 Ne / Ne Ne 2 160 000 Kč více
KT-2 1+kk Přízemí 44 m2 Ne / Ne Ne REZERVACE více
KT-1 1+kk Přízemí 52 m2 Ne / Ne Ne 2 890 800 Kč více