Prodej

Prodej bytu 3+kk, 109 m2, Praha 1 - Malá Strana

109 m2 Újezd, Praha 1 - Malá Strana 20 800 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt o užitné výměře 109 m2, který prošel důkladnou a perfektní rekonstrukcí. Nemovitost se nachází ve třetím nadzemním podlaží činžovního domu postaveného koncem 19. století v rozlehlém dvorním traktu na Újezdu. Celý dům také prošel kompletní rekonstrukcí fasády, společných prostor, střechy a byl instalován nový výtah.

Z chodby o výměře 7,75 m2 se vchází do hlavního obytného prostoru (celkem 55,91 m2), ložnice (21,52 m2) a koupelny (11,91 m2). Z obývací části se vchází do další ložnice o výměře 11,91 m2). Z tohoto pokoje je nádherný výhled na starobylou zahradu s malebným původně renesančním domem palácového charakteru přestavěným barokně Kiliánem Ignácem Dietzenhoferem. Z hlavní obytné části s kuchyní a jídelnou je výhled na Sudkův přízemní domek s udržovanou zahrádkou. Byt je celkově velmi světlý díky oknům orientovaným do tří světových stran. K bytu patří sklep 6 m2.

Při kompletní rekonstrukci bytu byly užity ty nejkvalitnější materiály a nejlepší technologie. Veškeré rozvody jsou nové (plyn, elektřina, voda, kanalizace), byly instalovány článkové radiátory, vytápění nejnovějším typem kotle Weishaupt. Byla provedena akustická izolace podlah, stropů a stěn. Koupelnová keramika od firmy Villeroy Boch, baterie Dornbacht. Dubové olejované třívrstvé podlahy, dubové dveře a zárubně, nová okna s izolačním sklem, z venkovní strany zachovávající ornamentální řezby a respektující barvu fasády. Byt je dále vybaven nejnovějším zabezpečovacím systémem s vlastním kamerovým systémem.

Unikátní atmosféra, ono genius loci Malé Strany, vytváří naprosto jedinečné prostředí k výjimečnému životu v nejkrásnější a zároveň nejstarší pražské čtvrti, která si ještě dochovala středověký charakter.

Skvělá dostupnost do centra, zastávka tramvají pár metrů od domu, veškerá občanská vybavenost v bezprostředním okolí, Petřín s jeho četnými zahradami – Seminářská, Vrtbovská, Lobkovická etc., Kampa, Pražský hrad a jeho terasovité zahrady, to vše na dosah malostranských uliček, historických paláců a kostelů, malostranských stylových kaváren, restaurací, divadel a klubů. Tato unikátní a dokonalá kombinace splňuje výhody bydlení ve městě s bydlením poblíž přírody, přitom v úplném srdci staré Prahy.

Součástí kupní ceny není kuchyně a šatní skříň.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5297

Cena

20 800 000 Kč

Adresa

Újezd, Praha 1 - Malá Strana

Druh

Byty

Dispozice

3+kk

Užitná plocha

109 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím