Prodej

Prodej střešního bytu 4+kk/T, 198 m2, Praha 5 – Smíchov

198 m2 Holečkova, Praha 5 - Smíchov Rezervováno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji střešní byt o velikosti 172,6 m2 s terasou 25,5 m2 v novostavbě bytového domu v 8. nadzemním podlaží, jenž má příjemné výhledy do zeleně Husových sadů a centra Prahy. Byt je jediný na patře a je připraven pro budoucího majitele poskytnout variantní řešení užívání. Může být používán v současné dispozici jako 4+kk, dále může být rozdělen na pohodlné 5+kk a též se nabízí varianta dvou samostatných bytových jednotek se samostatným vstupem, tedy 4+kk a 1+kk.

Prodává se ve stavu Shell Core. Je však stavebně připraven na vysoké nároky a požadavky budoucího majitele. Vedle vstupu je umístěný výtah, který vede přímo do bytu. U vstupu je příjemná hala, na kterou navazuje společenská část - obývací pokoj a kuchyně s jídelním koutem. Po celé délce bytu u této společenské části je jižní terasa o velikosti 25,5 m2. Západní a severní část tvoří pokoje. V současnosti jsou tu tři pokoje o velikosti 18,5 m2, 21,6 m2 a 35,4 m2. K nim náleží dvě koupelny vždy s toaletou. Třetí samostatná toaleta se nachází v hale u vstupu do bytu. V bytě je též malá komora připravená jako malá prádelna.

Nemovitost je stavebně připravena na položení finálních podlah, osazení sanitárního zařízení, instalaci kuchyňské linky a celkového dovybavení domácnosti. Okna jsou dřevěná EURO s čirým izolačním dvojsklem. Venkovní stínění oken zabezpečují externí hliníkové žaluzie s elektrickým ovládáním. Vstupní bytové dveře jsou plné, protipožární. Na podlaze terasy je dřevěný rošt. V bytě je i příprava na krb. Dále jsou zde vstupy pro umístění klimatizačních jednotek.

Bytový dům má samostatnou kotelnu na plyn pro ohřev vody a topení s dálkovým odpočtem pro každý byt.
K bytu je rezervována garáž v 1. NP o dvou stáních za cenu 798.600 Kč. Dále je možné zakoupit sklepní kóji od 2,9 do 4,7 m2.

Samotný bytový dům je zasazen do velké svažité zahrady, která skýtá jednotlivým majitelům domu příjemné posezení.

Poloha v rámci města je z pohledu dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti velmi dobrá. Stanice metra Anděl je dostupná pěšky či z nedaleké zastávky tramvaje. Pro automobilovou dopravu je klíčový nedaleký Strahovský tunel, který navazuje na hlavní městské tahy a výpadovky. V okolí se nachází mateřské i základní školy. Blízké pětihvězdičkové nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov poskytuje dostatek možností k nakupování či trávení volného času. Kulturní vyžití nabízí nespočet zařízení v nedalekém centru města. K relaxaci a odpočinku lze využít mimo jiné Kinského zahradu, Petřín či parky Klamovka i Ladronka.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5779

Cena

Rezervováno

Adresa

Holečkova, Praha 5 - Smíchov

Druh

Byty

Dispozice

4+kk

Užitná plocha

198 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím