Prodej

Prodej bytu 4+kk/T, 215 m2, v novém projektu Viladům Děvín, Praha 5 - Smíchov

215 m2 K Závěrce, Praha 5 - Smíchov na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivní střešní byt s terasou s panoramatickým výhledem o dispozici 4+kk na obytné ploše 176,5 m2, plus terasa 38,8 m2. Tento nový luxusní projekt roste pod Dívčími hrady ve vilové čtvrti Prahy 5, v sousedství zelených údolí, jen pár minut od metra B Anděl i Radlická. Moderní design a vysoce kvalitní vybavení uspokojí i náročné. SMART ovládání v bytech rezidence zvyšuje komfort bydlení a snižuje energetickou náročnost. Dům i byt byly navrženy individuálně studiem architektů a interiérovými designéry. Dominantní jsou velkoformátová okna s výhledem na Prahu nebo na domy vilové čtvrti pod Děvínem. Kvalita Viladomu - podzemní patro s parkováním, cihlové vyzdívaní, sádrocementové omítky, chlazené stropy a další výhody - se snoubí se špičkovým vybavením promyšlených bytů. Interiéry nesou prvky prvorepublikových vil, je zde masivní dřevěná dvouvrstvá podlaha (skladba stromeček, rustikální design), velkoformátová keramická dlažba desén Perla, koupelny vybaveny stylovými obklady a zařizovacími předměty Hansgrohe, Laufen, Kartel, Aura apod. Parkování v 1.PP, kde jsou i zděné sklepy a dobíjení pro elektromobily; vstup autovýtahem z ulice.

Tento střešní byt je exkluzivní korunou projektu. Je velkorysý architekturou, prosvětlený, luxusně vybavený. Jižně orientovaný obývací pokoj je propojen prosklenými stěnami s terasou (38,8 m2) s panoramatickým výhledem na Prahu (po celé jeho jižní délce). Okna jsou opatřena žaluziemi. Jako jediný byt ve 4.NP nabízí majitelům luxus komorního soukromí. Na obývací pokoj navazuje prostorná kuchyně s jídelnou. Je zde krb, masivní dřevěná podlaha, posuvné izolační skleněné dveře na terasu. Dále jsou v bytě 3 ložnice se šatnami a dvěma koupelnami. Hlavní ložnice s koupelnou je orientovaná na západ, další dvě ložnice směrem na východ mají k dispozici společnou koupelnu a vedle úložných prostor v pokojích také oddělenou šatnu. Ve vstupní hale bytu jsou další úložné místnosti, samostatná toaleta a technická místnost.

Vytápění je centrální plynové - podlahové, v koupelnách navíc topný žebřík. Klimatizace chlazenými stropy. V domě je zavedena kabelová televize, WiFi. K bytu patří sklep a dvě parkovací stání v podzemní garáži. V domě je výtah na čip až do bytu, zabezpečený bezpečnostními bytovými dveřmi.

Lokalita nabízí zeleň i skvělou občanskou vybavenost v dojezdové vzdálenosti cca 10 min autem. Dostupnost je vynikající, nejbližší zastávky Metra linie B - Radlická a Anděl - jsou od rezidence jen několik minut autem, při použití MHD (bus i tram) pak trvá cesta na obě stanice Metra jen 10 minut, případně 8 minut autobusem do stanice Na Knížecí. Minuty autem je vzdálený Městský okruh v jeho smíchovské části, kterým se pohodlně dopravíte na všechny pražské výpadovky. Do Prokopského a Dalejského údolí nebo přírodní rezervace Vidoule dojedete MHD během několika minut.

Přiložené vizualizace jsou pouze ilustrační.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

VD-4.1

Cena

na vyžádání

Adresa

K Závěrce, Praha 5 - Smíchov

Druh

Byty

Dispozice

4+kk

Užitná plocha

215 m2

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka

Dispozice

Patro

Obytná plocha

Terasa/Balkón/Lodžie

Zahrada

Cena

VD-1.1

2+kk

přízemí

78 m2

24 m2 / Ne / Ne

Ano (55 m2)

Prodáno

Detail

VD-1.2

3+kk

přízemí

122 m2

45 m2 / Ne / Ne

Ano (70 m2)

Prodáno

Detail

VD-2.1

2+kk

1. patro

75 m2

11 m2 / Ne / Ne

Ano (38 m2)

Prodáno

Detail

VD-2.2

1+kk

1. patro

41 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-2.3

2+kk

1. patro

78 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-3.1

3+kk

2. patro

122 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-3.2

2+kk

2. patro

78 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-4.1

4+kk

3. patro

176 m2

38 m2 / Ne / Ne

Ne

na vyžádání

Detail

Zatáhněte pro více položek

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím