Prodej

Prodej unikátního bytu 4+kk/3T, 219 m2, Praha 7 - Holešovice

219 m2 Komunardů, Praha 7 - Holešovice 26 750 000 Kč

O nemovitosti

Velkoryse řešený a naprosto unikátní byt 4+kk o velikosti 171 m2 s terasami o celkové výměře 48 m2 se nachází v sedmém nadzemním podlaží domu postaveného podle návrhu skvělého architekta Stanislava Fialy. Reprezentuje bydlení v komfortu podle současných světových trendů. Dokonale provedené detaily, klasické kvalitní materiály.

Byt má centrální obytnou místnost s kuchyňským koutem a prosklenou stěnou, odkud se vchází na terasu. V chodbě u hlavního vchodu je možné umístit šatnu a je zde malá technická místnost s přípojkou na pračku a sušičku a toaleta. Byt celkem disponuje třemi terasami o celkové výměře 48 m2. Každá ze tří ložnic má vlastní plně vybavenou koupelnu a terasu. Odtud je krásný výhled na Prahu směrem k Pražskému hradu.

Byt je vybaven bezpečnostními dveřmi třídy 3, vnitřní dveře jsou bezfalacové bez prahu, dále je zde topná podlaha v koupelnách, příprava pro žaluzie, příprava pro chlazení včetně rozvodů do jednotlivých místností, příprava pro chytrou domácnost, optická přípojka internetu, zásuvky na balkonech a terasách a vývod vody tam, kde je osázená venkovní zeleň. Podlahy v místnostech jsou dvouvrstvé dubové, v koupelnách a na toaletách je kamenná dlažba a obklady. Sanitární keramika a baterie ve vysokém standardu. Radiátory nebo topné panely jsou rozmístěny podle polohy v rámci bytu. Topný držák na ručníky v koupelně. Dálkové odečty měřičů vody a tepla, aby nikdo nechodil odečítat do bytu. Domovní telefon s přípravou pro instalaci videotelefonu. Dům je vybaven vlastní plynovou kotelnou. Čipový vstup do domu.
Parkovací stání a sklep se dají přikoupit. Cena za parkovací stání je 350.000,- Kč + DPH, přičemž parkovací stání není podmínkou při koupi bytu. Cena za sklep je 25.000,- Kč/m2 a je nutné zakoupit alespoň jeden sklep.

Pražská čtvrť Holešovice se stává velmi žádaným místem pro bydlení. Má ideální polohu, do úplného centra Prahy je to pár minut tramvají, metro Vltavská umožňuje snadné propojení s celou Prahou. V Holešovicích se nachází spousta vyhlášených restaurací (SaSaZu, Home Kitchen, JATKA 78), klubů, kaváren, galerií (například DOX), multikulturní centrum La Fabrika, všechny druhy větších i menších obchodů, Pražská tržnice, lékárny, polikliniky a samozřejmě školy a školky a další instituce. Možnost sportování a volnočasových aktivit v nedaleké Stromovce, na Trojském ostrově a podél Vltavy.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5768

Cena

26 750 000 Kč

Adresa

Komunardů, Praha 7 - Holešovice

Druh

Byty

Dispozice

4+kk

Užitná plocha

219 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím