Prodej

Prodej unikátního třípodlažního penthousu na nábřeží řeky Vltavy, 1400 m2, Praha

1 400 m2 na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji výjimečný penthouse, jenž tvoří tři celá podlaží historického, secesního domu na lukrativní adrese s dechberoucími výhledy na Vltavu, Pražský hrad, Národní divadlo a mnohé další žádané lokality Prahy. Interiér je ve stavu shell & core, a tak má budoucí majitel možnost dovršit projekt dle svých požadavků a nároků. K nemovitosti náleží vlastní recepce s concierge servisem. Penthouse Artcube vznikal téměř osm let pod rukami italského developera Nino Altomonte a je výjimečný naprostým soukromím, životem na břehu řeky i v oblacích.

Tento unikátní prostor čítá 1400 m2, čtyři terasy o celkové ploše 118,65 m2 a čtyři balkóny s orientací do všech světových stran, které nabízí výhledy po celém okolí. Mnoho oken a prosklený strop zajišťují byt velmi vzdušným a prosvětleným, přičemž dopadající sluneční paprsky tak dotváří velmi příjemnou atmosféru. V současnosti již interiér obohatilo unikátní točité schodiště tvořené oboustranným travertinem s pásem z ručně broušené oceli a zábradlím z ohýbaného skla. Kombinace černého kamene Armani a světlého travertinu na podlaze a obkladech haly utváří půvabný celek. Stropy dosahují až do výšky jedenácti metrů a čelní prosklený výhled na Vltavu je 23 m široký. Soukromý výtah umožňuje pohodlné užívání a přístup do všech podlaží bytu, privátního suterénu a do podzemní garáže se zakladačem pro osm vozů. Suterén nabízí jak salónek s barem z Madagarského labradoritu a vinným sklepem, tak privátní spa s bazénem s masážními tryskami, protiproudem a výhřevností vody, saunou a vybaveným fitness.
Nemovitost poskytuje i rozdělení jednotlivých prostor, a tak lze dotvořit dispozice dle potřeb budoucího majitele.

Lokalita historického centra je jednou z nejprestižnějších částí Prahy, v dosahu se tak nachází nejlepší obchody, kavárny, restaurace a kulturní či vzdělávací instituce.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N6011

Cena

na vyžádání

Druh

Byty

Dispozice

6 a více

Užitná plocha

1 400 m2

Nízkoenergetický

Ne

Všechny parametry