obývací pokoj a kuchyňský kout

Prodej bytů v rezidenci Mikovcova, Praha - Vinohrady


O projektu

Představujeme Vám nový developerský projekt Rezidence Mikovcova, který nabízí jedinečné rezidenční bydlení v úplném centru Prahy, na okraji městské části Praha 2 – Vinohrady.

Celý projekt je navržen maximalisticky a použité standardy vybavení bytů respektují poslední trendy moderního, zpravidla minimalistického designu. Byty jsou koncipovány tak, aby zaručili naprosté soukromí a komfortní bydlení pro jednotlivce i rodiny.

K prodeji nabízíme celkem 4 půdní byty, jeden z nich o dispozici 2+kk, ostatní s dispozicemi 3+kk a prostornými terasami.

Do bytových standardů patří kompletně zařízená koupelna dle návrhu architekta včetně osvětlení. Dále bezpečnostní, protipožární vstupní dveře ADLO, celoplošně lepené dřevěné podlahy v celém bytě, designová topná tělesa, interiérové bezfalcové dveře o výšce 2100 cm a další zařízení dle přání klienta. V bytech je příprava pro kuchyňskou linku a klimatizace ve všech obytných místnostech. K dispozici je také systém inteligentní domácnosti a příprava pro markýzy na terasách.
Součástí výstavby je rekonstrukce společných částí domu a výstavba skleněného osobního výtahu Schindler.

Velkou výhodou je lokalita v naprostém centru Prahy, pouhých 190 m od stanice tramvaje a metra C – I.P. Pavlova, 5 min chůze od Václavského náměstí a náměstí Míru. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost a širokou škálu služeb. Nedaleko je situován park Riegrovy sady, nabízející možnost odpočinku a sportovních aktivit.

Projekt je ve fázi výstavby, k nastěhování na konci roku 2018.

Již brzy pro Vás připravujeme další developerské projekty.
Zakázka Dispozice Patro Obytná plocha Terasa / Balkón Zahrada Cena
MIK-1 2+kk 5. patro 62 m2 Ne / Ne Ne 7 989 000 Kč více
MIK-3 3+kk 5. patro 108 m2 5 m2 / Ne Ne 12 489 000 Kč více

Další developerské projekty

Všechny developerské projekty