Prodej

Prodej prostorné vily, 528 m2, na poz. 743 m2, Praha 12 - Komořany

528 m2 Na Homoli, Praha 12 - Komořany 32 900 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji tuto čtyřpodlažní vilu s krytým bazénem a vířivkou o užitné ploše 528 m2 v příjemné a klidné lokalitě Komořany, jen pár kroků od Modřanské rokle. Prostorná vila stojící na rohovém pozemku o velikosti 743 m2 byla postavena ve 40. letech 20 století. Následně proběhla rekonstrukce a vila byla moderně vybavena díky čemuž slouží k příjemnému vícegeneračnímu bydlení. Vila nabízí prostorné jednotky o dispozicích: 3+1, 3+1 a 2+1. Nemovitost má flexibilní využití, lze využít jako reprezentativní sídlo firmy, nebo vlastní důstojné bydlení v rezidenční lokalitě se snadnou dostupností do centra.

Přízemí disponuje jednotkou 2+1 s koupelnou, samostatnou toaletou a také technickým zázemím (kotelna, sklad, sušárna).
V 1. patře je samostatná bytová jednotka 3+1. Ta disponuje prostornou obývací částí s krbem, jež volně přechází v jídelnu. Z jídelny je vstup na terasu s výhledem do zahrady. Dále jsou zde dva pokoje, kuchyň, dvě koupelny (jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem) a samostatná toaleta.
Ve 2. patře je taktéž samostatná bytová jednotka 3+1. Dispozice zahrnují obývací pokoj s vlastní terasou, jež má krásný výhled do okolí a na Prahu, prostornou kuchyni s vlastním barem, ložnici s terasou orientovanou do zahrady a další hostinský pokoj - v současné době využíván jako šatna.
Ve 3. patře je obyvatelné podkroví ve stylu atypického studia - ateliéru. Tato jednotka se samostatným vstupem z haly lze využít jako pokoj pro hosty, případně pokoj pro děti.

Suterén je vyhrazen jako relaxační část - vířivka, nerezový bazén s protiproudem a přímým vstupem na terasu se sprchou a s dostatkem prostoru pro odpočinek. Bazén má vlastní vytápění a moderní osvětlení a to také díky dekoračním světlíkům zapuštěným přímo do střechy nad bazénem. Dále se zde nachází technické zázemí pro bazén a malý sklad.
Všechna patra mají samostatný vstup a jsou propojena točitým schodištěm.

Vila je obklopena upravenou zahradou se vzrostlou zelení v rohové části, jež poskytuje majitelům dostatek soukromí i přes umístění na rohovém pozemku. Zahrada má zavlažovací systém s vlastním řízením závlahy. Vila je vybavena bezpečnostním systémem a nočním osvětlením.

Parkování je možné na pozemku u hlavního vchodu, kde jsou dvě parkovací místa, a ve spodní části pozemku, kde je garáž pro další dva vozy. Díky kaskádovitému řešení je zde dostatek prostoru.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost - základní a mateřská škola, obchody a restaurace a zastávka autobusu. Nedaleko Vltavy je sportovní stezka. Pouze pět minut jízdy od vily se nachází vyhledávaný golfový areál Lipence s restaurací. Dále vlakové nádraží a rychlé napojení na Pražský okruh. Do samotného centra Prahy se lze dostat autem za 20 minut.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5606

Cena

32 900 000 Kč

Adresa

Na Homoli, Praha 12 - Komořany

Druh

Domy

Kategorie

Rodinný

Užitná plocha

528 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím