Prodej

Prodej domu 5+1/3T/G, 257 m2, poz. 693 m2, Praha 5

257 m2 Praha 5 32 900 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme prodej rodinného třípodlažního domu 5+1 o užitné ploše 257 m2 situovaný v rezidenční čtvrti Prahy 5, na pomezí lokalit Radlice a Smíchova, v ulici Od Vysoké, nedaleko parku Na Farkáně. Kolem domu je vzrostlá zahrada o rozloze 572 m2.

Ve zvýšeném přízemí domu je společenská část, kde se nachází vstupní veranda, toaleta u vstupu, světlý obývací pokoj s jídelnou, pokoj, který navazuje na obývací část, kuchyně a malá spíž. V prvním patře jsou tři pokoje, koupelna a toaleta. Jeden z pokojů disponuje jižně orientovanou terasou. Další terasa je orientovaná na západ a je přístupná z mezipatra schodiště v hale. Nejníže položená třetí terasa je orientovaná na východ a je umístěna do zahrady se vzrostlými jehličnatými stromy. V suterénu domu je umístěna garáž pro jeden vůz, dílna, koupelna, šatna, sklad a technické zázemí. Na pozemku je další parkovací stání.

Dům byl několikrát rekonstruován, má plastová okna, dřevěné podlahy v pokojích, nově rekonstruovanou střechu. Topení je plynové, voda se odebírá z městského řadu.

Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností. Je dobře dostupná, v docházkové vzdálenosti je metro Anděl či metro Radlická. Dále je zde tramvajová i autobusová doprava. V místě jsou komerční centra Anděl i Waltrovka, francouzské a německé mezinárodní školy, v okolí je množství zeleně.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5883

Cena

32 900 000 Kč

Adresa

Praha 5

Druh

Domy

Kategorie

Rodinný

Užitná plocha

257 m2

Všechny parametry