Prodej

Prodej reprezentativní vily, 9+1/2T/G, 576 m2, na poz. 1000 m2, Praha 5 - Košíře

575 m2 Jinonická, Praha 5 - Košíře 60 000 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji vilu o dispozici 9+1 ve velmi prestižní části Prahy 5, v oblasti, kde sídlí residence velvyslanců a ambasády. Z toho důvodu je koncepce obytné plochy objektu realizována tak, aby bylo její využití maximálně variabilní. Obytné parametry budovy umožňují bydlení nejen pro několikagenerační rodinu, ale i využití prostor pro kanceláře velké společnosti nebo ideálně jako sídlo konzulátu. V současnosti se objekt využívá jako reprezentační vila se dvěma samostatnými vstupy.

V přízemí se nachází byt 3+kk se samostatným vstupem a výstupem do zahrady, s vlastní terasou. Na tomto podlaží je také koupelna, samostatná toaleta, sauna a vířivka, kotelna, technická místnost a garáž pro dvě auta.
Také první patro má samostatný hlavní vstup. Ze vstupní haly se vchází do velkého obývacího pokoje s krbem, do hlavní jídelny, kuchyně a koupelny a místnosti pro služebnictvo.
Ve druhém patře jsou dvě ložnice s výstupem na jižní terasu, šatna a koupelna. Terasy na tomto podlaží jsou dvě o velikosti 35 m2 a 40 m2. Podkroví je rozděleno na dvě samostatné místnosti s chodbou a koupelnou. Krásné výhledy umožňují čtyři panoramatická okna na všechny světové strany.

K budově patří krásná udržovaná zahrada. Příjezdové komunikace a chodníky okolo vily jsou upravené, plot je kamenný s kováním, do nemovitosti je přístup dvěma brankami z přilehlých ulic a vjezdovými vraty. Objekt je napojený na pult centrální ochrany, má připojení k internetu a a TV, satelitní televizi, garáž pro dvě auta a centrální vysavač.

Je možné přikoupit i vedlejší pozemek o rozloze 721 m2 za cenu 13.500.000 Kč. Každý z pozemků má vlastní evidenční číslo.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Obchody, restaurace a dobrá dopravní dostupnost.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5615

Cena

60 000 000 Kč

Adresa

Jinonická, Praha 5 - Košíře

Druh

Domy

Kategorie

Rodinný

Užitná plocha

575 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím