Prodej kanceláří s výnosem, 287 m², vhodných pro investici, Praha - Kunratice


Cena
11 221 290

O nemovitosti

Jedinečná investiční příležitost! Máte zájem o bezpečné zhodnocení svých financí? Koupě kancelářských jednotek s garantovaným min. výnosem 5 %.
Nabízíme k prodeji kancelářskou jednotku umístěnou v 1.NP o velikosti 287 m².

V ceně nájmu jednotky je zahrnuto i parkování přímo u budovy. Za velké plus lze označit výbornou dostupnost dálnice D1 (asi 2 km k nejbližší výpadovce). Kancelářská budova se nachází na ulici Jana Růžičky, jen dvě minuty cesty autobusem od stanice metra C Chodov. Přímo u budovy je navíc umístěna zastávka MHD U Kunratického lesa. Celá nemovitost je elektronicky zabezpečena a napojena na pult centrální ochrany. Vnitřní prostory budovy prošly kompletní rekonstrukcí a jednotlivé kanceláře lze navíc upravit podle požadavků zájemce o pronájem.
V budově je bezbariérový přístup, v kancelářích jsou koberce, dlažba. Dále PC síť, alarm (EZS) s napojením na PCO. Vytápění je dálkové, vlastní elektroměr.

V nabídce jsou dále jednotky 472 m² a 526 m². K jednotkám je možné dokoupit parkovací stání v uzavřeném dvoře. 1 parkovací stání, cena 200 000 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.
Číslo zakázky: N1841
Cena: 11 221 290 Kč
Adresa: Jana Růžičky, Praha-Kunratice - Kunratice
Patro: Přízemí
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ: Komerční
Užitná plocha: 287 m2
Výtah: Ano
Parkování: Venkovní stání
PENB: G
Zpět na výpis nemovitostí

Podobné nemovitosti

Všechny komerční nemovitosti