Prodej

Prodej domu 5+1/3T/G, 257 m2, poz. 693 m2, Praha 5 - Radlice

257 m2 Od Vysoké, Praha 5 34 500 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme prodej třípodlažního domu 5+1 o užitné ploše 257 m2 situovaný v rezidenční čtvrti Prahy 5, na pomezí lokalit Radlice a Malvazinky, v ulici Od Vysoké, nedaleko parku Na Farkáně. Kolem domu je vzrostlá zahrada o rozloze 572 m2. Dům je světlý a vhodný jako firemní sídlo vzhledem k dostupnosti, umístění a celkové kondici nemovitosti.

Ve zvýšeném přízemí domu se nachází vstupní veranda, toaleta u vstupu, dále tři světlé místnosti a kuchyňský kout. V prvním patře jsou další tři místnosti a koupelna s toaletou. V suterénu domu je umístěna garáž pro jeden vůz, koupelna s toaletou, tři menší místnosti s denním osvětlením a technické zázemí nemovitosti. Na dům navazují tři terasy z východní, jižní a západní strany. Nemovitost má plastová okna, dřevěné podlahy, nově rekonstruovanou střechu. Topení je plynové, voda se odebírá z městského řadu. Na pozemku je další parkovací stání.

Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností. Je dobře dostupná, v docházkové vzdálenosti je metro Anděl či metro Radlická. Dále je zde tramvajová i autobusová doprava.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N6012

Cena

34 500 000 Kč

Adresa

Od Vysoké, Praha 5

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

257 m2

Parkování

Ne

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím