Prodej

Prodej obchodní jednotky, 185,5 m2, Praha 5 - Smíchov

185 m2 Holečkova, Praha 5 - Smíchov na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji obchodní jednotky v nové prémiové rezidenční novostavbě Vitality Rezidence. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu na Praze 5 zasazenou mezi moderní rezidencí Sacre Coeur 2 a parkem stejného jména v jižním svahu v oblíbené rezidenční čtvrti pod Petřínem. Předností této lokality je výborná dopravní dostupnost a klidné prostředí s množstvím zeleně v blízkém okolí.

Jednotky jsou o velikosti od 155,5 m2 do 354 m2. Prodávají se ve stavu shellcore a dají se upravit dle potřeb klienta, tzn. i dělit na menší jednotky. Disponují všemi moderními technologiemi. Prostory jsou tudíž vhodné k poskytování synergických služeb (péče o zdraví či výživu, zubní či jiná odborná lékařská ordinace, apod.) nebo pro obchodní účely, např. lékárna. Je zde i možnost provozu školky zabývající se výchovou a vzdělávaní dětí od nejútlejšího věku.

Samotná budova disponuje recepcí 24/7, kamerovým a čipovým přístupovým systémem, klubovým lounge s krbem a venkovní relaxační zónou. Parkovaní je v podzemní garáži na čip.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost .V těsné blízkosti najdeme Obchodní centrum Nový Smíchov, jež je jedno z nejoblíbenějších center mezi návštěvníky a turisty.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5752

Cena

na vyžádání

Adresa

Holečkova, Praha 5 - Smíchov

Druh

Obchodní prostory

Užitná plocha

185 m2

Parkování

10

Všechny parametry