Prodej

Prodej pozemku 2610 m2, se stavebním povolením pro vilu až 6+1 o ploše 480 m2, Praha 8 – Bohnice

2 610 m2 U Drahaně, Praha 8 na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek p.č. 737/5 se stavebním povolením na vilu ve stylu francouzského venkova s názvem SVOBODA v klidné přírodní lokalitě poblíž parku Drahaň v části Prahy 8 - Bohnice.

Vlastní pozemek o velikosti 2610 m2, včetně inženýrských sítí, je součástí architektonického projektu Zahrada snů, do kterého spadá pět pozemků s jednotlivými unikátními domy v provensálském stylu. Pozemek je rohový, mírně zvlněný a historicky byl využíván jako ovocný sad. Nachází se zde několik ovocných stromů a alej se stromy ořešáku královského. Mezi připravené keře dle zahradního projektu, jež je součástí celkové prodejní ceny se jedná o keře kalin, vajgélií, tisů, šeříků, muchovníku a dalších. U vily je naplánované koupací jezírko o velikosti 170 m2. Zahrada tak nabídne snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.

Navržená vila je součástí rezidenčního souboru, který tvoří společnou náves. Vila SVOBODA je obrácena k návsi svou podélnou stranou, přičemž má obdélný půdorys doplněný dvěma prosklenými výklenky – rizality. Střecha je sedlová s jedním větším vikýřem nad rizalitem západní fasády. Dům je z jihozápadní a severozápadní strany obehnán vodní plochou, soukromým přírodním koupacím jezírkem. Energeticky úsporná vila disponuje třemi podlažími, a to podzemním, přízemím a obytným podkrovím. Navržený projekt má zastavěnou plochu 273 m2 a užitnou plochu 480 m2. Dispozice domu je variabilní, a to 2-6+1.

Projekt vily SVOBODA navazuje na harmonii přírody. Budoucímu majiteli poskytne nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěné konstrukce domu, dominantní krb a prosklené okenní plochy otevírají výhledy do kvetoucí zahrady a vytváří tak svobodnou a uvolněnou atmosféru. Celý projekt dbá na klidnou a diskrétní polohu každé z vil.

V projektu jsou navržena čtyři parkovací stání (dvě podzemní a dvě nadzemní). Součástí ceny je i 1/5 podíl na pozemku, který tvoří náves a příjezdovou cestu k nemovitosti.

Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5980

Cena

na vyžádání

Adresa

U Drahaně, Praha 8

Druh

Pozemky

Kategorie

Bydlení

Plocha pozemku

2 610 m2

Všechny parametry

Detail projektu

Zakázka Výměra Elektřina Voda Plyn Kan. Cena / m2 Cena
N5977 2 438 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5978 799 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5979 2 347 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5980 2 610 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail
N5981 5 472 m2 400V Dálkový vodovod Ne ČOV pro celý objekt na vyžádání na vyžádání Detail

Zatáhněte pro více položek