Prodej rodinného domu/farmy - developerská invest. příležitost v Portugalsku, poz.10.000 m2 – Bombarral, 72 km od Lisabonu, 20km k pobřeží


Cena
21 000 000

O nemovitosti

Nabízíme prodej rodinného domu na pozemku 10.000 m² s úrodnou půdou a plodícím ovocným velkosadem a skladem ovoce s mrazícími komorami - v západní části Portugalska - 20 km od pobřeží a 72 km od Lisabonu (50min po hlavní silnici IC1). Jde o dvě investiční příležitosti. Jedná se o nemovitost – rodinný dům se zavedeným zemědělským podnikáním (výnosný rodinný podnik po 13 let na půdě bývalých vinic) a/nebo investiční developerskou příležitost (pozemek se nachází v obytné zóně a lze zde stavět další rod. domy). Stávající rodinný dům z r. 1979 (už.pl. 250 m²) stojí v klidné tiché vesnici Bombarral v západní části Portugalska, v zemědělské, obytné i turistické oblasti. Ve dvou podlažích domu jsou rozloženy: 3 ložnice, 2 obývací pokoje s krbem, 2 kuchyně, domácí kancelář, 2 koupelny, úložné místnosti. U domu je Garáž pro rozměrná auta a Sklad o ploše 450 m² se dvěma velkými chladícími komorami (pro uskladnění ovocné produkce). Před domem je zahrada, za domem se rozkládá pozemek s úrodnou půdou, se zdrojem vlastní vody a zdravými plodícími stromy. Usedlost je na okraji obytné zóny, stavba dalších domů a napojení na sítě v případě výstavby namísto farmaření je schůdné. V současnosti je dům napojen na místní vodovod, vytápění je elektrické a na pevná paliva (krb). V přízemí domu je obývací pokoj s kuchyní, kancelář a sociální a úložné zázemí, v horním patře jsou tři ložnice, kuchyň a obývací pokoj – nádherné výhledy do malebné krajiny do všech stran. Portugalsko je bezpečná klidná země podporující zahraniční investice. Další informace získáte u nás v kanceláři.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.
Číslo zakázky: 2064
Cena: 21 000 000 Kč
Adresa: Portugalsko, Centro (P)
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ: Dům
Dispozice: 6+2
Užitná plocha: 250 m2
Plocha pozemku: 10 000 m2
Zahrada: Ano
Vlastnictví: Osobní
PENB: G
Zpět na výpis nemovitostí