Prodej rozlehlého rodinného domu, 360 m², Praha 4 – Libuš


Cena
PRODÁNO

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji rozlehlý rodinný dům v Praze 4 – Libuši s celkovou podlahovou plochou převyšující 360 m2 a zahradou o velikosti 614 m2. Dům postavený původně v osmdesátých letech prošel v uplynulých rocích rekonstrukcí a je uzpůsoben velmi komfortnímu bydlení. V prvním patře se nachází pět ložnic, dvě z nich mají samostatné koupelny s toaletou. Třetí koupelna je pro zbylé pokoje společná. V prvním patře nechybí jižním směrem orientovaný balkon o velikosti 16 m2. Na podlahách pokojů je velmi kvalitní plovoucí podlaha.

Obývací pokoj v přízemí pak má na podlaze původní parkety, které jsou udržované a ve velmi dobrém stavu. Z obývacího pokoje vedou velkoplošná francouzská okna na prostornou terasu s podlahovou plochou 30 m2, obklopenou zelení. Do obývacího pokoje se vchází ze vstupní haly, která má také vchodové dveře a vstup do kuchyně (moderní a plně vybavené) s oknem do zahrady a dalšími dveřmi do jídelny. Na podlaze v hale, kuchyni a jídelně je mozaiková dlažba, která interiér prosvětluje a dodává mu dojem důstojného a reprezentativního sídla. Kromě uvedených místností v přízemí nechybí toaleta, spíž, pracovna a další menší místnost s oknem.

Za pozornost stojí také suterén, kde jsou ve dvou garážích celkem tři parkovací místa, větší garáž má přitom vrata na dálkové ovládání s pohonem a totéž platí i pro vrata u vjezdu na pozemek. V suterénu nechybí sauna s přilehlou místností (24 m2) vybavenou sprchou, ochlazovacím bazénkem s plochou zhruba 5 m2, k dispozici je také toaleta, prádelna s dvěma pračkami a další dvě místnosti je možné libovolně využít jako sklad, dílnu apod. V suterénu je rovněž kotelna s plynovým kotlem ústředního topení. Dům disponuje prostornou půdou, ze které lze vytvořit obytné podkroví.

Lokalita s veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti mezinárodní školy The Prague British School a The English International School Prague. Výstavba nové trasy metra D je již schválena, stanice Nové Dvory se bude nacházet v docházkové vzdálenosti.
Číslo zakázky: N1517
Cena: PRODÁNO
Adresa: Lojovická, Praha-Libuš - Libuš
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ: Dům
Dispozice: 6+1
Užitná plocha: 360 m2
Plocha pozemku: 789 m2
Balkón: Ano (16 m2)
Terasa: Ano (30 m2)
Sklep: Ano
Zahrada: Ano (614 m2)
Vlastnictví: Osobní
Parkování: Garážové stání
PENB: G
Zpět na výpis nemovitostí

Podobné nemovitosti

Všechny rezidenční nemovitosti