bazénu u moře

Prodej vily (580 m²) s bazénem v blízkosti oceánu s dalšími dvěma domy na pozemku, Sri Lanka


Cena
3 500 000 USD

O nemovitosti

Nabízíme prodej unikátní residenční vily se šesti ložnicemi a koupelnami na Sri Lance, která je nejen díky umístění u moře a zahradě s rozlohou 5000 m² či bazénu více než vhodná pro rekreační účely. Ve skutečnosti se jedná o tři nemovitosti. Hlavní je vila postavená v koloniálním stylu, která má tři podlaží. Přízemí s obývacím pokojem a dvěma ložnicemi přitom nabízí kromě úchvatného výhledu na oceán také přímý vstup na částečně zakrytou terasu a dále do bazénu. V prvním patře se nacházejí další dvě ložnice a další terasa rovněž s výhledem na oceán. Dům má ještě snížené přízemí se dvěma ložnicemi s přímým vstupem do zahrady.
Všechny pokoje mají přitom vlastní koupelny i klimatizaci (pouze ve sníženém přízemí klimatizace není). Pro dům jsou typická velkoplošná francouzská okna. Vila se nachází na okraji exkluzivní rezidenční čtvrti cca 4 km od historického města Galle, hlavní město Sri Lanky – Colombo (s mezinárodním letištěm) je vzdáleno 120 km a dostupnost je i díky nově postavené vzdálenosti poměrně snadná. Na pozemku stojí další dvupodlažní dům se třemi ložnicemi rovněž s vlastní koupelnou aklimatizací, vhodný například pro hosty. Na pozemku je ještě třetí dům, vhodný například pro personál, tento objekt je určen k rekonstrukci.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.
Číslo zakázky: N1772
Cena: 3 500 000 USD
vč. služeb a provize RK
Adresa: Šrí Lanka, Galle – Sri Lanka
Typ: Dům
Dispozice: 6+kk
Užitná plocha: 580 m2
Plocha pozemku: 5 000 m2
Terasa: Ano
Zahrada: Ano
Vlastnictví: Osobní
Parkování: Venkovní stání
PENB: G
Zpět na výpis nemovitostí