Pronájem

Pronájem mezonetu 7+1/2B, 295 m2, Praha 1 – Staré Město

295 m2 Pařížská, Praha 1 - Staré Město 140 000 Kč za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu mezonetový byt o velikosti 7+1 na prestižní adrese v ulici Pařížská. Byt má užitnou plochu 295 m2. Tento mezonetový byt se dvěma balkony a vstupy z každého z podlaží je situován ve 2. a 3. patře secesního domu s výtahem a pronajímá se nevybavený.

Nižší z dvou podlaží disponuje prostornou chodbou (21 m2) z níž se vchází do dalších místností. Dominantou tohoto patra bytu je největší z pokojů (35 m2) s fládrovaným stropem. Na tomto patře se pak nachází prostorná kuchyně (23 m2) s veškerými spotřebiči a prostornou americkou lednicí, dva pokoje (24 m2 a 19 m2), šatna s pračkou a sušičkou (7 m2). Z šatny se vchází do koupelny se sprchou a toaletou s bidetem (dohromady 14 m2). Koupelna má vlastní balkon (3 m2) do vnitrobloku. Hned u vchodu do bytu je samostatná toaleta s bidetem.

Točité schodiště na konci chodby vede do dalšího podlaží, které je uzpůsobené obdobně jako nižší patro. Ze vstupní haly o velikosti 21 m2 vedou vchody do dalších místností. Největší z pokojů (32 m2) taktéž disponuje fládrovaným stropem. Tento pokoj je průchozí do další místnosti (18 m2). V zadní části u schodiště jsou naproti sobě dva pokoje, oba o velikosti 23 m2. Ani zde nechybí koupelna – tentokrát se jedná o luxusní koupelnu s dvěma umyvadly, sprchovým koutem, luxusní vanou s výhledem a vstupem na balkon (3 m2) a toaletu s bidetem. Celá místnost má velikost cca 21 m2. Poslední místnost tohoto patra je samostatná toaleta s bidetem (4 m2).

V obou patrech bytu jsou vysoké stropy, původní repasované dřevěné parkety a kvalitní dlažba. Součástí bytu je i videotelefon, satelitní TV, plynové ET topení a kotel Junkers. Všechny obytné místnosti jsou klimatizovány.

Dům po celkové rekonstrukci je opatřen 24hodinovou ostrahou a recepcí. Parkovat lze v okolních ulicích v rámci rezidenční zóny či lze využít možnost parkovacích míst v blízkém hotelu Intercontinental.

Vyhledávaná lokalita Pařížské ulice nabízí plnou občanskou vybavenost a skvělou dopravní dostupnost v úplném centru Prahy. Kvalitní restaurace, kavárny a obchody předních značek – v přízemí domu jsou Nespresso a Tiffany a Co., naproti pak Hermés. Kulturní vyžití zajišťují přilehlá divadla, kina či hudební kluby. Byt se nachází jen pár minut chůze od Staroměstského a Václavského náměstí.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5331

Cena

140 000 Kč za měsíc + poplatky

Adresa

Pařížská, Praha 1 - Staré Město

Druh

Byty

Dispozice

6 a více

Užitná plocha

295 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím