Pronájem

Pronájem kancelářské jednotky, 63 m2, Praha 1 - Nové Město

63 m2 Palackého, Praha 1 - Nové Město 17 000 Kč za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory sloužící k podnikání o celkové velikosti 63 m2, umístěný v samém centru Prahy na Novém městě.

Kanceláře jsou ve 3. patře budovy s výtahem a jsou rozděleny na dvě samostatné místnosti v pravém a levém křídle. Obě kanceláře lze pronajmout samostatně. Prostory jsou vybaveny klimatizačními jednotkami, vytápěním, plovoucími podlahami a parketami, osvětlením, přípojkami na internet a elektřinu. Všechny místnosti navazují na chodbu, z níž je vstup do koupelny a zvlášť vstup na toaletu. Obě kanceláře mají vlastní kuchyňku.

K těmto kancelářím je také možnost dopronájmu parkovacího místa v garážích, které jsou přímo v budově. Cena za parkovací místo je 3.500 Kč/měsíc. Poplatky 400 Kč/osoba zahrnují náklady na spotřebu. Kanceláře mají vlastní vytápění a odečet spotřeby.

Komerční budova je umístěna ve výborné lokalitě Nového Města, jež disponuje veškerou občanskou vybaveností: restaurace, kavárny, obchodní domy, možnost nákupu přímo na Václavském náměstí, které je vzdáleno 100 m od prostorů. Přímo v budově je restaurace a lékárna.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5533

Cena

17 000 Kč za měsíc + DPH + poplatky

Adresa

Palackého, Praha 1 - Nové Město

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

63 m2

Parkování

3

Všechny parametry