Pronájem

Pronájem jedinečných komerčních prostor, 1000 m2, v atraktivní lokalitě Na Příkopě, Praha 1

1 000 m2 Na příkopě, Praha 1 - Nové Město 494 000 Kč za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme jedinečné reprezentativní prostory ve stavu Shell core, v jedné z nejlepších lokalit v centru Prahy, v ulici Na Příkopě. Prostory o rozloze 1.000 m2 jsou připraveny pro vlastní flexibilní uspořádání a jsou umístěny ve 5.NP kancelářské budovy s výhledem do ulice Na Příkopech a do ulice Panská. Je možné pronajmout také sousední prostory (taktéž 1.000 m2).
Prostory disponují: otevíratelnými okny, dokončená společná sociální zázemí, elektrické rozvody vč. zásuvek, přípravy pro instalaci kuchyněk, příprava pro klimatizaci, vlastním výtahem.

Nezávislý přístup je zajištěn dvěma hlavními recepcemi se vstupy z ulice Na Příkopě a ulice Panské a přímými osobními výtahy do jednotlivých kancelářských pater. Objekt profituje z obchodních prostorů umístěných v nižších podlažích, které bude využívat jediný nájemce jako obchodní dům. Ve dvou podzemních podlažích je umístěno zhruba 150 parkovacích míst.
Nízké servisní poplatky.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4354

Cena

494 000 Kč za měsíc + DPH + poplatky

Adresa

Na příkopě, Praha 1 - Nové Město

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

1 000 m2

Parkování

Ano

Všechny parametry