Pronájem

Pronájem kanceláře 85 m2, Praha 3 - Žižkov

85 m2 Koněvova, Praha 3 - Žižkov 25 500 Kč za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu tuto kancelář, umístěnou v moderní administrativní budově s recepcí a výtahy. Kancelář je umístěna ve 4. patře budovy.

Tato jednotka je vybavena centrální klimatizací, vytápěním, novými koberci, bezpečnostním zařízením, osvětlením, přípojkami na elektřinu, internetové připojení, optické kabely pro telefonní linky. Kancelář má také vlastní kuchyňku a samostatně otevíratelná okna. Toalety jsou společné na chodbě a na každém patře. Každá jednotka lze dělit dle libosti nájemce a lze tak přizpůsobit potřebám nájemníka, ať už se jedná o open space či samostatné dělení jednotek.

V administrativní budově je recepce 24/7, bezpečnostní služba, výtahy, parkování v garážích pro nájemce i hosty. Dále je v budově možné pronajmout si jednací místnost pro školení či jiné účely. Lokalita Prahy 3 – Žižkov je ideální pro zaměstnance z hlediska dopravní dostupnosti. Možnost parkování v garážích je zajištěno za měsíční poplatek 2.000,- CZK.

Přímo u budovy je zastávka tramvaje.

Pro více informací nás kontaktujte.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5099

Cena

25 500 Kč za měsíc + DPH + poplatky

Adresa

Koněvova, Praha 3 - Žižkov

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

85 m2

Parkování

1

Všechny parametry