Pronájem

Pronájem kanceláří, 470 m2, Praha 5 - Jinonice

470 m2 Radlická, Praha 5 - Jinonice 162 620 Kč za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme jednotku o velikosti 470 m2, umístěnou ve druhém patře v moderních prostorách business parku. Infrastruktura je navržena tak, aby vyhovovala všem současným nárokům.

Každá jednotka je vybavena zdvojenými podlahami s kobercem, podhledy, venkovními žaluziemi s vlastním ovládacími prvky, vestavěnými světly, kuchyňkou, toaletami, přípojkami na elektřinu, optický kabel, možnost připojení ISDN, vytápěním, klimatizací, ventilací a sprinklery. V jednotkách jsou plně otevíratelná okna.

Každá jednotka lze dělit dle libosti nájemce a lze tak přizpůsobit jeho potřebám, ať už se jedná o open-space či samostatné dělení jednotek. Na tyto dodělávky bude vždy vyčíslen příspěvek na fit-out.

Budova je vybavena těmi nejmodernějšími technickými prvky jako vstupem na magnetické karty, zabezpečovacím systémem, venkovními žaluziemi pro nájemce, odpočinkovou zónou pro nájemce. Dále je v budově recepce 24/7, ostraha, možnost parkování v garážích.

Business park má výhodnou polohu jak z pohledu městské hromadné dopravy, tak i z pohledu volnočasových aktivit a to díky nákupní Galerii Nové Butovice. Zde je množství kaváren, restaurací a obchodů. Stanice metra Nové Butovice je vzdálena pouhých 350 m, kde je zajištěn přímý pěší přístup od metra.

Možnost parkování v garážích je zajištěno za měsíční poplatek 2.000,- CZK.

Pro více informací nás kontaktujte.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5085

Cena

162 620 Kč za měsíc + DPH + poplatky

Adresa

Radlická, Praha 5 - Jinonice

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

470 m2

Parkování

3

Všechny parametry