Pronájem

Pronájem kanceláří 517 m2, Praha 5 - Nové Butovice

517 m2 Pekařská, Praha 5 - Jinonice 160 000 Kč za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kanceláře, umístěné ve druhém patře moderní kancelářské budovy s recepcí 24/7. Prostory jsou v současnosti před změnou interiéru, ten se přizpůsobí dle potřeb nového nájemce. Je počítáno také s příspěvkem na fit-out.

Kanceláře jsou vybaveny centrální klimatizací s vlastní regulací, vlastním vytápěním na plyn s termostatem, internetovým datovým připojením, otevíratelnými okny, koberci. Dále mají prostory vlastní toaletu a plně vybavenou kuchyňskou linku. Parkování je zajištěno přímo v objektu a je také možnost dopronájmu dalších parkovacích míst. Je zde možnost dělení prostorů jak na open-space koncept, tak na jednotlivé menší kanceláře. Veškeré další změny po konzultaci se správcem objektu. Objekt je hlídán kamerami a bezpečnostním systémem.

Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost jak MHD (stanice metra B-Nové Butovice - 5 min chůze), tak autem (dálnice D5, Pražský okruh atp.) Budova je téměř obsazena a to výhradně renomovanými tradičními společnostmi z nejrůznějších sektorů činnosti. (např. Adidas, Aramark, HIPP atp.) Budova nabízí možnost parkování přímo u budovy, profesionální nově zrekonstruovanou kantýnu, centrální recepci a spolehlivé služby profesionálního property a facility managementu.

Kauce jsou 3 nájmy s tím, že minimální doba nájmu je 3 roky. Rent fee 3 měsíce.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4856

Cena

160 000 Kč za měsíc + DPH + poplatky

Adresa

Pekařská, Praha 5 - Jinonice

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

517 m2

Parkování

10

Všechny parametry