Pronájem

Pronájem kancelářských jednotek v projektu Rohan City v budově A2, 1000 - 2487 m2, Praha 8 - Karlín

2 487 m2 Rohanské nábřeží, Praha 8 400 Kč za m2/měsíc

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v budově A2 v projektu Rohan City v Karlíně. Budova se špičkovým designem se zaměřením na detail.

Moderní kanceláře třídy AAA umožňující flexibilní uspořádání vnitřních prostor. Objekt cílí na zelenou certifikaci nízkoenergetických budov na úrovni LEED Gold. V projektu bude celkem osm nadzemních podlaží, reprezentativní vstupní hala, recepci s provozem 24/7, 179 parkovacích stání v podzemní garáži a šest sdílených parkovacích stání pro elektromobily s možností dobíjení. V neposlední řadě bude k dispozici kolárna pro 64 kol s možností dobíjení elektrokol a zázemí pro cyklisty. Budova bude připravena ve standardu SMART umožňující nájemcům navrhnout flexibilní propojení systémů BMS. Chlazení bude zajištěno chladícími trámy a vytápění nízkými otopnými tělesy podél fasád. Osvětlení bude zajišťovat LED technologie reagující na okolní intenzitu světla. Každý z nájemních prostor umožňuje umístit vlastní kuchyňku.

Rohan City se nachází v docházkové vzdálenosti stanice metra B a tramvajových zastávek Urxova a Invalidovna. Vnitřní městský okruh skrze magistrálu propojuje Karlín s celou dálniční sítí.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5949

Cena

400 Kč za m2/měsíc + poplatky

Adresa

Rohanské nábřeží, Praha 8

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

2 487 m2

Parkování

Ne

Všechny parametry