Pronájem

Pronájem kanceláří, 293 m2, Praha 8 - Karlín

293 m2 Pobřežní, Praha 8 - Karlín 111 926 Kč za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu prostornou kancelář o celkové velikosti 293 m2, umístěnou v 8. patře v moderní administrativní budově na Florenci.
Jednotka je vybavena centrální klimatizací, vytápěním, koberci, bezpečnostním zařízením, moderním osvětlením, přípojkami na elektřinu a internetovým připojením. Kancelář má také vlastní kuchyňku. Toalety jsou společné na chodbě a na každém patře.

Ke kanceláři je možné pronajmout parkovací stání za poplatek 3.600,- CZK/měsíc. Lze také využít venkovní parkovací stání pro Prahu 8.

V administrativní budově je recepce 24/7, bezpečnostní služba, výtahy, parkování v garážích pro hosty, restaurace formou bufetu, dvůr pro kuřáky se zahradou, moderní vybavení. Dále je v budově možné pronajmout si jednací místnost pro školení či jiné účely.

Lokalita Prahy 8 - Karlín je ideální pro zaměstnance z hlediska dopravní dostupnosti. V těsném okolí budovy jsou restaurace, kavárny, bary, možnost nákupu v supermarketu Albert či Billa. Díky umístění budovy se jedná přesto o klidné místo bez dopravního ruchu.

Stanice metra B-Florenc je 3 min. od budovy, stejně tak zastávka tramvaje. Dopravní spojení do centra (5 min. na Náměstí Republiky) je tak zajištěno.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5082

Cena

111 926 Kč za měsíc + DPH + poplatky 26.370 Kč

Adresa

Pobřežní, Praha 8 - Karlín

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

293 m2

Parkování

1

Všechny parametry