Pronájem

Pronájem obchodní jednotky, 56 m2, Praha 6 - Mezinárodní Letiště Václava Havla

56 m2 Aviatická, Praha 6 220 000 Kč za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme přenechání pronájmu obchodní jednotky o celkové velikosti 56 m2, umístěné v přízemí Terminálu 1 na Letišti Václava Havla v Duty Free zóně. Tento terminál je určen pro lety mimo Schengenský prostor.

Jednotka je vybavena plovoucími podlahami, moderním osvětlením, bezpečnostním systémem, kamerami, klimatizací, sprinklery, protipožárními čidly, vlastními skladovými prostory a v přední části této jednotky je umístěna reklamní obrazovka. V jednotce jsou také zabudované věšáky k vystavení textilního zboží.

Letiště a celý Terminál 1 prochází v současnosti rekonstrukcí a opět bude brzy v plném provozu.
Jednotka bude k dispozici po vzájemné domluvě. Každý zájemce o pronájem musí být předem schválen správou letiště, proto je dobré mít k dispozici prezentaci vlastní činnosti a podnikatelského záměru. Provozovatelem letiště je akciová společnost Letiště Praha, a. s.
V jednotce není možné nabízet potraviny či studenou kuchyň. Prostory jsou vhodné pro značkovou obuv, oblečení či doplňky.

Mezinárodní Letiště Václava Havla Praha je veřejné mezinárodní letiště umístěné na severozápadním okraji Prahy a je určeno pro mezinárodní i vnitrostátní lety.

Do vybavení této obchodní jednotky bylo značně investováno a tak je požadováno odstupné ve výši 3.500.000 Kč.
Provize ve výši 1 měsíčního nájemného bude hrazena zájemcem.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5369

Cena

220 000 Kč za měsíc + DPH + poplatky 5.000 Kč / měsíc

Adresa

Aviatická, Praha 6

Druh

Obchodní prostory

Užitná plocha

56 m2

Parkování

Ano

Všechny parametry