Pronájem

Pronájem komerčního prostoru, 340 m2, Praha 3 - Vinohrady

340 m2 Nitranská, Praha 3 - Vinohrady na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k pronájmu ojedinělý prostor klubového typu v srdci Královských Vinohrad v Praze, 15 minut pěšky od Václavského náměstí. Prostor byl jeho majitelem vybudován tak, aby se zde více než stoletá historie secesního domu úzce propojila s novými potřebami a posláním moderní doby.

Prostor k pronájmu je umístěn v 1.PP historického secesního domu “U Jelena”, jež je umístěn na rohu ulice Slezská a Nitranská, nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad a historické Vinohradské vodárny.

Prostor byl zkolaudován v roce 2013. V letech 2013-2016 se zde konaly úspěšné akce pro VIP a firemní klientelu (eventy, společenské akce, soukromé oslavy, školení, prezentace, vernisáže, svatby, apod.). V letech 2017-2018 prošel prostor tématickým a designovým face liftem v hodnotě cca 2.500.000 Kč.

Velikost podlahové plochy činí 340 m2. Součástí prostoru je bar, velký a malý sál, kavárna, kuchyň, šatna, dámské a pánské toalety, zázemí pro zaměstnance s toaletou a sprchou, sklady a technické místnosti. Hlavní vstup do prostoru je z ulice Slezská, zadní vchod z vnitřní části domu. Prostor je nadstandardně vybaven, kompletně sanován a izolován od zemní vlhkosti (dvojité podlahy, posílená statika, kvalitní klimatizace).

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5367

Cena

na vyžádání

Adresa

Nitranská, Praha 3 - Vinohrady

Druh

Restaurace

Užitná plocha

340 m2

Parkování

Ano

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím