Realitní servis

Realitní kancelář LUXENT poskytuje svým zákazníkům servis na nejvyšší úrovni. Do její působnosti patří zejména Praha a okolí, společnost se přitom nebrání ani zakázkám z celé ČR a zahraničí – vlastního makléře má LUXENT například v Dubaji, nabízí nemovitosti i v dalších přímořských letoviscích.

Zákazníci realitní kanceláře získají pod jednou střechou všechny služby, které souvisejí s provedením realitních transakcí od A až do Z – včetně otázek spojených s financováním či stěhováním. Mezi naprosté samozřejmosti také patří vyřízení všech náležitostí na katastru. Standardem poskytovaných služeb je také právní servis renomované advokátní kanceláře, která se stará například o bezproblémové kupní smlouvy, advokátní úschovu peněz a z právního hlediska dohlíží na hladký průběh všech realitních transakcí.

LUXENT také zajišťuje kompletní – takzvané relokační služby pro cizince, kteří se do České republiky nejčastěji stěhují kvůli atraktivním pracovním nabídkám. LUXENT přitom pomůže cizincům se zajištěním ubytování od prvního dne jejich pobytu, a také vypomůže s vyřešením všech formálních otázek souvisejících s jejich pobytem u nás. Vyhledání ideálního bydlení v dlouhodobém pronájmu či nákup nemovitosti většinou zabere nějaký čas – LUXENT přitom nabízí na přechodné období bydlení v bytech, které slouží pro krátkodobé bydlení – tyto byty přitom mohou být ideální právě pro cizince, kteří potřebují bydlení od prvního dne pobytu a z různých důvodů jim nemusí vyhovovat služby hotelů. Byty pro krátkodobé pronájmy přitom vyhledávají často také turisté či další lidé, kteří potřebují svou bytovou otázku z různých důvodů vyřešit velmi rychle.