Vložit nabídku

 

Vložte nabídku nemovitosti včetně očekávané ceny, specifikace a popisu. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a uděláme vše pro to, aby se nám podařilo realizovat prodej či pronájem v co nejkratším termínu a za maximálně výhodných podmínek.

Informace o nabídce

Kontaktní údaje

 

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

 

Nabízíte nemovitost? Přijďte se nezávazně poradit. Jsme vám k dispozici. Naši kancelář najdete lehce – v Pařížské ulici č. 131/28, Praha 1 – Josefov. Nemovitosti, které prodáváme – byty, domy, pozemky, komerční nemovitosti, developerské projekty atd. – získáváme na základě dobrých referencí našich klientů. Prodáváme vždy nejlépe, jak je na trhu možné. Naším cílem je odlehčit klientům od časově náročných starostí s prodejem nemovitosti a uzavřít pro ně dobrý obchod.

Víme, jak se na nemovitostním trhu pohybovat, jaké jsou tržní ceny bytů či domů a ostatních nemovitostí, i jak se vyvíjejí. Nebojíme se experimentovat a najít nejlepší cenu. Neumíme věštit, ale umíme číst nemovitosti a chování trhu s nimi.

Naše služby

 

 

 

Specializujeme se na trh luxusních nemovitostí v Praze a okolí, i dálLuxus vidíme nejen v kvalitě provedení exkluzivního domu či luxusního bytu, ale i v originalitě té které nemovitosti, v jejím tvůrčím potenciálu, jedinečnosti, zajímavosti, výhodnosti koupě a samozřejmě v lokalitě, kde stojí, a také v geniu loci, kterým oplývá. To vše pro vás umíme zhodnotit.

 

Více o nás

 

 

Věnujeme se vybraným developerským projektům a komerčním nemovitostemPomáháme k úspěchu také rezidenčním developerským projektům ve vyšším standardu a komornějším ladění. Nabízíme zajímavé byty v těchto projektech. Věnujeme se i pozemkům, prodeji činžovních domů a komerčních nemovitostí, jakými jsou kanceláře, kancelářské budovy, hotely a restaurace. Umíme prodat i specifické nemovitosti typu historických objektů, zámků, usedlostí, starých mlýnů apod.

 

Naše nabídka nemovitostí

 VIP sekce

 

 

Proč nám vaši nemovitost svěřit?známe realitní trh s luxusními nemovitostmi

pracujeme na bázi spolupráce a na základě vzájemně pěstované důvěry za maximálně transparentních podmínek

–  jsme Vám nápomocni při důležitých schůzkách a jednáních týkajících se nemovitosti, ať už s právníky, architekty, designéry či bankami

poradíme, jak nejlépe přistoupit k prodeji i pronájmu vaší nemovitosti, a zdarma pro vás připravíme profesionální tržní odhad ceny. Zprostředkujeme i znalecké či bankovní odhady cen

– Jsme diskrétní. Vaši nemovitost můžeme v případě vašeho zájmu umístit do naší sekce neveřejných nabídek, kdy je nemovitost zpřístupněna pouze vybraným klientům (VIP)

– Disponujeme rozsáhlou živou databázi zájemců o luxusní reality

– Poskytujeme kompletní právní servis ve spolupráci s renomovanou mezinárodní, vysoce pojištěnou advokátní kanceláří

– Je vám k dispozici příjemné prostředí pro jednání mezi vámi a potenciálními zájemci o vaši nemovitost v zázemí naší realitní kanceláře v Pařížské ulici č. 131/28, Praha 1 – Josefov

 

Více informací o našich službách

 


 „Věříme, že každá nemovitost si zaslouží individuální přístup. Proto se u nás prodeji té které nemovitosti, prohlídkám i komunikaci s klienty věnuje vždy pouze jeden makléř, který ví vše o nemovitosti i o vašich představách a může vás před zájemci vysoce profesionálně zastupovat. Jsme proaktivní tým a vytrvale pracujeme na prohloubení našich profesních a odborných znalostí. Nabízíme vždy čestnou a otevřenou spolupráci, dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje bytů, domů i projektů, stejně jako poradenství na poli realit a investic. Snažíme se poskytnout vždy objektivní perspektivu a najít vhodnou cestu, vedoucí ke spokojenosti všech účastníků obchodu.“

Mgr. Jiří Kučera, ředitel společnosti LUXENT s.r.o.

 

 

Reference našich klientů

 

 

Těšíme se na vaši nemovitost.

Zašlete nám svůj kontakt, zavoláme vám.