Naše služby

V realitní kanceláři LUXENT poskytujeme svým zákazníkům individuální péči a odbornou podporu při řešení individuálních potřeb prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí.

Do oblasti naší působnosti patří zejména Praha a okolí, ve vybraných případech se věnujeme zakázkám z celé ČR I ze zahraničí – spolupracujeme s partnerskými kancelářemi, vlastního makléře má LUXENT například v Dubaji.

Zákazníci LUXENTu získají pod jednou střechou všechny služby související s realizací obchodních transakcí – jak v oblasti obchodní a právní tak i v oblasti potřeb spojených s financováním, správou nemovitostí, stěhováním apod. Samozřejmostí je vyřízení všech náležitostí na Katastru nemovitostí. V oblasti právního zajištění obchodů spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří Hrubý & Buchvaldek, která sídlí na Praze 1, která se už řadu let stará ve spolupráci s LUXENTem o bezproblémovou přípravu a uzavření smluv, zajišťuje advokátní úschovu peněz a z právního hlediska dohlíží na hladký průběh všech realitních transakcí. Tuto službu, stejně jako všechny realitní služby, mají zákazníci LUXENTu hrazenou v rámci provize sjednané ve vyvážené Zprostředkovatelské smlouvě.

Zaměření LUXENTu:

 – prodej a pronájem luxusních rodinných a činžovních domů, bytů, nebytových prostor, pozemků, komerčních prostor, rekreačních I historických objektů, hotelů a penzionů.

 – prodej bytů z vybraných nových developerských projektů.

PORADENSTVÍ

Filozofie podnikání realitní kanceláře LUXENT se zakládá na budování vzájemné důvěry rostoucí v průběhu každodenní práce na realizaci obchodu a orientace na potřeby zákazníků. Řešíme aktuální otázky a výzvy v klidu a s odborným nadhledem. Každý obchod začíná vstřícným setkáním s klientem v uvolněné atmosféře a ujasněním si potřeb a možností. Na základě poskytnutých informací pak LUXENT hledá pro své klienty v celém průběhu spolupráce to nejlepší řešení.

FINANČNÍ SLUŽBY

V případě potřeby zajišťuje LUXENT pro své zákazníky také financování koupě nemovitostí. Spolupracujeme se všemi významnými bankami. Pomáháme zajistit vše počínaje úvěry na individuální bydlení přes realizaci menšího investičního záměru až po financování velkých developerských projektů. LUXENT je partnerem několika hypotéčních bank a spolupracuje s nejlepšími finančními a hypotečními odborníky. Otázka financování nákupu nemovitostí v ČR i v zahraničí je pokaždé řešena podle individuálních potřeb a možností – rychle a hladce.

INVESTICE

Realitní kancelář LUXENT vyhledává pro své klienty vhodné nemovitosti pro investiční účely.
Jedná se zejména o:

          – pozemky pro bytovou i komerční výstavbu
          – činžovní a bytové domy
          – komerční objekty a další investičně zajímavé příležitosti.

V těsné spolupráci s prodávajícími I kupujícími pomáháme vyhodnotit ekonomickou stránku nabízených investičních nemovitostí.

VÝKUP NEMOVITOSTÍ

LUXENT zajišťuje expresní výkup zadlužených nemovitostí, nemovitostí v exekuci či s jinou právní vadou. Realitní kancelář také vykupuje byty a domy před rekonstrukcí.

Ať už se jedná o jakoukoli z nabízených služeb, LUXENT poskytuje profesionální, vstřícný a zodpovědný přístup. Domluvte si schůzku s makléřem ještě dnes a sami se přesvědčte o kvalitě poskytovaného servisu!