Pražská realitní kancelář, kde se sny stávají skutečností

Jsme milovníci historie, designu a architektury. Jsme znalci všech typů nemovitostí. Jsme jedničky na trhu ve všem, co děláme. Jsme prestižní pražská realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties!

Naši cestu na poli luxusních nemovitostí jsme započali v roce 2008. Za tu dobu jsme našim klientům pomohli se zprostředkováním již více než 5 000 prodejů a pronájmů nemovitostí. Zároveň jsme si kolem sebe vytvořili tým makléřů a dalších profesně zkušených odborníků zaměřených na exkluzivní reality. Poskytujeme špičkový servis v oblasti nákupu, prodeje či pronájmu jak rezidenčních, tak komerčních budov u nás i v zahraničí. Jsme rovněž členem Realitní komory České republiky, jež sdružuje odborníky, obchodníky a další specialisty působící na českém trhu s nemovitostmi.

Naším domovem se stala Praha, proslulá Pařížská ulice – konkrétně historický dům v srdci čtvrti Josefov.

parizska-23-kancelar-luxent.jpg (52 KB)

Nabízíme nemovitosti na těch nejlepších adresách

Luxusní segment, zahrnující nevšední nemovitosti v prestižních lokalitách, tvoří specifickou část tuzemského rezidenčního trhu. A má své specifické požadavky. Nemovitosti, na které se zaměřujeme, si žádají odbornost a znalost trhu, promyšlený marketing a profesionální prodejce. Někdy se dokonce stávají výjimečnými až poté, co do nich vneseme své zkušenosti.

Řídíme se heslem „lokalita, lokalita, lokalita“. Pro koupi a prodej bytů v Praze, ať už se jedná o ty historické nebo o nejmodernější projekty uznávaných architektů, hraje právě lokalita vždy a za všech okolností klíčovou roli. K nejžádanějším oblastem patří centrum naší metropole, tedy například Malá Strana a Staré Město, dále Vinohrady, Břevnov, části Smíchova a Dejvic, ale etabluje se také Pankrác s vyrůstajícími výškovými budovami. Mezi populární čtvrti, obzvláště mezi mladou generací, se řadí Karlín a Holešovice. Výjimku tvoří vily, které jsou hojně rozesety po celé Praze a jejím širším okolí. Co se týče zbytku republiky, nelze generalizovat – vše záleží případ od případu.

Pokud sháníte své vysněné bydlení, v našem portfoliu vám exkluzivně nabízíme například pronájem či prodej:

  • luxusních bytů v Praze
  • rodinných domů
  • prvorepublikových vil
  • pohádkových zámků a dalších historických nemovitostí

Ke koupi či pronájmu seženete také:

  • moderní kanceláře
  • hotely a restaurace
  • netypické komerční objekty

Mezi naše bohaté služby patří rovněž poradenství a nákup nemovitostí s investičním záměrem. V této oblasti realizujeme jak nákup bytů a celých činžovních domů, tak i kancelářských budov a jiných komerčních objektů, stejně jako pozemků pro bytovou nebo komerční výstavbu. Cizí nám není ani rekonstrukce objektů či pronajímání získaných nemovitostí.

Víme, jak nejlépe prodat vaši nemovitost – soukromou i z developerského projektu

A teď z té druhé stránky – svěřit nám můžete také nemovitost na prodej. Prodej luxusní nemovitosti není jednoduchá věc. Platí u nich totiž zcela jiné zásady prodeje než u tradičních bytů a domů. Každou je třeba posuzovat zvlášť a důkladně zohlednit všechna specifika. Přestože se mohou nacházet ve stejných lokalitách jako klasické nemovitosti, nelze je s nimi porovnávat a například podle nich požadovanou částku korigovat. Chce to proto odborníka na slovo vzatého. Všichni naši makléři umí ocenit jedinečnost, mají mnohaleté zkušenosti a detailní znalost trhu. Navíc jsou vždy diskrétní, precizní, empatičtí a ovládají umění diplomacie. Jistota prodeje garantovaná!

Prodáváme samozřejmě i byty a domy z developerských projektů, ať už komornějších či prémiových. Navíc s vámi v případě potřeby projdeme celou cestu jejich realizace, od samého začátku až do konce. Součástí naší práce je totiž odborné poradenství a intenzivní spolupráce s investorem/developerem. Pomůžeme s celým procesem – od řešení návrhu projektu, aby se potenciálním kupujícím líbil a vyhovoval jejich představám, přes výstavbu, marketing až po finální prodej.

Mezilidské vztahy jako jeden z pilířů

Největší radost nám přinášejí spokojení klienti. Rozumíme tomu, že mnohdy dělají zásadní životní rozhodnutí a snažíme se jim být vždy maximálně k dispozici. Proto dbáme na to, aby mezi námi panovala vzájemná důvěra. Za více než dekádu jsme se pro spoustu klientů stali důležitou oporou a bezpečně zprostředkovali koupi či prodej jejich nemovitosti. O referencích se přesvědčte sami!

Nadstandardní vztahy budujeme také s našimi partnery – chceme pro váš nový domov totiž jen to nejlepší! Se zařízením nemovitosti vám pomůže řada specialistů na interiérový design a prémiové vybavení. Ať už tedy potřebujete navrhnout kuchyň či koupelnu, vybrat křišťálový lustr, sehnat tu nejmodernější televizi nebo zastínit okna, jsme tu společně pro vás.

Naši realitní kancelář na Praze 1 můžete kdykoliv navštívit – napište či zavolejte a milerádi si s Vámi domluvíme schůzku!