O nás

Realitní kancelář LUXENT se sídlem v Praze je individuálně laděný tým profesně zkušených odborníků, kteří nabízejí individuálně orientované, vysoce profesionální, spolehlivé realitní služby.

Naším hlavním zaměřením jsou originální, luxusnější, něčím jedinečné nemovitosti zejména v Praze a okolí, a ve vybraných případech i v celé ČR nebo v zahraničí. Naším cílem je rychlý prodej či pronájem nemovitostí našich klientů v příjemné, bezpečné atmosféře – tak aby každý obchod byl úspěchem a pro všechny také příjemným zážitkem a posouvající životní zkušeností.

Realitní kancelář LUXENT sídlí v Palacké ulici 15, na Praze 1 a nabízí nadstandardní nemovitosti ke koupi i k pronájmu. V nabídce se občas objeví i specifičtější obchodní příležitosti, mezi nimi například zámky, s jejichž prodejem má LUXENT také dobré zkušenosti. Část inzerovaných příležitostí představuje bydlení ve vybraných developerských projektech. V realitním portfoliu LUXENTu jsou i pozemky a komerční nemovitosti – činžovní domy, kanceláře, restaurace, hotely a podobně. Obchodní nabídky doplňujeme investičním poradenstvím. Mluvíme anglicky, německy, španělsky a rusky. Unikátní je také služba poskytovaná ve spolupráci s makléřem z Dubaje – tato exotická nabídka luxusního bydlení je příkladem, jak LUXENT pomáhá svým klientů splnit si svůj sen o bydlení a naplňuje své motto: „vždy o něco víc, než jen dobrý obchod".

Realitní kancelář má za sebou velké množství úspěšných prodejů nemovitostí. Klidnému a bezproblémovému průběhu realitních transakcí napomáhá rovněž spolupráce se špičkovou advokátní kanceláří Hrubý&Buchvaldek sídlící na Praze 1, na Ovocném trhu.

Dobré reference a osobní doporučení spokojených klientů jsou pro LUXENT tou nejlepší vizitkou a marketingem, ale nikoliv jediným. Sofistikovaná práce s tištěnými i elektronickými médii tvoří dobrý základ, který doplňujeme přímým oslovením cílových skupin zájemců z naší databáze, rozesíláním Newsletteru s novinkami, spoluprací s ostatními kancelářemi, návštěvou specializovaných veletrhů a akcí, a v neposlední řadě osobními setkáními s VIP potencionálními zájemci. Řada obchodů s jedinečnými nemovitostmi se uskutečňuje formou neveřejných zakázek. Někteří naši klienti si často přejí, aby realitní transakce nenarušily jejich soukromí. Silnou stránkou LUXENTu nejen v těchto případech je bohatá síť osobních i profesionálních kontaktů. Více o naší marketingové činnosti se můžete dozvědět v sekci webu LUXENTu – Marketing.

S odborníky LUXENTu získáte vždy víc, než jen dobrý obchod.