Arnold & Son – duch luxusní oceli

Arnold & Son – duch luxusní oceli

Luxusní nemovitosti obvykle mají náročné majitele, kteří žádají ty nejkvalitnější doplňky. Luxusní hodinky Arnold & Son Instrument DSTB jsou poháněny automatickým strojkem z vlastní produkce, jedná se o nově přepracovaný kalibr A&S6003, který je sestaven z celkem 229 komponentů, zahrnující i 32 kamenů. Chod strojku disponuje 45 hodinovou rezervou. Celý luxusní a dokonalý strojek můžete pozorovat zadním proskleným dýnkem.

Krása tohoto modelu spočívá v neobvyklém dekoru finish, který můžeme právem zařadit do Haute horlogerie („vysoká hodinařina“). Úchvatnost hodinek podtrhují paládiem pokovené dílky strojku, ručně broušené a zkosené mosty a páky, tvořící dokonalý vnitřek, jedněch z nejkrásnějších hodinek dostupných na současném trhu.

Sofistikovanost modelu Instrument DSTB podtrhuje modré dekorování ciferníku, které vzniká pomocí technologie PVD nanášení barvy, spolu s jemným broušením, jehož směr se klene k ciferníku. Vzniká tak dokonalý modrý saténový efekt. Sofistikovanost a celková decentnost tohoto modelu je dotvořena průhledným ciferníkem ukazatele vteřin, který je v horní části hodinek, vyvýšený můstkem. Safírové sklíčko s antireflexní úpravou (i na zadní straně) chrání strojek hodinek.

Tyto elegantní hodinky můžete zakoupit s ručně prošívaným řemínkem z aligátoří kůže.

Průměr pouzdra: 43,5 mm

Voděodolnost: do 30 metrů

Cena k prodeji: zhruba 700 000 Kč