Developerské projekty

Podporujeme developerské projekty

Soustředíme se i na projekty komornější a exkluzivní, kdy investor uvítá naši tvůrčí spolupráci a prodejní know-how už v přípravné fázi projektu.

V oblasti developerských projektů nabízíme širokou škálu služeb.

Přehled služeb

Dokážeme rozpoznat a pomoci zrealizovat nejvyšší možný potenciál místa a nemovitosti vzhledem k lokalitě, kvalitě domu a představám a možnostem na trhu realit.

Dlouhodobě se proto zaměřujeme na rezidenční developerské projekty nejen v Praze a o okolí, ale na všech zajímavých místech primárně v České republice.

Přípravná fáze

Vyhledáváme investiční nemovitosti a spolupracujeme při vytvoření úspěšné developerské strategie a při plánu její realizace, nabízíme...

Více o službě

Koordinace marketingu developerských projektů

Zajistíme vám veškeré potřebné materiály a zajistíme, aby byl váš developerský projekt vidět, byl odlišný od konkurenčních developerských...

Více o službě

Prodejní fáze

Nabízíme kvalitní marketing bytů developerského projektu a veškeré realitní služby vedoucí k jejich úspěšnému prodeji. Inzerujeme v tištěných...

Více o službě

Aktivní součinnost

Věříme, že obchodní úspěch tkví v dobré znalosti lidí a trhu, v kvalitní přípravě a v otevřené spolupráci. Koordinujeme komunikaci mezi...

Více o službě

Právní servis

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří kompletně zajistíme přípravu, vedení a realizaci veškeré právní dokumentace projektu. Rezervační...

Více o službě

Prodejní tým

Na vašem projektu se bude podílet tým složený z odborníků ve svém oboru – projektový manažer, který dohlédne na plynulý chod prodeje a dodržování...

Více o službě

Přípravná fáze

Vyhledáváme investiční nemovitosti a spolupracujeme při vytvoření úspěšné developerské strategie a při plánu její realizace, nabízíme poradenství při nákupu činžovních domů a pozemků určených k zástavbě a při postupu jejich zhodnocení.

Na základě zkušeností našich makléřů ve spolupráci s designery spoluvytváříme nejvhodnější dispozice bytů, konzultujeme rozvržení mixu bytů a pomáháme i při výběru standardů.

 • Pomůžeme zajistit projektovou dokumentaci, ÚR a stavební povolení
 • Připravíme analýzu trhu a doporučíme ceny a strategii prodeje

Nabízíme služby od začátku do konce. Developerům pomáháme položit pevné základy obchodního úspěchu i klientské spokojenosti.

Koordinace marketingu developerských projektů

Zajistíme vám veškeré potřebné materiály a zajistíme, aby byl váš developerský projekt vidět, byl odlišný od konkurenčních developerských projektů a měl svoji vlastní jedinečnou identitu. Pečlivě připravíme webové stránky i fotorealistické vizualizace na míru a postaráme se o zhotovení katalogových listů i všech potřebných materiálů směřujících k prodeji nemovitosti. Nápomocni vám můžeme být rovněž při vytváření vzorového bytu i případného „homestagingu“.

Se spoluprací na developerských projektech máme mnoho zkušeností a v tom, co děláme jsme úspěšní. Realizované projekty si můžete prohlédnout v sekci referencí.

Prodejní fáze

Nabízíme kvalitní marketing bytů developerského projektu a veškeré realitní služby vedoucí k jejich úspěšnému prodeji. Inzerujeme v tištěných i elektronických médiích, na všech realitních serverech, na akcích a mezi VIP klienty. Pracujeme s živou realitní databází a díky tomu oslovujeme zahraniční zájemce o bydlení v developerských projektech. V PR, digitálním marketingu a na sociálních sítích jsme jako doma.

Poskytujeme špičkové prezentace developerského projektu. Vždy průběžně vyhodnocujeme zpětnou vazbu a hledáme postupy, vedoucí ke zkvalitnění prodeje bytů.

Aktivní součinnost

Věříme, že obchodní úspěch tkví v dobré znalosti lidí a trhu, v kvalitní přípravě a v otevřené spolupráci. Koordinujeme komunikaci mezi developerem a zájemci o byty v projektu a podporujeme klienty v rozhodování o koupi.

 • Zajišťujeme prohlídky bytů developerského projektu
 • Zajišťujeme doplňkové realitní služby – konzultace s designéry a architekty, poradenství při zařizování interiérů apod.
 • Nabízíme pomoc s financováním

Jsme schopní zajistit i následné služby novým majitelům, jako je správu domu apod.

Právní servis

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří kompletně zajistíme přípravu, vedení a realizaci veškeré právní dokumentace projektu.

 • Rezervační smlouvy
 • Budoucí kupní smlouvy
 • Kupní smlouvy
 • Advokátní úschovy
 • Prohlášení vlastníka
 • Zakládání SVJ a další

Vedeme veškerá jednání s klienty ve všech etapách příprav až k podpisu smluv, jednáme s katastrem nemovitostí a zajistíme podání všech listin.

Prodejní tým

Na vašem projektu se bude podílet tým složený z odborníků ve svém oboru – projektový manažer, který dohlédne na plynulý chod prodeje a dodržování prodejního plánu, prodejce, věnující se především klientům a marketingová manažerka, která se postará o propagaci developerského projektu i následný reporting.

 

Chcete se dozvědět více o tom, jak to u nás chodí?
Přečtěte si rozhovor s projektovou manažerkou Šárkou Tichou.

Podporujeme individuální koncept projektu a vstřícnou prodejní strategii zajišťující maximální investiční výnos a zhodnocení. To se nám ve spolupráci s našimi partnery a developery daří.

Podívejte se, na jakých projektech aktuálně pracujeme a v případě zájmu o konzultaci či spolupráci nás neváhejte kontaktovat nebo rovnou navštívit.

Reference

Stavíme na dobrých vztazích

FILIP S.

Chtěl bych pochválit pana Mgr. Adama Kvasničku a firmu Luxent za profesionální práci v případě pronájmu našeho bytu, vše proběhlo rychle a hladce.

EVA Z. S RODINOU

S paní Romanou Čermákovou jsme se potkali, když jsme projevili zájem o koupi domu z projektu - Domy Klecany v Remízkách, kde zastupovala realitní kancelář Luxent. Od začátku byla spolupráce s paní Čermákovou velice dobrá. Nad vším vítězil lidský přístup a porozumění toho, že jako klienti děláme velkou životní změnu a rozhodování není otázkou pár minut. Snaha pomoci klientovi byla vždy u paní Romany na prvním místě, byla vždy k dispozici, ochotně podávala informace, komunikovala s námi i mimo pracovní dobu, ať už telefonicky či přes emailové či SMS zprávy. Pokud něco nevěděla, hned zjistila a obratem se ozvala s novými informacemi. Byla ochotná dát si schůzku u nemovitosti nejen mimo pracovní dobu, ale i o víkendu a během vánočních svátků. Zprostředkovávala kontakt mezi námi i developerskou společností a podílela se na hladké komunikaci. Po podpisu rezervační smlouvy vše pokračovalo ve stejném duchu, paní Čermáková byla vždy k dispozici, milá a ochotná pomoci a musím konstatovat, že se snažila pomoci nad rámec oblastí, za které byla zodpovědná. Jednání s ní je opravdu radost a mohu ji jako realitního makléře jen doporučit.

Vladimír Zapletal, Projekt Domy Klecany, Bydlení Kasárna s.r.o.

Jako developerská společnost máme zkušenosti s komerčními i rezidenčními nemovitostmi v Čechách a na Moravě. S Luxentem jsme právě realizovali prodej 23 bytových jednotek ve dvanácti rodinných domech v Klecanech, Praha východ. Luxent jsme oslovili už po zahájení prodeje projektu. Luxent nám byl doporučen jedním z našich dodavatelských partnerů. Luxent nám poskytl poradenství v moderním marketingu, kterým projekt dobře nabídli a zatraktivnit. Spolupráci jsme se otevřeli i v oblasti konceptu standardů. Luxent věnoval zacílenou pozornost nejen kvalifikovanému, intenzivnímu marketingu, ale samozřejmě i prodeji, což rychle neslo své ovoce. Projekt byl viditelný v on-line inzercích, v odborném tisku nebo celé léto minulého roku také na bigboardu na hlavním tahu ve směru z Prahy 8 na Zdiby a Klecany. Makléřku jsme si sami vybrali. Pracovala na prodeji intenzivně, k naší spokojenosti a s citem pro potřeby developera i klientů. Celý projekt, kromě jedné jednotky, která zůstala v naší režii, Luxent vyprodal během několika měsíců, ještě před dokončením. Dostávali jsme pravidelně týdenní reporty a kdykoliv jsme potřebovali, expertka Luxentu se účastnila našich jednání a důležitých schůzek. Obchodní činnost v rámci projektu jsme si prozatím vždy zajištovali sami. Nevím, zda se k tomu modelu vrátíme, nicméně v případě Domů Klecany jsme našli realitního partnera, který nám ušetřil hodně času a energie a se kterým jsme projekt úspěšně rozprodali.

ELIŠKA V.

Velice děkuji za obětavý a vstřícný postup pana Adama Kvasničky, který se mi vždy snažil maximálně vyhovět a pomoci. Díky tomu jsem v poměrně krátkém čase našla úžasné bydlení pro svoji rodinu. Pan Kvasnička mi byl k dispozici i kdykoliv po podepsání smlouvy a nikdy jsem neměla a nemám obavu se na něho s důvěrou obrátit. Děkuji a mohu vřele doporučit.

LUCIE MACHÁČOVÁ

Tímto bych chtěla vyjádřit poděkování paní Lence Munter za profesionální a hlavně lidsky zodpovědný přístup jak při prodeji několika nemovitostí tak i při hledání bydlení nového.
Je člověk na svém místě a splňuje přesně to co očekávám od realitní makléřky. Těším se na další spolupráci.

MGR. RADIM DOLANSKÝ - ŘEDITEL PFS

Pražský filharmonický sbor patří mezi nejuznávanější evropská vokální tělesa. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími dirigenty, orchestry a festivaly. Přesto už několik dlouhých let působíme v naprosto nevyhovujících prostorách. Během této doby jsme prošli desítky různých objektů, napsali stovky mailů... Náš problém vyřešila iniciativa společnosti Luxent. Za profesionální přístup děkuji především panu Karlu Bartkovi.

ING. PETR ZIKMUND

Rád bych touto cestou chtěl dodatečně poděkovat realitní kanceláři Luxent za kvalitní a profesionální servis při realizaci prodeje mých dvou nemovitostí. Kromě výborného přípravného focení (home staging, postprodukce), kvalitního a erudovaného právního servisu Luxentu a jeho vedení bych chtěl zvláště ocenit profesionální přístup makléřky Lenky Munter.
Kromě toho, že je paní Munter opravdovou znalkyní architektury a umění, je také výborným realitním obchodníkem a její rady a postupy během prodeje obou nemovitostí se nakonec vždy ukázaly jako správné, s citem pro danou situaci a ve prospěch klienta. Právě proto, že jsem byl se službami kanceláře Luxent i paní Lenky Munter velmi spokojen, bylo logické je oslovit s prodejem další naší nemovitosti.

Přeji Luxentu mnoho spokojených klientů jako jsem byl já s makléřským servisem paní Lenky Munter a zároveň gratuluji ke kvalitnímu personálnímu obsazení.

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem.

ŽÁČKOVI

Rádi bychom ještě jednou poděkovali Luxentu, jmenovitě paní Romaně Čermákové, za služby při výběru a koupi domu.
Viděli jsme spoustu jiných projektů a setkali se s mnoha realitními makléři, ale přístup paní Romany byl jedinečný. Zajímala se skutečně o naše potřeby, vyšla nám vstříc s časy prohlídky i mimo běžné pracovní hodiny, chápala naše omezení kvůli miminku, absolvovala s námi prohlídky opakovaně až do momentu, kdy jsme si byli 100 % jistí, že vybraný dům bude pro nás ten nejlepší. Víme také, že paní Romana myslela i na naše budoucí sousedy a vzájemnou sousedskou kompatibilitu.
Děkujeme a přejeme hodně štěstí.

ZDENA BULÁKOVÁ

Ráda bych poděkovala společnosti Luxent, konkrétně Lence Munter, za dosavadní spolupráci při prodeji dvou nemovitostí. Snaha, úsilí, nové idey, hledání nových možností nabídky a formy, pravidelná komunikace. Jsem opravdu velmi ráda, že jsem svoje nemovitosti svěřila do tak dobrých rukou.

ONDŘEJ L.

Pavla Kalousová je kvalitní a seriózní makléřka s profesionálním přístupem. Svěřil jsem společnosti Luxent do prodeje naše "rodinné stříbro“ – statek. Prodeje se ujala Pavla, která velmi dobře vedla všechna jednání a prodej dovedla do zdárného konce. Je patrné, že tato makléřka má za sebou mnoho zkušeností. Děkuji především za korektní jednání a laskavý přístup.

MONIKA ZAHÁLKOVÁ, ČESKÁ BANKOVNÍ ASOCIACE

Lenka Munter představuje přesně to, co očekávám od realitního makléře. Profesionalitu, energii a korektní jednání pro obě zúčastněné strany.

EVA CH.

Pan Bartek nám byl po celou dobu spolupráce - zprostředkování koupi komerčního prostoru v Praze na Smíchově - velmi nápomocen. Jednání s firmou, od které jsme prostor kupovali, nebylo vůbec jednoduché, ale pan Bartek se snažil, aby nám koupi usnadnil, sám s dotyčnou firmou komunikoval a maximálně bojoval za naše zájmy. Tudíž mohu pana Bartka jako realitního makléře velmi doporučit.

TOM

We were very happy with Adam's service given our unconventional demands.

IVAN S.

Lenka Munter zprostředkovala prodej nestandardní exkluzivní nemovitosti v Jižních Čechách. Lenka svou emocionální inteligencí pomohla překonat sporné obchodní body. Prodej, který se snadno mohl stát zdlouhavým a složitým, proběhl hladce a bez jediného zádrhelu. Jsem velmi vděčen.

NEIL E.S.

Romana se zabývala prodejem mého domu v Mirošovicích v prosinci 2019. Dříve se jiná známá pražská realitní kancelář neúspěšně pokusila prodávat dům po dobu 8 měsíců za cenu 18,9 mil. Kč. Během této doby neuskutečnili žádné prohlídky. Romana rychle uspořádala focení a začala přivádět klienty. V rámci 6-7 týdnů zařídila prodej a za mnohem lepší cenu 23 mil. Kč. Podle mého názoru výsledek hovoří sám za sebe. Doporučuji.