Nabízím nemovitost

Chystáte se nabídnout svou nemovitost?

Našli jste spolehlivého partnera. Řekněte nám o své nemovitosti. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a uděláme vše pro to, aby se nám podařilo realizovat prodej či pronájem v co nejkratším termínu a za maximálně výhodných podmínek.

  • Tržní cenu odhadneme zdarma
  • Disponujeme širokou databází zájemců
  • Nabízíme profesionální individuální přístup
  • Navrhneme postup prodeje a marketing
Často kladené dotazy

Vložení nabídky

O vaší nemovitosti

* Povinný údaj

Zajistíme prezentaci nemovitosti

Vaši nemovitost profesionálně nafotíme, natočíme video a zpracujeme její kompletní prezentaci. Kromě toho zařídíme homestaging - úklid a přípravu interiéru i exteriéru vaši nemovitosti pro prodej.

Odprezentovat Vaši nemovitost co nejlépe je náš úkol a součást celého procesu. Proto ji poskytujeme zdarma.

Jsme v první linii specialistů

Na trhu s exkluzivními nemovitostmi se pohybujeme roky. Naší předností je pružnost a ochota poskytovat vždy víc, než jen dobrý obchod.

Proto podáváme zpětnou vazbu trhu a odborné doporučení ve všech krocích celého prodejního procesu. Jednoduše vás v tom nenecháme samotné.

Tvoříme profesionální tým

Své kolegy máme všude, kde je to důležité. V oblasti architektury, projektového managementu i interiérového designu.

Vždy hledáme ideální sestavu profesionálů s citem pro zvýšení prodejnosti díky zlepšení užitných i designových vlastností vaší nemovitosti.

Od roku 2008 jsme zrealizovali více než 3 000 prodejů a pronájmů nemovitostí. Od útulných malých bytů až po romantické zámky. Pokud potřebujte s čímkoliv poradit, napište nám. Rádi Vám pomůžeme.

Na co se často ptáte

Často kladené otázky

  • Je teď vůbec vhodná doba na prodej / pronájem nemovitosti?
  • Kam směruje trh s nemovitostmi?
  • Na čem záleží při prodeji luxusního domu či bytu?
  • Co když nebudu souhlasit s odhadem tržní ceny?
  • Kdo se bude starat o mou nemovitost a jak to v Luxentu funguje?

Proč Luxent

Proč byste měli svěřit
Vaši nemovitost zrovna nám?

Luxusní nemovitosti v Praze, v okolí, i dál jsou naše vášeň

Luxus vidíme nejen v kvalitě provedení exkluzivního domu či luxusního bytu, ale i v originalitě té které nemovitosti, v jejím tvůrčím potenciálu, jedinečnosti, zajímavosti, výhodnosti koupě a samozřejmě v lokalitě, kde stojí, a také v geniu loci, kterým oplývá. To vše pro vás umíme zhodnotit.

Naše nemovitosti

Věnujeme se vybraným developerským projektům a komerčním nemovitostem

Pomáháme k úspěchu také rezidenčním developerským projektům ve vyšším standardu a komornějším ladění. Věnujeme se pozemkům, prodeji činžovních domů a komerčních nemovitostí, jakými jsou kanceláře, kancelářské budovy, hotely a restaurace. Umíme prodat i specifické nemovitosti typu historických objektů nebo zámků.

Developerské projekty

Systematicky analyzujeme trh, v marketingu a PR jsme si stoprocentně jistí

Vhodná propagace vašeho majetku je nám více než vlastní, PR a marketingu se totiž věnujeme dlouhá léta. Disponujeme cennou databází tisíců aktivních zájemců. Máme kontakty v prestižních realitních magazínech. Inzerujeme na nejlepších realitních serverech a v online marketingu jsme jako doma.  Pro váš byt, dům či pozemek zkrátka umíme najít zájemce. Váš kupec možná právě teď marně hledá svoji vysněnou nemovitost. Nenechme ho čekat. 

Číst více na blogu

Jak o nás mluví naši klienti

Za dobu svého působení na poli exkluzivních nemovitostí jsem úspěšně zrealizovali velké množství realitních transakcí v oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí. Klienti se k nám rádi vracejí, čehož si velmi vážíme.

Podívejte se, kde všude už jsme našli vysněné domovy.

Vybrané reference

Jan Střílka

Rád bych Vám touto cestou sdělil mé pocity z poslední transakce, nákupu bytu v ulici Dušní, kterou jsem prováděl prostřednictvím vaší realitní kanceláře. Celou transakci jsem prováděl s pomocí vaší agentky Lenky Munter. Musím absolutně pochválit její dokonalý klientský přístup. Od prvotní komunIkace, prohlídky, vyjednávání o ceně, zajištění právního servisu, až po dotažení převodu dodavatelů energií.
Nákup bytu proběhl hladce a bez problému.



T.S.

S pány Kučerou a Jemelíkem jsem se poprvé setkal jakožto zájemce o koupi při jejich prezentaci jednoho developerského projektu. Už v té době mne zaujala profesionalita, znalost a přehled v oboru. Za nějaký čas jsem se na tuto kancelář opět rád obrátil se svými potřebami, tentokrát jako prodávající. Zmínění pánové své kvality nejenom potvrdili, ale obchod ke spokojenosti mé i Luxentem vyhledaného kupujícího, zdárně zajistili.
Doporučuji všem kupujícím i prodávajícím, komu jde o kvalitu a seriózní zastoupení svých zájmů.

KAROLÍNA S.

Společnost Luxent moc ráda doporučuji. Jejím prostřednictvím jsem prodávala dům v Praze Klánovicích v roce 2021 a ve stejném roce pronajímala byt v pražských Jinonicích. V obou případech byl servis bezchybný a přístup makléřů maximálně profesionální (Zdeněk Jemelík a Adam Kvasnička). V obou případech vyslechli makléři pečlivě můj požadavek, dle kterého připravili strategii prodeje resp. pronájmu. Připravili dokonalou prezentaci a domluvenou strategii respektovali, případně korigovali vždy po dohodě se mnou. Jejich názor se vždy ukázal jako správný. Dům se prodal za překvapivě krátkou dobu (po prvním týdnu inzerce musel být dokonce stažen z prodeje, pro velký zájem ze strany kupujících), byt se pronajal v řádu dnů od inzerce. Obojí za očekávanou resp. vyšší cenu. Perfektní byly i následné právní služby - příprava smluv, advokátní úschova atp.
Na Luxent se obrátím opět v případě, že budu služby realitní kanceláře potřebovat.

MGR. LENKA MOŠTĚKOVÁ

Jsem velmi spokojená s prodejem mé nemovitosti. Chtěla bych poděkovat realitní kanceláři Luxent, která připravila profesionální prezentaci a díky zkušenostem a profesionálnímu přístupu makléřky Lenky Munter vše proběhlo k maximální spokojenosti. Obzvláště bych chtěla vyzdvihnout citlivý přístup k hledání potencionálního kupce, který by odpovídal mým představám, což byl požadavek, který by jen těžko obstál na běžném realitním trhu. Můj sen byl díky Luxentu a paní Lence naplněn, odcházím do důchodu a předávám svůj milovaný projekt – Zbirožský dvůr, do rukou nadšeného páru pokračovat s provozem a rozvojem místa určeného pro trávení krásných chvil v náruči křivoklátských hvozdů. Moc děkuji, že jste mi pomohli v klidu odejít na odpočinek.

Vladimír Zapletal, Projekt Domy Klecany, Bydlení Kasárna s.r.o.

Jako developerská společnost máme zkušenosti s komerčními i rezidenčními nemovitostmi v Čechách a na Moravě. S Luxentem jsme právě realizovali prodej 23 bytových jednotek ve dvanácti rodinných domech v Klecanech, Praha východ. Luxent jsme oslovili už po zahájení prodeje projektu. Luxent nám byl doporučen jedním z našich dodavatelských partnerů. Luxent nám poskytl poradenství v moderním marketingu, kterým projekt dobře nabídli a zatraktivnit. Spolupráci jsme se otevřeli i v oblasti konceptu standardů. Luxent věnoval zacílenou pozornost nejen kvalifikovanému, intenzivnímu marketingu, ale samozřejmě i prodeji, což rychle neslo své ovoce. Projekt byl viditelný v on-line inzercích, v odborném tisku nebo celé léto minulého roku také na bigboardu na hlavním tahu ve směru z Prahy 8 na Zdiby a Klecany. Makléřku jsme si sami vybrali. Pracovala na prodeji intenzivně, k naší spokojenosti a s citem pro potřeby developera i klientů. Celý projekt, kromě jedné jednotky, která zůstala v naší režii, Luxent vyprodal během několika měsíců, ještě před dokončením. Dostávali jsme pravidelně týdenní reporty a kdykoliv jsme potřebovali, expertka Luxentu se účastnila našich jednání a důležitých schůzek. Obchodní činnost v rámci projektu jsme si prozatím vždy zajištovali sami. Nevím, zda se k tomu modelu vrátíme, nicméně v případě Domů Klecany jsme našli realitního partnera, který nám ušetřil hodně času a energie a se kterým jsme projekt úspěšně rozprodali.

F. K.

Děkuji firmě Luxent, zejména panu Adamu Kvasničkovi, za maximální profesionální pomoc při zprostředkování pronájmu bytu na Smíchově, který proběhl těsně před Vánoci a vyžadoval rychlé jednání. Příjemná a jasná komunikace i v mimopracovní době, perfektní organizace prohlídek, okamžitá zpětná vazba a především výsledek - nezbývá nic, co by se dalo přát. Jediné, co mě na spolupráci s touto společnosti mrzí je, že jsem se o nich nedozvěděl dříve. Děkuji!

MARIAN A LENKA

Se službami společnosti Luxent jsme moc spokojeni a určitě je můžeme jen doporučit. Jejich prostřednictvím jsme nemovitost v centru Prahy zakoupili i pronajali.
Při nákupu nemovitosti jsme spolupracovali s p. Jemelíkem, jehož profesionální přístup se nám velmi líbil. Proto jsme byli zklamáni, když nám oznámil, že při pronájmu nemovitosti budeme spolupracovat s jeho kolegou p. Kvasničkou. Naše počáteční obavy však rozptýlila již první schůzka. Opět jsme se potkali se zapáleným profesionálem - přesný výběr nájemníků, perfektní smluvní dokumentace, servis při přehlášení služeb, komunikace s nájemci. Dnes víme, na koho se v případě prodeje/koupě nebo pronájmu nemovitosti obrátit.

NEIL E.S.

Romana se zabývala prodejem mého domu v Mirošovicích v prosinci 2019. Dříve se jiná známá pražská realitní kancelář neúspěšně pokusila prodávat dům po dobu 8 měsíců za cenu 18,9 mil. Kč. Během této doby neuskutečnili žádné prohlídky. Romana rychle uspořádala focení a začala přivádět klienty. V rámci 6-7 týdnů zařídila prodej a za mnohem lepší cenu 23 mil. Kč. Podle mého názoru výsledek hovoří sám za sebe. Doporučuji.

JAROMÍR G.

Děkuji společnosti Luxent, jmenovitě Pavle Kalousové, za profesionální přístup a úspěšný prodej luxusního bytu na Praze 1 na Starém Městě. Jsem rád, že společnost Luxent má ve svých řadách makléřku, která zmíněnou lokalitu dobře zná a je zvyklá jednat s náročnou klientelou. Paní Kalousová je spolehlivá, s výborným přehledem, vřele ji doporučuji.

DANA S.

Na paní makléřku Lenku jsem dostala kontakt od známého, který s ní již několikrát spolupracoval a chválil její služby. Potřebovala jsem někoho schopného, prodej zámku není jednoduchá záležitost. Hned po první schůzce s paní Lenkou jsem byla nadšená její profesionalitou a milým jednáním. Při spolupráci jsem zjišťovala, jaké má výborné znalosti, nejen v historii, ale i v jednáních. Leni, moc Vám děkuji, předčila jste moje očekávání. Konečně jsem našla profesionální služby snů! Děkuji moc

MICHAL Z.

S Luxent, s.r.o. spolupracujem od roku 2014, kedy mi menovaná spoločnosť pomohla prvýkrát s prenajmom môjho bytu na Prahe 5 - Smíchov. Táto skúsenosť bola pre mňa veľmi pozitívna. Veľmi príjemný kolektív profesionálov mi sprostredkoval v relatívne krátkom čase nájomcu podľa mojich predstáv. Veškerá komunikácia s potenciálnym nájomcom vrátane zmluvného kontraktu bola zastrešovaná realitnou kanceláriou Luxent, s.r.o. a efektívne komunikovaná so mnou. Po tejto prvej, pozitívnej skúsenosti sa opakovane obraciam na spoločnosť Luxent s.r.o., ktorá mi za každým efektívne pomohla s vyhľadaním a výberom pre mňa ideálneho nájomcu, s rovnako vysokým štandardom ako pri prvom sprostredkovaní. Srdečne odporúčam túto spoločnosť pri pomoci sprosdredkovania prenájmu vašej nehnuteľnosti.

MGR. RADIM DOLANSKÝ - ŘEDITEL PFS

Pražský filharmonický sbor patří mezi nejuznávanější evropská vokální tělesa. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími dirigenty, orchestry a festivaly. Přesto už několik dlouhých let působíme v naprosto nevyhovujících prostorách. Během této doby jsme prošli desítky různých objektů, napsali stovky mailů... Náš problém vyřešila iniciativa společnosti Luxent. Za profesionální přístup děkuji především panu Karlu Bartkovi.

ING. PETR ZIKMUND

Rád bych touto cestou chtěl dodatečně poděkovat realitní kanceláři Luxent za kvalitní a profesionální servis při realizaci prodeje mých dvou nemovitostí. Kromě výborného přípravného focení (home staging, postprodukce), kvalitního a erudovaného právního servisu Luxentu a jeho vedení bych chtěl zvláště ocenit profesionální přístup makléřky Lenky Munter.
Kromě toho, že je paní Munter opravdovou znalkyní architektury a umění, je také výborným realitním obchodníkem a její rady a postupy během prodeje obou nemovitostí se nakonec vždy ukázaly jako správné, s citem pro danou situaci a ve prospěch klienta. Právě proto, že jsem byl se službami kanceláře Luxent i paní Lenky Munter velmi spokojen, bylo logické je oslovit s prodejem další naší nemovitosti.

Přeji Luxentu mnoho spokojených klientů jako jsem byl já s makléřským servisem paní Lenky Munter a zároveň gratuluji ke kvalitnímu personálnímu obsazení.

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem.

ŽÁČKOVI

Rádi bychom ještě jednou poděkovali Luxentu, jmenovitě paní Romaně Čermákové, za služby při výběru a koupi domu.
Viděli jsme spoustu jiných projektů a setkali se s mnoha realitními makléři, ale přístup paní Romany byl jedinečný. Zajímala se skutečně o naše potřeby, vyšla nám vstříc s časy prohlídky i mimo běžné pracovní hodiny, chápala naše omezení kvůli miminku, absolvovala s námi prohlídky opakovaně až do momentu, kdy jsme si byli 100 % jistí, že vybraný dům bude pro nás ten nejlepší. Víme také, že paní Romana myslela i na naše budoucí sousedy a vzájemnou sousedskou kompatibilitu.
Děkujeme a přejeme hodně štěstí.

MAGDALENA A VÁCLAV B.

Rádi bychom poděkovali realitní kanceláři Luxent, jmenovitě paní Pavle Kalousové, za profesionální přístup při prodeji našich nemovitostí. Za podrobnou přípravu, odbornou znalost prodávaných historických nemovitostí, pečlivý výběr potenciálních kupců, za houževnatost při řešení problémů, spojených s prodejem a za jednoznačný postoj při jednáních. Myslíme si, že díky Vašim odborným znalostem proběhl obchod rychle a úspěšně a my se cítili bezpečně.

JANA B.

Radi by sme sa poďakovali pánovi Adamovi Kvasničkovi zo spoločnosti Luxent za príjemnú a profesionálnu spoluprácu pri prenájme nášho bytu v Prahe. Všetko prebehlo hladko a radi sa na spoločnosť Luxent obrátime aj v budúcnosti. Ďakujeme.

ANDREAS

Rád bych poděkoval panu Adamu Kvasničkovi za zprostředkování pronájmu bytu v Praze. Pan Kvasnička je velmi ochotný a s radostí mohu říci, že dělá svou práci výborně!

FILIP S.

Chtěl bych pochválit pana Mgr. Adama Kvasničku a firmu Luxent za profesionální práci v případě pronájmu našeho bytu, vše proběhlo rychle a hladce.

EVA Z. S RODINOU

S paní Romanou Čermákovou jsme se potkali, když jsme projevili zájem o koupi domu z projektu - Domy Klecany v Remízkách, kde zastupovala realitní kancelář Luxent. Od začátku byla spolupráce s paní Čermákovou velice dobrá. Nad vším vítězil lidský přístup a porozumění toho, že jako klienti děláme velkou životní změnu a rozhodování není otázkou pár minut. Snaha pomoci klientovi byla vždy u paní Romany na prvním místě, byla vždy k dispozici, ochotně podávala informace, komunikovala s námi i mimo pracovní dobu, ať už telefonicky či přes emailové či SMS zprávy. Pokud něco nevěděla, hned zjistila a obratem se ozvala s novými informacemi. Byla ochotná dát si schůzku u nemovitosti nejen mimo pracovní dobu, ale i o víkendu a během vánočních svátků. Zprostředkovávala kontakt mezi námi i developerskou společností a podílela se na hladké komunikaci. Po podpisu rezervační smlouvy vše pokračovalo ve stejném duchu, paní Čermáková byla vždy k dispozici, milá a ochotná pomoci a musím konstatovat, že se snažila pomoci nad rámec oblastí, za které byla zodpovědná. Jednání s ní je opravdu radost a mohu ji jako realitního makléře jen doporučit.

ELIŠKA V.

Velice děkuji za obětavý a vstřícný postup pana Adama Kvasničky, který se mi vždy snažil maximálně vyhovět a pomoci. Díky tomu jsem v poměrně krátkém čase našla úžasné bydlení pro svoji rodinu. Pan Kvasnička mi byl k dispozici i kdykoliv po podepsání smlouvy a nikdy jsem neměla a nemám obavu se na něho s důvěrou obrátit. Děkuji a mohu vřele doporučit.

LUCIE MACHÁČOVÁ

Tímto bych chtěla vyjádřit poděkování paní Lence Munter za profesionální a hlavně lidsky zodpovědný přístup jak při prodeji několika nemovitostí tak i při hledání bydlení nového.
Je člověk na svém místě a splňuje přesně to co očekávám od realitní makléřky. Těším se na další spolupráci.

ZDENA BULÁKOVÁ

Ráda bych poděkovala společnosti Luxent, konkrétně Lence Munter, za dosavadní spolupráci při prodeji dvou nemovitostí. Snaha, úsilí, nové idey, hledání nových možností nabídky a formy, pravidelná komunikace. Jsem opravdu velmi ráda, že jsem svoje nemovitosti svěřila do tak dobrých rukou.

ONDŘEJ L.

Pavla Kalousová je kvalitní a seriózní makléřka s profesionálním přístupem. Svěřil jsem společnosti Luxent do prodeje naše "rodinné stříbro“ – statek. Prodeje se ujala Pavla, která velmi dobře vedla všechna jednání a prodej dovedla do zdárného konce. Je patrné, že tato makléřka má za sebou mnoho zkušeností. Děkuji především za korektní jednání a laskavý přístup.

MONIKA ZAHÁLKOVÁ, ČESKÁ BANKOVNÍ ASOCIACE

Lenka Munter představuje přesně to, co očekávám od realitního makléře. Profesionalitu, energii a korektní jednání pro obě zúčastněné strany.

EVA CH.

Pan Bartek nám byl po celou dobu spolupráce - zprostředkování koupi komerčního prostoru v Praze na Smíchově - velmi nápomocen. Jednání s firmou, od které jsme prostor kupovali, nebylo vůbec jednoduché, ale pan Bartek se snažil, aby nám koupi usnadnil, sám s dotyčnou firmou komunikoval a maximálně bojoval za naše zájmy. Tudíž mohu pana Bartka jako realitního makléře velmi doporučit.

TOM

We were very happy with Adam's service given our unconventional demands.

IVAN S.

Lenka Munter zprostředkovala prodej nestandardní exkluzivní nemovitosti v Jižních Čechách. Lenka svou emocionální inteligencí pomohla překonat sporné obchodní body. Prodej, který se snadno mohl stát zdlouhavým a složitým, proběhl hladce a bez jediného zádrhelu. Jsem velmi vděčen.

ROMAN K.

Paní Pavlu Kalousovou z realitní kanceláře Luxent znám již dlouhou dobu. Za toto období mi úspěšně prodala několik nemovitostí. Nabídky k uzavření obchodu jsme společně vyhodnocovali. Díky jejímu citlivému přístupu byl obchod vždy uzavřen ke spokojenosti obou stran. Z těchto důvodů mohu paní Pavlu Kalousovou jen doporučit.

DRESCHER-SIRANY

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Ing. Kalousové za naprosto profesionální přístup v rámci naší koupě nemovitosti v minulých měsících. Její příjemný a zodpovědný přístup k jakémukoliv dotazu či vysvětlení byl pro nás nesmírně důležitý a rozhodující v našem výběru, v každém případě bychom se na ní opět obrátili. Vřele doporučujeme tuto realitní kancelář a hlavně tuto velice milou dámu.

DGM

Realitní společnost Luxent, které jsem svěřila na prodej svůj romantický statek vybudovaný ve stylu La Provence, mi vyšla neobyčejně vstříc nejenom v osobě realitní makléřky paní Ing. Lenky Munter, ale i ve vedení společnosti Luxent pana Emila Kasardy. Jednalo se o prodej velmi specifického objektu v boutique stylu, který byl často námětem reportáží o originálním bydlení a jako takový potřeboval vytipovat i vhodnou osobnost budoucího majitele. Ráda bych poděkovala paní Ing. Duškové za neobyčejně profesionální, ale, a to hlavně, lidsky vřelý přístup při hledání vhodných zájemců a styl, jakým tak složité dílo prezentovala. Dnes, kdy je nemovitost již předána novým zájemcům musím konstatovat, že jsem obdržela i bonus, a sice v nových majitelích jsem získala další přátele. To vše díky vysoce odborné a hlavně osobní práci realitní společnosti Luxent.

JANA A EDVARD O.

Vážení, děkujeme za služby, které nám poskytla vaše firma. Delší dobu jsme se odhodlávali prodat náš krásný byt ve vilce na Praze 6 - Hradčanech a přestěhovat se do domova pro seniory. V únoru 2019 jsme jako zázrakem téměř okamžitě našli byt vyhovující našim požadavkům, a tedy jsme hledali, kdo by zařídil prodej našeho bytu. U prvních dvou pokusů s realitními kancelářemi jsme neuspěli – s agenty jsme si nerozuměli. Kamarádka nám doporučila vaši makléřku paní Ing. Lenku Munter. Její pracovní nasazení a velké zkušenosti s nestandardními situacemi umožnila prodej našeho bytu se všemi potřebnými úředními jednáními velmi rychle i kvalitně. Navíc nás příjemně překvapilo, jak hezký osobní a přátelský vztah jsme s paní Lenkou navázali. Přátelům, kteří budou hledat pomoc realitní agentury vašeho zaměření, budeme paní Lenku, a tím i vaši společnost, rádi doporučovat.

KAREL D.

S realitní kanceláří Luxent spolupracuji delší dobu a s jejich úrovní služeb jsem velmi spokojen. Jsou profesionální a po lidské stránce příjemní. Jednání s protistranou je díky makléřům Luxent hladké. Koupil jsem si rodinnou nemovitost a celý proces prodeje proběhl bez problémů. Makléřka Šárka Tichá byla odborně připravená, ochotná a vycházela vstříc i našim architektům, a to od první prohlídky až do předání domu. Dobře byl nastaven i vztah s bývalou majitelkou domu, s níž jsme měli příjemná jednání a která se na Luxent plně spoléhala. Z nového domu máme velkou radost a děkujeme.

KATEŘINA K.

Služby realitní kanceláře Luxent jsem využila již několikrát pro prodej i koupi nemovitosti a vždy jsem byla velmi spokojená s jednáním i úrovní služeb, které poskytují. Nejenže vše proběhlo na velmi profesionální úrovni, ale i lidsky proběhlo vše velmi příjemně včetně jednání s protistranou. Navíc mi makléřka Šárka Tichá dokázala během transakcí vždy dobře poradit. Jednání s kupci jsem se vůbec nemusela účastnit, paní Tichá vše dohodla ke spokojenosti obou stran. Moc mi to pomohlo. Děkuji!

VLADIMÍR N.

Dovolte, abych tímto vyjádřil maximální spokojenost s vysoce profesionálním přístupem ke mně jako klientovi, / hledání podnájmu bytu v Praze /, ze strany společnosti LUXENT, resp. její zaměstnankyně paní Michaely Mikešové.

KLÁRA P., PRAHA

Pěkný den, ráda bych poděkovala Luxentu, hlavně paní Ing. Lence Munter, za skvělý a profesionální přístup při prodeji našeho domu. Vše proběhlo hladce a bez komplikací.

GABRIELA J., PRAHA

Naše developerská společnost Omikron Group a.s. se společností Luxent navázala spolupráci za účelem zprostředkování pronájmu skladových a obchodních jednotek v současné době na projektech Komerční park Dobřejovice, Komerční park Jesenice a Komerční park Rudná.

Spolupráci jsme navázali koncem roku 2017 a během této krátké doby se panu Luxentu podařilo zrealizovat pronájem skladového prostoru 610 m² v Komerčním parku Dobřejovice a přivézt nám tak dlouhodobého stabilního nájemce.

Dále Luxent aktivně pokračuje ve zprostředkování pronájmu dalších volných ploch v tomto projektu.

V srpnu 2018 předáme panu Strohmaierovi ke zprostředkování další 2 projekty: Komerční Park Nehvizdy a Komerční park Dobřejovice II, celkem na 8 500 m² ploch. Navážeme tak na úspěšnou spolupráci a budeme se těšit na další realizované obchody a pronajaté prostory.

DANA Š., PRAHA

Prodej bytu jsem na základě doporučení svěřila paní Ing. Lence Munter z realitní kanceláře Luxent. Nezbývá mi nic jiného než konstatovat, že veškerý servis související s prodejem byl špičkový, během prodeje nenastaly žádné komplikace a vše probíhalo přesně podle mých představ. Ing. Lenka Dušková odvedla vysoce profesionální práci, vždy byla připravená a ochotná vše vysvětlit, pomoci či navrhnout řešení. Díky ní jsem byt prodala sympatickým a milým lidem, což pro mě bylo také důležité. Paní inženýrku a realitní kancelář Luxent mohu s čistým svědomím doporučit, jejich služby jsou opravdu skvělé. A protože jsem v situaci, kdy hledám menší byt, vím, na koho se zcela jistě obrátím.

PORTLAND TRUST s.r.o.

Společnost Luxent mohu doporučit zejména pro profesionalitu, se kterou pronájmům kancelářských prostor přistupují. Luxent je odborníkem, který se v této problematice skutečně vyzná, naše komunikace byla vždy příjemná a absolutně bezproblémová. Těším se na další spolupráci.

MICHAEL C., BELGIE

Pracovat s kanceláří LUXENT bylo pro nás po všech stránkách uspokojivé. Prodat naši nemovitost nebylo úplně snadné nejen kvůli komplikacím v naší lokalitě. Bylo třeba trpělivě pracovat s okolnostmi. Líbí se nám, že k uzavření obchodu došlo v atmosféře spokojenosti na všech stranách. Děkujeme.

PAVEL K., PRAHA

Rozhodl jsem se prodat byt ve Vršovicích se společností LUXENT a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Šárka Tichá se určitě makléřkou už narodila! V kontaktu se mnou, ale i s klienty, působila až neuvěřitelně profesionálně, přátelsky a mile! A vždy s naprostým přehledem v tom, co prezentuje nebo řeší. Byt “si našel” po určité době svého nového majitele a vím jistě, že to nebylo jen díky tomu, jak krásný je, a na jakém místě. Šárko, máte můj velký dík.

BETLÉMSKÝ PALÁC

Dovolte, abych poděkovala Vaší realitní kanceláři Luxent, s.r.o., za aktivitu, kterou jste vyvinuli v získávání nájemců pro náš objekt Betlémský palác a tedy i pro naši společnost Betlémský palác, a.s. Oceňuji, že za poslední půlrok přivedla Vaše společnost několik zájemců, z nichž se třemi se skutečně podařilo uzavřít smlouvy na pronájem nebytových prostor. Oceňuji schopnosti, důslednost a přístup, který přispěl k dohodám a tedy i k podpisu příslušných smluv. Těším se na další spolupráci.

ANJI s.r.o.

Realitní kancelář Luxent jsme si nevybrali náhodně. Jejich vystupování, coby zprostředkovatele pronájmů komerčních prostor je ve všech ohledech velice profesionální, slušné a korektní. Zájemci jsou dopředu prověření, takže šetří náš čas a RK Luxent tedy vřele doporučujeme.

HELENA B., CURYCH

Již 35 let žiji a pracuji v Curychu. Mým dlouholetým přáním bylo pořídit si střešní byt v Praze, abych se mohla těšit pohledem nejen z úžasné pražské historické atmosféry, ale užívat si též bohatého kulturního prostředí. Sen se stal skutečností. A nejen to. Nyní se vracím i na kouzelnou Šumavu, kde jsem si pořídila díky firmě LUXENT krásnou nemovitost přímo v národním parku. Profesionalita,
diskrétnost a pohotovost makléřky Pavly Kalousové mne provázela při obou koupích. Jsem potěšena, že jsem našla v Čechách takové služby.

LENKA K.

Vážený pane Kasardo,

chci Vám moc poděkovat za opravdu výjimečné služby při prodeji bytu na Praze 6. Vyvrátili jste mi velmi špatné zkušenosti s realitními kancelářemi. Jsem moc ráda, že jsem dostala kontakt na Vás. Byt byl po měsíci prodán za vyšší cenu. Díky příjemnému jednání jsme zůstali s novými kupci v kontaktu a získali tak nové příjemné sousedy a snad i přátele. Paní makléřka Šárka Tichá dokázala byt doslova kouzelně pro kupující vystihnout a pomohla nám dobře se i rozhodnout, když se nakonec objevili zájemci dva.

Po druhé výborné zkušenosti s prodejem bytu pro investici jsme se rozhodli s manželem svěřit Vám všechny naše nemovitosti. Na spolupráci se těším, je profesionální, ale také lidsky velmi příjemná, což oceňuji. Navíc jsme poslechli Vaši radu, s druhým bytem nespěchali a dosáhli jsme tak opět velmi příjemnou cenu. Děkujeme a přejeme vše dobré!