Naši partneři

Vybíráme pro vás to nejlepší

Perfektní domov - to není jen dechberoucí exteriér a překrásné místnosti uvnitř. Perfektní domov tvoří i ten nejmenší detail. Proto jsme se obklopili prestižními značkami, které patří k naprosté světové špičce. Spolu s nimi jsme schopni zajistit to nejlepší pro vaše nové bydlení, od nadstandardních služeb po prémiové vybavení.

Do vašeho nového domova tak dovedeme pověsit lustr Preciosa nebo instalovat audio a video techniku od VOIX. Buďte nároční, jde přeci jen o místo pro život.

Od roku 2008 jsme zrealizovali více než 5 000 prodejů a pronájmů nemovitostí. Od útulných malých bytů až po romantické zámky. Pokud potřebujte s čímkoliv poradit napište nám. Rádi vám pomůžeme.

FHS EXCLUSIVE AGENTS

Agentura FHS Exclusive Agents, aktuálně expandující na zahraniční trhy, je na českém trhu ojedinělým projektem, který poskytuje profesionálním sportovcům consigliere službu (nikoli službu fotbalových agentů, kterými nejsou a které považují za partnery a ne konkurenci).

Chlapi, co za projektem stojí, využívají k plnění klientských požadavků rozsáhlou síť kontaktů a partnerů ve všech možných oblastech. Mezi jejich klienty patří např. reprezentanti Tomáš Holeš a Aleš Matějů. 

exclusive-agents.com

EXCLUSIVE TOURS

Ruku v ruce s luxusními nemovitostmi jdou i výjimečné zážitky a krásné resorty. V čem je Exclusive Tours jiná než ostatní cestovní kanceláře? Bude se vám věnovat naplno a zcela individuálně, vytvoří a zorganizuje vám dovolenou míru dle vašich přání a představ. Bude vaším průvodcem a osobním cestovním asistentem, který podá pomocnou ruku, kdykoli bude potřeba a zajistí, aby vše proběhlo hladce pro ten nejkrásnější zážitek z cest.

Při prvním zájezdu dostanete milou pozornost v podobě odvozu na letiště a plně privátního VIP odbavení.

exclusivetours.com

ELITE BATH + KITCHEN

Společnost Elite Bath patří již řadu let mezi naprostou špičku v segmentu prémiových koupelnových řešení. V roce 2018 získali zastoupení německých luxusních kuchyní Bulthaup pro český trh, a nyní tak mohou svým náročným klientům nabídnout opravdu komplexní řešení pro realizaci jejich projektů.

Vyžadujete-li nejvyšší kvalitu, design, estetiku a propracovanost v každém detailu, jsou těmi pravými partnery. Navštívit je můžete v Pražských showroomech na Rohanském nábřeží 7, budova River Diamond a Rohanském nábřeží 15, budova Rohan Business Center.

elitebathkitchen.cz

ADC studio

ADC studio je kreativní marketingová agentura.  Již od roku 2002 vytváří profesionální marketingovou podporu pro vaše projekty. Díky jejich specializaci jsou téměř všechny zakázky produkovány v rámci firmy. Pracují v týmu a díky tomu klientům šetří náklady a zvyšují efektivitu.

adcstudio.cz

Preciosa Lightning

Jedny z nejkrásnějších skleněných lustrů, které dnes zdobí velké historické paláce, muzea, prvorepubliková vily, operní domy a hotely na celém světě, pocházejí z Křišťálového údolí v severních Čechách.

Firma Preciosa Lighting, která přímo navazuje na sklářskou tradici, stále pokračuje ve výrobě klasických svítidel a broušených skleněných ověsů, úspěšně ale rozvíjí i výrobu moderních dekorativních svítidel a realizuje designové osvětlení i náročné atypické zakázky s využitím nejmodernějších technologií.

preciosa.com

VOIX

VOIX nabízí zákazníkům luxusní audio a videotechniku. Najdete zde přes 20 prémiových značek, mezi ty nejznámější patří Kharma, Gato Audio či Dan D'Agostino.

VOIX nabízí svým zákazníkům na ploše téměř 600 m2 audio a videotechniku exkluzivních značek. Zákazníci si zde mohou kromě širokého výběru zboží vychutnat i hloubku a čistotu tónů v poslechových místnostech či relaxovat v na míru připraveném domácím kině. Showroom není jen královstvím audiotechniky, ale i designu a umění.

voix.cz

Studio Nika

Studio Nika přináší již 25 let výjimečné interiéry a špičkový design světových výrobců. Specializuje se na individuální řešení především privátních interiérů pro klienty, kteří hledají něco výjimečného a chtějí své plány realizovat.

Budují dlouhodobé vztahy, upřednostňují kvalitu před kvantitou a umí svým klientům naslouchat. Zajistí pro vás kompletní návrhy a realizace i podle těch nejnáročnějších přání pro váš vysněný domov.

“Každý prostor má svůj skrytý potenciál, pomůžeme vám ho najít.”

studionika.cz

24SAFE

24SAFE se zabývá pronájmem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám. Budova 24SAFE se nachází v Praze 1 v ulici Na Poříčí 1071/17. Díky NONSTOP provozu a vynikající dopravní dostupnosti mají klienti své cennosti vždy k dispozici.

Ve rámci spolupráce s 24SAFE obdrží každý z našich klientů, který úspěšně uzavře Kupní smlouvu na některou z námi zprostředkovaných nemovitostí, voucher na 1 rok pronájmu bezpečnostní schránky (v celkové hodnotě 10.200 Kč) zdarma.

24safe.cz

INNEX

Společnost INNEX působí na trhu téměř 20 let zejména v oblasti dekorativního a technického stínění interiéru a exteriéru. V posledních letech se jejich aktivity rozrostly také do oblasti nábytku a designu do interiéru či exteriéru.

Nabízí komplexní řešení pro koncového zákazníka, respektují individuální přístup. Jejich showroom můžete navštívit v ulici Přemyslovská 43 na Praze 3.

innex.cz

Los Kachlos HOME

Design koncept Los Kachlos HOME je určen pro každého s vysokými nároky na život a kvalitu bydlení. Exkluzivní prodejní galerie na hlavní třídě pražských Vinohrad sdružuje prověřené produkty z oblasti bydlení a interiérového designu.

Na ploše 550 m2 zákazníci naleznou kromě sortimentu firmy Los Kachlos, specializující se na moderní koupelny, retro koupelny a keramické dlažby a obklady, i nabídku dalších značek, které společně tvoří unikátní designový koncept. Vinohradská 41 je místo, kde osobitý přístup, umění a design vytvářejí harmonickou symbiózu.

loskachlos.cz

MARTHI

Potřebujete-li profesionální asistenci při rekonstrukci bytu, domu či kanceláří a chcete dokonale sladit výsledný interiér pak vám doporučujeme obrátit se na studio MARTHI, které nabízí komplexní služby pro design interiérů.

Majitelka paní Marta Šliperská známá pod svým pseudonymem Marthi je již řadu let velmi vyhledávaná designérka v oblasti návrhů a realizací interiérů. Proslulá je svým obrovským smyslem pro detail a schopností porozumět a splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Její tým tvoří za léta prověření řemeslníci – tapetáři, švadleny, čalouníci, zámečníci a truhláři.

marthistore.com

NEODUAL

NEODUAL je individuálně laděná společnost, zaměřující se na prodej a dovoz bytového nábytku a kuchyní od špičkových italských výrobců, jako Nicoline Salotti, Tomasella Industra Mobili, Egoitaliano či Giorgiocasa.

Svým klientům jsou plně k dispozici již od samotné konzultace, výběru nábytku, přes zprostředkování platby, dovozu i montáže. Našim klientům nabízí 5 % slevu z katalogových cen.

neodual.cz

ENGINEERS CZ

Společnost ENGINEERS CZ s.r.o. vznikla v roce 2011 a je zaměřena na komplexní projektovou a inženýrskou přípravu staveb a realizace specializovaných konstrukcí, je nápomocna od vytváření záměru až po kolaudaci stavby.

Pro naše klienty nabízí slevu 7 % z nabídkové ceny na projekční, architektonické a inženýrské práce.

engineers-cz.info

Pomáháme tam,
kde je to potřeba

unicef-logo.png (4 KB)

UNICEF (Dětský fond OSN) pracuje ve 193 zemích světa, kde dětem pomáhá přežít a podporuje jejich rozvoj, od narození až do dospělosti. Zajišťuje jim zdravotní péči, výživu, pitnou vodu a hygienu, základní vzdělání pro všechny chlapce i dívky a ochranu před násilím, zneužíváním a riziky nemoci AIDS. A my chceme být u toho. Pokud můžete, pomozte také klidně ještě dnes! Děkujeme, tým Luxent

Více o organizaci

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím