Partneři

preciosa PRECIOSA LIGHTING

 

Jedny z nejkrásnějších skleněných lustrů, které dnes zdobí velké historické paláce, muzea, operní domy a hotely na celém světě, pocházejí z Křišťálového údolí v severních Čechách. Zásluhou zdejšího přírodního bohatství a zejména díky řemeslným schopnostem místních lidí se v Kamenickém Šenově, kde sídlí hlavní výrobní závod Preciosa Lighting, udržela ničím nepřerušená tradice sklářské výroby po několik staletí. Firma, která přímo navazuje na sklářskou tradici, stále pokračuje ve výrobě klasických svítidel a broušených skleněných ověsů, úspěšně ale rozvíjí i výrobu moderních dekorativních svítidel a realizuje náročné atypické zakázky s využitím nejmodernějších technologií.

          preciosa-lighting-behind-the-locked-doors-hofburg-vienne-2014-designed-by-vasku-and-klug-9

 

 


 

 

   voix-logo

 

VOIX

 

Luxusní prodejna a showroom VOIX zákazníkům nabízí luxusní audio a videotechniku. Najdete zde přes 20 prémiových značek, mezi ty nejznámější patří Kharma, Gato Audio či Dan D'Agostino. Navštívit ji můžete na adrese Dušní 3 v centru Prahy. 

 

VOIX nabízí svým zákazníkům na ploše téměř 600 m2 audio a videotechniku luxusních značek. Zákazníci si zde mohou kromě širokého výběru zboží vychutnat i hloubku a čistotu tónů v poslechových místnostech či relaxovat v na míru připraveném domácím kině. Showroom není jen královstvím audiotechniky, ale i designu a umění.

 


showroom

  


 

 

logo-studio-nika

 

 

STUDIO NIKA

Interiéry od profesionálů 

 

Studio Nika přináší již 25 let výjimečné interiéry a špičkový design světových výrobců. Specializuje se na individuální řešení především privátních interiérů pro klienty, kteří hledají něco výjimečného a chtějí své plány realizovat. Budují dlouhodobé vztahy, upřednostňují kvalitu před kvantitou a umí svým klientům naslouchat. Zajistí pro Vás kompletní návrhy a realizace i podle těch nejnáročnějších přání pro Váš vysněný domov.

Navštivte jejich showroom v Umělecké ulici č.1, Praha 7, tel. +420 739 211 619, www.studionika.cz

"Každý prostor má svůj skrytý potenciál, pomůžeme Vám ho najít.”

 

studio-nika

 


24safe

 

24SAFE

 

24SAFE se zabývá pronájmem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám. Pro maximální bezpečnost uložených předmětů se spojila se společností, která je světovou jedničkou v oblasti zabezpečení – švédskou firmou GUNNEBO, jejíž historie sahá až do roku 1764. Spolu s GUNNEBO vám jako první na českém trhu představují robotizovaný systém automatizovaných bezpečnostních schránek SafeStore Auto, který je největší na světě.

 

Budova 24SAFE se nachází v Praze 1 v ulici Na Poříčí 1071/17. Díky NONSTOP provozu a vynikající dopravní dostupnosti mají klienti své cennosti vždy k dispozici.

 

Ve rámci spolupráce s 24SAFE obdrží každý z našich klientů, který úspěšně uzavře Kupní smlouvu na některou z námi zprostředkovaných nemovitostí, voucher na 1 rok pronájmu bezpečnostní schránky (v celkové hodnotě 10.200 Kč) zdarma.


 

 


 

 

innex-bez-nahled

 


 

INNEX

Společnost INNEX působí na trhu téměř 20 let zejména v oblasti dekorativního a technického stínění interiéru a exteriéru. V posledních letech se jejich aktivity rozrostly také do oblasti nábytku a designu do interiéru či exteriéru. Nabízí komplexní řešení pro koncového zákazníka, respektují individuální přístup. Jejich showroom můžete navštívit v ulici Přemyslovská 43 na Praze 3. 

 

 

 

 


 

  

 

lkh-logo

 

Los Kachlos HOME

Design koncept Los Kachlos HOME je určen pro každého s vysokými nároky na život a kvalitu bydlení. Exkluzivní prodejní galerie na hlavní třídě pražských Vinohrad sdružuje prověřené produkty z oblasti bydlení a interiérového designu. Na ploše 550 m2 zákazníci naleznou kromě sortimentu firmy Los Kachlos, specializující se na moderní a retro koupelny a keramické dlažby a obklady, i nabídku dalších značek, které společně tvoří unikátní designový koncept. Vinohradská 41 je místo, kde osobitý přístup, umění a design vytvářejí harmonickou symbiózu. 

 

 

 


 

  

marthi

 

 

MARTHI-kompletní design interiérů

 

Potřebujete-li profesionální asistenci při rekonstrukci bytu, domu či kanceláří a chcete dokonale sladit výsledný interiér pak Vám doporučujeme obrátit se na studio MARTHI.

Majitelka paní Marta Šliperská známá pod svým pseudonymem Marthi je již řadu let velmi vyhledávaná designérka v oblasti návrhů a realizací interiérů . Proslulá je svým obrovským smyslem pro detail a schopností porozumět a splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Její tým tvoří za léta prověření řemeslníci – tapetáři , švadleny , čalouníci, zámečníci a truhláři. Pilířem je vlastní, plně vybavený Atelier, kde se zpracovávají materiály pro jednotlivé projekty.

Showroom MARTHI  nabízí široký sortiment exkluzivních závěsů, záclon, textilních dekorací, tapet , designových koberců, svítidel, ložní prádla  další  zajímavé interiérové doplňky. Portfolio značek jako např. Roberto Cavalli, Jim Thompson (slavný dodavatel thajského hedvábí), Jean Paul Gaultier, Elitis, Houles, Pierre Frey, Sonia Rykiel, Ralph Lauren staví showroom MARTHI jednoznačně mezi důležítá centra interiérového designu v Praze.

Stručný souhrn sortimentu a služeb:

Adresa a kontakt: Showroom MARTHI, Vinohradská 938/37, Praha 2 – Vinohrady

+420 602 341 091, https://www.marthistore.com/

Naši zákazníci mají možnost využít 10% slevu na produkty a služby společnosti MARTHI, s.r.o.

  


 

 

neodual

 

NEODUAL

 

 

NEODUAL je individuálně laděná společnost, zaměřující se na prodej a dovoz bytového nábytku a kuchyní od špičkových italských výrobců, jako Nicoline Salotti, Tomasella Industra MobiliEgoitaliano či Giorgiocasa. Svým klientům jsou plně k dispozici již od samotné konzultace, výběru nábytku, přes zprostředkování platby, dovozu i montáže.  Nabízí 5% slevu pro klienty společnosti LUXENT z katalogových cen. 

 

Adresa: Letohradská 755/50, Praha 7 – Holešovice

Tel: 602 215 119, 724 045 172, 602 312 828

E-mail: info@neodual.cz

 

 

 


 

 

atelier

 

ENGINEERS CZ

 

Projekční a architektonický ateliér ENGINEERS CZ nabízí pro klienty společnosti LUXENT slevu 7% z nabídkové ceny na projekční, architektonické a inženýrské práce. Více o naší činnosti na stránkách ateliéru www.engineers-cz.cz

 

Adresa: Ortenovo náměstí 1488/13, Praha 7 – Holešovice

Tel.:    252 546 463

E-mail: info@engineers-cz.cz

Web:   www.engineers-cz.cz

 

 


 

 

Podporujeme:

 

 

 

unicef1  

UNICEF

Životy 500 tisíc dětí v Africe jsou právě teď ohroženy akutní podvýživou. 

Prosíme, pokud můžete, pomozte ještě dnes!

DMS UNICEF na číslo 87777

– sbírkový účet: 11771177/0300, v.s. 800

Cena DMS je 30 Kč, UNICEF obdrží 27 Kč. Projekt DMS spravuje Fórum dárců.

Děkujeme za Vaší podporu.

 

unicef2

 

V zemích východní Afriky strádá akutní podvýživou téměř 2,5 milionu dětí, půl milionu nejmenších z nich je v bezprostředním ohrožení života. Doposud UNICEF doručil dětem v Somálsku téměř 2 000 tun humanitární pomoci (1988,5t). Celkem 23 300 dětem byla poskytnuta terapeutická výživa a pro 107 000 byla zajištěna doplňková strava na 1 měsíc. Více než 171 000 dětí ve věku od 6 měsíců do 15 let bylo proočkováno proti spalničkám. Aktuálně UNICEF připravuje další zásilku 350 tun humanitární pomoci, která bude doručena do postižených oblastí v nejbližších dnech.