Reference

Romana se zabývala prodejem mého domu v Mirošovicích v prosinci 2019. Dříve se jiná známá pražská realitní kancelář neúspěšně pokusila prodávat dům po dobu 8 měsíců za cenu 18,9 mil. Kč. Během této doby neuskutečnili žádné prohlídky. Romana rychle uspořádala focení a začala přivádět klienty. V rámci 6-7 týdnů zařídila prodej a za mnohem lepší cenu 23 mil. Kč. Podle mého názoru výsledek hovoří sám za sebe. Doporučuji.
Neil E.S.
Na paní makléřku Lenku jsem dostala kontakt od známého, který s ní již několikrát spolupracoval a chválil její služby. Potřebovala jsem někoho schopného, prodej zámku není jednoduchá záležitost. Hned po první schůzce s paní Lenkou jsem byla nadšená její profesionalitou a milým jednáním. Při spolupráci jsem zjišťovala jaké má výborné znalosti, nejen v historii, ale i v jednáních. Leni, moc Vám děkuji, předčila jste moje očekávání. Konečně jsem našla profesionální služby snů! Děkuji moc
Dana S.
Pan Bartek nám byl po celou dobu spolupráce - zprostředkování koupi komerčního prostoru v Praze na Smíchově - velmi nápomocen. Jednání s firmou, od které jsme prostor kupovali, nebylo vůbec jednoduché, ale pan Bartek se snažil, aby nám koupi usnadnil, sám s dotyčnou firmou komunikoval a maximálně bojoval za naše zájmy. Tudíž mohu pana Bartka jako realitního makléře velmi doporučit.
Eva Ch.
Další reference

Líbí se Vám jak pracujeme?

Realitní kancelář LUXENT byla založena v roce 2008 a za dobu svého působení na poli exkluzivních nemovitostí úspěšně zrealizovala velké množství realitních transakcí v oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí. Klienti se k nám rádi vracejí, čehož si velmi vážíme. Díky nim získáváme do naší nabídky nové a nové zajímavé reality. Úspěšně spolupracujeme i na zajímavých rezidenčních developerských projektech.

Kontaktujte nás

Nebo zadejte telefon a my Vás kontaktujeme

Realizovali jsme

obytná část
Pronájem

Pronájem bytu 2+kk/B, 68 m², Praha - Újezd u Průhonic

Praha-Újezd - Újezd
PRONAJATO
ložnie s horním patrem
Pronájem

Pronájem bytu 4+kk, 100 m², Praha 1 - Josefov

Praha 1 - Josefov
PRONAJATO
obývací prostor
Prodej

Prodej bytu 3+kk/2L/GS, 72 m², Špindlerův Mlýn

Královéhradecký, Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn
PRODÁNO
vstup do kuchyně
Prodej

Prodej bytu 3+1/B, 103 m², Praha 1 - Nové Město

Praha 1 - Nové Město
PRODÁNO
zkosený strop
Prodej

Prodej mezonetu 3+kk, 81 m², Praha 5 - Smíchov

Praha 5 - Smíchov
PRODÁNO
prostorný obývací pokoj
Prodej

Prodej bytu 3+kk/T, 136 m², Praha 5 - Smíchov

Praha 5 - Smíchov
PRODÁNO
pokoj
Pronájem

Pronájem bytu 2+1, 82 m², Praha 1 – Nové Město

Praha 1 - Nové Město
PRONAJATO
Zobrazit více realizací