Reference

Naše developerská společnost Omikron Group a.s. se společností Luxent navázala spolupráci za účelem zprostředkování pronájmu skladových a obchodních jednotek v současné době na projektech Komerční park Dobřejovice, Komerční park Jesenice a Komerční park Rudná. Spolupráci jsme navázali koncem roku 2017 a během této krátké doby se panu Strohmaierovi podařilo zrealizovat pronájem skladového prostoru 610 m2 v Komerčním parku Dobřejovice a přivézt nám tak dlouhodobého stabilního nájemce. Dále pan Strohmaier aktivně pokračuje ve zprostředkování pronájmu dalších volných ploch v tomto projektu. V srpnu 2018 předáme panu Strohmaierovi ke zprostředkování další 2 projekty: Komerční Park Nehvizdy a Komerční park Dobřejovice II, celkem na 8 500 m2 ploch. Navážeme tak na úspěšnou spolupráci s panem Strohmaierem a budeme se těšit na další realizované obchody a pronajaté prostory.
Gabriela J., Praha
Prodej bytu jsem na základě doporučení svěřila paní Ing. Lence Duškové z realitní kanceláře Luxent. Nezbývá mi nic jiného než konstatovat, že veškerý servis související s prodejem byl špičkový, během prodeje nenastaly žádné komplikace a vše probíhalo přesně podle mých představ. Ing. Lenka Dušková odvedla vysoce profesionální práci, vždy byla připravená a ochotná vše vysvětlit, pomoci či navrhnout řešení. Díky ní jsem byt prodala sympatickým a milým lidem, což pro mě bylo také důležité. Paní inženýrku a realitní kancelář Luxent mohu s čistým svědomím doporučit, jejich služby jsou opravdu skvělé. A protože jsem v situaci, kdy hledám menší byt, vím, na koho se zcela jistě obrátím.
Dana Š., Praha
Pracovat s kanceláří LUXENT bylo pro nás po všech stránkách uspokojivé. Prodat naši nemovitost nebylo úplně snadné nejen kvůli komplikacím v naší lokalitě. Bylo třeba trpělivě pracovat s okolnostmi. Líbí se nám, že k uzavření obchodu došlo v atmosféře spokojenosti na všech stranách. Děkujeme.
Michael C., Belgie
Další reference

Líbí se Vám jak pracujeme?

Realitní kancelář LUXENT byla založena v roce 2008 a za dobu svého působení na poli exkluzivních nemovitostí úspěšně zrealizovala velké množství realitních transakcí v oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí. Klienti se k nám rádi vracejí, čehož si velmi vážíme. Díky nim získáváme do naší nabídky nové a nové zajímavé reality. Úspěšně spolupracujeme i na zajímavých rezidenčních developerských projektech.

Kontaktujte nás

Nebo zadejte telefon a my Vás kontaktujeme

Realizovali jsme

1_1_pozemek od východu.JPG
Prodej

Prodej pozemku 871 m², Statenice - Praha-západ

Středočeský kraj, Statenice, Statenice
PRODÁNO
obývací pokoj
Pronájem

Pronájem mezonetu 2+kk/, 63 m², Praha 7 - Holešovice

Praha 7 - Holešovice
PRONAJATO
kuchyně s jídelnou
Pronájem

Pronájem bytu 2+kk, 49 m², Praha 6 - Dejvice

Praha 6 - Dejvice
PRONAJATO
Zobrazit více realizací