Reference

Romana se zabývala prodejem mého domu v Mirošovicích v prosinci 2019. Dříve se jiná známá pražská realitní kancelář neúspěšně pokusila prodávat dům po dobu 8 měsíců za cenu 18,9 mil. Kč. Během této doby neuskutečnili žádné prohlídky. Romana rychle uspořádala focení a začala přivádět klienty. V rámci 6-7 týdnů zařídila prodej a za mnohem lepší cenu 23 mil. Kč. Podle mého názoru výsledek hovoří sám za sebe. Doporučuji.
Neil E.S.
Dovolte, abych tímto vyjádřil maximální spokojenost s vysoce profesionálním přístupem ke mně jako klientovi, / hledání podnájmu bytu v Praze /, ze strany společnosti LUXENT, resp. její zaměstnankyně paní Michaely Mikešové.
Vladimír N.
Vážení, děkujeme za služby, které nám poskytla vaše firma. Delší dobu jsme se odhodlávali prodat náš krásný byt ve vilce na Praze 6 - Hradčanech a přestěhovat se do domova pro seniory. V únoru 2019 jsme jako zázrakem téměř okamžitě našli byt vyhovující našim požadavkům a tedy jsme hledali, kdo by zařídil prodej našeho bytu. U prvních dvou pokusů s realitními kancelářemi jsme neuspěli – s agenty jsme si nerozuměli. Kamarádka nám doporučila vaši makléřku paní Ing. Lenku Duškovou. Její pracovní nasazení a velké zkušenosti s nestandardními situacemi umožnila prodej našeho bytu se všemi potřebnými úředními jednáními velmi rychle i kvalitně. Navíc nás příjemně překvapilo, jak hezký osobní a přátelský vztah jsme s paní Lenkou navázali. Přátelům, kteří budou hledat pomoc realitní agentury vašeho zaměření, budeme paní Lenku, a tím i vaši společnost, rádi doporučovat.
Jana O., Edvard O.
Další reference

Líbí se Vám jak pracujeme?

Realitní kancelář LUXENT byla založena v roce 2008 a za dobu svého působení na poli exkluzivních nemovitostí úspěšně zrealizovala velké množství realitních transakcí v oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí. Klienti se k nám rádi vracejí, čehož si velmi vážíme. Díky nim získáváme do naší nabídky nové a nové zajímavé reality. Úspěšně spolupracujeme i na zajímavých rezidenčních developerských projektech.

Kontaktujte nás

Nebo zadejte telefon a my Vás kontaktujeme

Realizovali jsme

kuchyně
Pronájem

Pronájem bytu 3+1, 87,5 m², Praha 6 - Střešovice

Praha 6 - Střešovice
PRONAJATO
obývací pokoj
Pronájem

Pronájem bytu 3+kk/2B/G, 95 m², Praha 10 - Malešice

Praha 10 - Malešice
PRONAJATO
váza
Pronájem

Pronájem bytu 1+kk, 26 m², Praha 1 – Malá Strana

Praha 1 - Malá Strana
PRONAJATO
ložnice
Pronájem

Pronájem dvoj-bytu 2+kk, 66 m², Praha 1 – Staré Město

Praha 1 - Staré Město
PRONAJATO
Široká
Prodej

Prodej bytu 3+kk/B, 84 m², Praha 1 - Josefov

Praha 1 - Josefov
PRODÁNO
červené židle
Pronájem

Pronájem bytu 1+kk, 19 m², Praha 1 – Nové Město

Praha 1 - Nové Město
PRONAJATO
Pronájem

Pronájem bytu 3+kk/B/T, 72 m², Praha 10 – Hostivař

Praha 15 - Hostivař
PRONAJATO
Zobrazit více realizací