Reference

Pracovat s kanceláří LUXENT bylo pro nás po všech stránkách uspokojivé. Prodat naši nemovitost nebylo úplně snadné nejen kvůli komplikacím v naší lokalitě. Bylo třeba trpělivě pracovat s okolnostmi. Líbí se nám, že k uzavření obchodu došlo v atmosféře spokojenosti na všech stranách. Děkujeme.
M. Cuvelier, Belgie
Rozhodl jsem se prodat byt ve Vršovicích se společností LUXENT a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Šárka Tichá se určitě makléřkou už narodila! V kontaktu se mnou, ale i s klienty, působila až neuvěřitelně profesionálně, přátelsky a mile! A vždy s naprostým přehledem v tom, co prezentuje nebo řeší. Byt “si našel” po určité době svého nového majitele a vím jistě, že to nebylo jen díky tomu, jak krásný je, a na jakém místě. Šárko, máte můj velký dík.
Pavel Krummer, Praha
Již 35 let žiji a pracuji v Curychu. Mým dlouholetým přáním bylo pořídit si střešní byt v Praze, abych se mohla těšit pohledem nejen z úžasné pražské historické atmosféry, ale užívat si též bohatého kulturního prostředí. Sen se stal skutečností. A nejen to. Nyní se vracím i na kouzelnou Šumavu, kde jsem si pořídila díky firmě LUXENT krásnou nemovitost přímo v národním parku. Profesionalita, diskrétnost a pohotovost makléřky Pavly Kalousové mne provázela při obou koupích. Jsem potěšena, že jsem našla v Čechách takové služby.
Helena Barthová, Curych, Švýcarsko
Další reference

Líbí se Vám jak pracujeme?

Realitní kancelář LUXENT byla založena v roce 2008 a za dobu svého působení na poli exkluzivních nemovitostí úspěšně zrealizovala velké množství realitních transakcí v oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí. Klienti se k nám rádi vracejí, čehož si velmi vážíme. Díky nim získáváme do naší nabídky nové a nové zajímavé reality. Úspěšně spolupracujeme i na zajímavých rezidenčních developerských projektech.

Kontaktujte nás

Nebo zadejte telefon a my Vás kontaktujeme

Realizovali jsme

Pronájem

Pronájem mezonetu 5+kk/T, 260 m², Praha 2 - Nové Město

Praha 2 - Nové Město
PRONAJATO
Pronájem

Pronájem bytu, 2+kk, 67 m², Praha 9 - Vysočany

Praha 9 - Vysočany
PRONAJATO
Zobrazit více realizací