Reference

Vážení, děkujeme za služby, které nám poskytla vaše firma. Delší dobu jsme se odhodlávali prodat náš krásný byt ve vilce na Praze 6 - Hradčanech a přestěhovat se do domova pro seniory. V únoru 2019 jsme jako zázrakem téměř okamžitě našli byt vyhovující našim požadavkům a tedy jsme hledali, kdo by zařídil prodej našeho bytu. U prvních dvou pokusů s realitními kancelářemi jsme neuspěli – s agenty jsme si nerozuměli. Kamarádka nám doporučila vaši makléřku paní Ing. Lenku Duškovou. Její pracovní nasazení a velké zkušenosti s nestandardními situacemi umožnila prodej našeho bytu se všemi potřebnými úředními jednáními velmi rychle i kvalitně. Navíc nás příjemně překvapilo, jak hezký osobní a přátelský vztah jsme s paní Lenkou navázali. Přátelům, kteří budou hledat pomoc realitní agentury vašeho zaměření, budeme paní Lenku, a tím i vaši společnost, rádi doporučovat.
Jana O., Edvard O.
Realitní společnost Luxent, které jsem svěřila na prodej svůj romantický statek vybudovaný ve stylu La Provence, mi vyšla neobyčejně vstříc nejenom v osobě realitní makléřky paní Ing. Lenky Duškové, ale i ve vedení společnosti Luxent pana Emila Kasardy. Jednalo se o prodej velmi specifického objektu v boutique stylu, který byl často námětem reportáží o originálním bydlení a jako takový potřeboval vytipovat i vhodnou osobnost budoucího majitele. Ráda bych poděkovala paní Ing. Duškové za neobyčejně profesionální, ale, a to hlavně, lidsky vřelý přístup při hledání vhodných zájemců a styl, jakým tak složité dílo prezentovala. Dnes, kdy je nemovitost již předána novým zájemcům musím konstatovat, že jsem obdržela i bonus, a sice v nových majitelích jsem získala další přátele. To vše díky vysoce odborné a hlavně osobní práci realitní společnosti Luxent.
DGM
Pěkný den, ráda bych poděkovala Luxentu, hlavně paní Ing. Lence Duškové, za skvělý a profesionální přístup při prodeji našeho domu. Vše proběhlo hladce a bez komplikací.
Klára P., Praha
Další reference

Líbí se Vám jak pracujeme?

Realitní kancelář LUXENT byla založena v roce 2008 a za dobu svého působení na poli exkluzivních nemovitostí úspěšně zrealizovala velké množství realitních transakcí v oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí. Klienti se k nám rádi vracejí, čehož si velmi vážíme. Díky nim získáváme do naší nabídky nové a nové zajímavé reality. Úspěšně spolupracujeme i na zajímavých rezidenčních developerských projektech.

Kontaktujte nás

Nebo zadejte telefon a my Vás kontaktujeme

Realizovali jsme

Pronájem

Pronájem bytu 2+1, 61 m², Praha 6 - Vokovice

Praha 6 - Vokovice
PRONAJATO
Štěpánská ulice
Pronájem

Pronájem bytu 2+1, 62 m², Praha 1 - Nové Město

Praha 1 - Nové Město
PRONAJATO
rezidence Kališnická
Pronájem

Pronájem bytu 2+1/B, 65 m², Praha 3 - Žižkov

Praha 3 - Žižkov
PRONAJATO
obývací pokoj
Pronájem

Pronájem bytu 2+kk/T, 81,6 m², Praha 7 - Holešovice

Praha 7 - Holešovice
PRONAJATO
dům
Prodej

Prodej bytu 2+kk, 52 m², Praha 5 - Smíchov

Praha 5 - Smíchov
PRODÁNO
Pronájem

Pronájem bytu 2+1, 68,8 m², Praha 5 - Smíchov

Praha 5 - Smíchov
PRONAJATO
patrový byt
Prodej

Prodej bytu 1+1, 28,5 m², Praha 1 - Malá Strana

Praha 1 - Malá Strana
PRODÁNO
Zobrazit více realizací