Reference

Naše developerská společnost Omikron Group a.s. se společností Luxent navázala spolupráci za účelem zprostředkování pronájmu skladových a obchodních jednotek v současné době na projektech Komerční park Dobřejovice, Komerční park Jesenice a Komerční park Rudná. Spolupráci jsme navázali koncem roku 2017 a během této krátké doby se panu Strohmaierovi podařilo zrealizovat pronájem skladového prostoru 610 m2 v Komerčním parku Dobřejovice a přivézt nám tak dlouhodobého stabilního nájemce. Dále pan Strohmaier aktivně pokračuje ve zprostředkování pronájmu dalších volných ploch v tomto projektu. V srpnu 2018 předáme panu Strohmaierovi ke zprostředkování další 2 projekty: Komerční Park Nehvizdy a Komerční park Dobřejovice II, celkem na 8 500 m2 ploch. Navážeme tak na úspěšnou spolupráci s panem Strohmaierem a budeme se těšit na další realizované obchody a pronajaté prostory.
Gabriela J., Praha
Prodej bytu jsem na základě doporučení svěřila paní Ing. Lence Duškové z realitní kanceláře Luxent. Nezbývá mi nic jiného než konstatovat, že veškerý servis související s prodejem byl špičkový, během prodeje nenastaly žádné komplikace a vše probíhalo přesně podle mých představ. Ing. Lenka Dušková odvedla vysoce profesionální práci, vždy byla připravená a ochotná vše vysvětlit, pomoci či navrhnout řešení. Díky ní jsem byt prodala sympatickým a milým lidem, což pro mě bylo také důležité. Paní inženýrku a realitní kancelář Luxent mohu s čistým svědomím doporučit, jejich služby jsou opravdu skvělé. A protože jsem v situaci, kdy hledám menší byt, vím, na koho se zcela jistě obrátím.
Dana Š., Praha
Pracovat s kanceláří LUXENT bylo pro nás po všech stránkách uspokojivé. Prodat naši nemovitost nebylo úplně snadné nejen kvůli komplikacím v naší lokalitě. Bylo třeba trpělivě pracovat s okolnostmi. Líbí se nám, že k uzavření obchodu došlo v atmosféře spokojenosti na všech stranách. Děkujeme.
Michael C., Belgie
Další reference

Líbí se Vám jak pracujeme?

Realitní kancelář LUXENT byla založena v roce 2008 a za dobu svého působení na poli exkluzivních nemovitostí úspěšně zrealizovala velké množství realitních transakcí v oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí. Klienti se k nám rádi vracejí, čehož si velmi vážíme. Díky nim získáváme do naší nabídky nové a nové zajímavé reality. Úspěšně spolupracujeme i na zajímavých rezidenčních developerských projektech.

Kontaktujte nás

Nebo zadejte telefon a my Vás kontaktujeme

Realizovali jsme

obývací pokoj
Pronájem

Pronájem penthousu 5+kk/T, 440 m², Praha 3 - Žižkov

Praha 3 - Žižkov
PRONAJATO
obývací pokoj s LED
Prodej

Prodej bytu 3+kk/T/B, 127 m², Praha 8 - Libeň

Praha 8 - Libeň
PRODÁNO
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Pronájem

Pronájem bytu 3+kk/B, 117 m², Praha 3 - Vinohrady

Praha 3 - Vinohrady
PRONAJATO
Zobrazit více realizací