Reference

S realitní kanceláří Luxent spolupracuji delší dobu a s jejich úrovní služeb jsem velmi spokojen. Jsou profesionální a po lidské stránce příjemní. Jednání s protistranou je díky makléřům Luxent hladké. Koupil jsem si rodinnou nemovitost a celý proces prodeje proběhl bez problémů. Makléřka Šárka Tichá byla odborně připravená, ochotná a vycházela vstříc i našim architektům, a to od první prohlídky až do předání domu. Dobře byl nastaven i vztah s bývalou majitelkou domu, s níž jsme měli příjemná jednání a která se na Luxent plně spoléhala. Z nového domu máme velkou radost a děkujeme.
Karel D.
Vážení, děkujeme za služby, které nám poskytla vaše firma. Delší dobu jsme se odhodlávali prodat náš krásný byt ve vilce na Praze 6 - Hradčanech a přestěhovat se do domova pro seniory. V únoru 2019 jsme jako zázrakem téměř okamžitě našli byt vyhovující našim požadavkům a tedy jsme hledali, kdo by zařídil prodej našeho bytu. U prvních dvou pokusů s realitními kancelářemi jsme neuspěli – s agenty jsme si nerozuměli. Kamarádka nám doporučila vaši makléřku paní Ing. Lenku Duškovou. Její pracovní nasazení a velké zkušenosti s nestandardními situacemi umožnila prodej našeho bytu se všemi potřebnými úředními jednáními velmi rychle i kvalitně. Navíc nás příjemně překvapilo, jak hezký osobní a přátelský vztah jsme s paní Lenkou navázali. Přátelům, kteří budou hledat pomoc realitní agentury vašeho zaměření, budeme paní Lenku, a tím i vaši společnost, rádi doporučovat.
Jana O., Edvard O.
Služby realitní kanceláře Luxent jsem využila již několikrát pro prodej i koupi nemovitosti a vždy jsem byla velmi spokojená s jednáním i úrovní služeb, které poskytují. Nejenže vše proběhlo na velmi profesionální úrovni, ale i lidsky proběhlo vše velmi příjemně včetně jednání s protistranou. Navíc mi makléřka Šárka Tichá dokázala během transakcí vždy dobře poradit. Jednání s kupci jsem se vůbec nemusela účastnit, paní Tichá vše dohodla ke spokojenosti obou stran. Moc mi to pomohlo. Děkuji!
Kateřina K.
Další reference

Líbí se Vám jak pracujeme?

Realitní kancelář LUXENT byla založena v roce 2008 a za dobu svého působení na poli exkluzivních nemovitostí úspěšně zrealizovala velké množství realitních transakcí v oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí. Klienti se k nám rádi vracejí, čehož si velmi vážíme. Díky nim získáváme do naší nabídky nové a nové zajímavé reality. Úspěšně spolupracujeme i na zajímavých rezidenčních developerských projektech.

Kontaktujte nás

Nebo zadejte telefon a my Vás kontaktujeme

Realizovali jsme

Mirošovické stavení
Prodej

Prodej venkovského stavení 5+1, 411 m², na pozemku 5.368 m², Mirošovice - Praha-východ

Středočeský kraj, Mirošovice, Mirošovice
PRODÁNO
obývací pokoj
Pronájem

Pronájem mezonetu 2+kk/, 63 m², Praha 7 - Holešovice

Praha 7 - Holešovice
PRONAJATO
obývací pokoj se zahrádkou
Pronájem

Pronájem bytu 2+kk/T/Z, 70 m², Praha 5 - Smíchov

Praha 5 - Smíchov
PRONAJATO
obývací pokoj
Pronájem

Pronájem bytu 3+kk/2B, 95 m², Praha 1 - Malá Strana

Praha 1 - Malá Strana
PRONAJATO
vstup na terasu
Prodej

Prodej bytu 2+kk/T, 81,6 m², Praha 7 - Holešovice

Praha 7 - Holešovice
PRODÁNO
výloha
Pronájem

Pronájem obchodní jednotky, 38,5 m², Praha 1 - Staré Město

Praha 1 - Staré Město
PRONAJATO
prosvětlená obývací místnost
Pronájem

Pronájem bytu 4+kk/2T, 163 m², Praha 6 - Vokovice

Praha 6 - Vokovice
PRONAJATO
Zobrazit více realizací