O nás

Co naše realitní kancelář nabízí, jak a s kým

 

Existuje mnoho kvalit a dovedností, které utvářejí PROFESIONÁLY na poli realit – bezúhonnost, důkladná znalost realitního trhu, komunikační a prodejní schopnosti, citlivé a efektivní vyjednávací dovednosti a zejména vstřícný přístup k potřebám a představám svých klientů. A právě takoví lidé tvoří TÝM realitních specialistů kanceláře LUXENT.

Naše služby

 

 

 

Zprostředkovali jsme prodej více než 1 000 exkluzivních nemovitostí


Realitní kancelář LUXENT působí na trhu s nemovitostmi od roku 2008. Za dobu naší činnosti jsme byli u bezpočtu úspěšně uzavřených obchodů. Klienty a obchodní partnery získáváme zejména díky dobrým referencím a osobním doporučením našich spokojených zákazníků.

Reference

 

 

 

Pracujeme profesionálně, hlavou i srdcem zároveň


 Máme dlouholeté zkušenosti s rezidenčními i komerčními nemovitostmi. Specializujeme se na trh luxusních realit, na investice do nemovitostí a na vybrané developerské projekty. Umíme pochopit potřeby našich klientů a jsme vstřícní a nápomocní v průběhu celého procesu prodeje či pronájmu nemovitosti. Podporujeme realizace investičních záměrů našich klientů. Obchodní vztahy navazujeme vždy na základě jasných, transparentních podmínek vzájemně odsouhlasené spolupráce. Naším cílem je, aby obchod proběhl k vaší naprosté spokojenosti a co nejlépe pro všechny zúčastněné.

 

Nabízím nemovitost

 

 

 

Prodej nemovitosti, její nákup i pronájem vyžadují čas a péči


Víme, že realitní trh se progresivně vyvíjí a sledovat ho vyžaduje odbornost. Jsme otevření růstu a neustále se učíme. Zvyšujeme kvalitu nabízených služeb – zejména realitních, právních a marketingových, ale i v oblastech obchodní komunikace a vyjednávání či financování nemovitostí. Zprostředkovaně nabízíme poradenství i ve sféře architektury, designu či stavitelství nebo v oblasti správy a projektového řízení.

Naše služby

 

 

 

Vybíráme si nemovitosti, které nabízíme a prodáváme


Jsme milovníky dobré architektury, designu, obchodu a umění. V naší nabídce najdete tradiční lidovou architekturu, prvorepublikové vily, secesní domy nebo nemovitosti v duchu francouzské „Provence“. Objeví se i zámek, exkluzivní usedlost, starý mlýn nebo stadion. Současně nabízíme i moderní, nadčasové, originální nemovitosti vč. nízkoenergetických staveb. Společným jmenovatelem je luxus, který vidíme jako výslednici kvality nemovitosti, tvůrčího ducha nemovitosti – domu či bytu – a pak lokality i genia loci, kterým nemovitost oplývá.

  

Specializujeme se na exkluzivní domy a designové byty v Praze i mimo ni a nabízíme také vybrané developerské projekty, komerční nemovitosti a pozemky. Nechybí historické objekty.

Hledám nemovitost

 

 

 

Jak všichni víme – o nemovitosti rozhodují tři ukazatele: lokalita, lokalita a lokalita


Pohybujeme se na trhu exkluzivních nemovitostí především na území Prahy a nabízíme nemovitosti v jejích nejprestižnějších částech, včetně historického jádra. V naší nabídce ale najdete vybrané nemovitosti v zajímavých lokalitách po celé ČR i v zahraničí.

Kompletní nabídka nemovitostí

 

 

 

Když není žádoucí nemovitost inzerovat, pracujeme s neveřejnou nabídkou


Neveřejné realitní nabídky profilujeme v diskrétní VIP sekci. Pro registraci nás prosím neváhejte kontaktovat.

VIP zóna

 

 

 

 

Mluvíme kromě mateřské češtiny a slovenštiny také anglicky, německy, španělsky a rusky.

Sídlíme v samém centru Prahy v Pařížské ulici č. 131/28, Praha 1 – Josefov.

Přijďte se kdykoli nezávazně poradit, rádi se vám budeme věnovat.

Kontaktujte nás