Ateliérové byty Krásova - PRODEJ ZAHÁJEN!

Byl oficiálně zahájen prodej bytů v rezidenci Ateliérové byty Krásova na pražském Žižkově. Dispozice bytů se pohybují od garsoniér až po prostorné mezonetové byty s terasami.

Ateliérové byty Krásova - PRODEJ ZAHÁJEN!

Naše kancelář spouští prodej dalšího nového designového projektu v rekonstruovaném secesním domě: Ateliérové byty Krásova. Ateliérové proto, že je v nich originálním způsobem řešený prostor a práce se světlem. Projektu dal ducha opět již v projektu Všehrdova 3 úspěšný tým – developer, naše kancelář a designové studio. Velké prosklené stěny v rastru, nadsvětlíky, zachování kleneb a vysoký standard vybavení umocnily v bytech jejich umělecký náboj s nádechem rukopisu průmyslového designu. Spolu se zvedající se úrovní této části Žižkova (jen 150 m od hranice Vinohrad) uspokojí tato nová rezidence určitě i náročné hledající nové bydlení či investici. 

aabb

 

Cílem projektu bylo vytvořit inspirativní prostředí pro lidi mladé duchem, ať už jednotlivce či rodiny. Garsonky se pohybují kolem 30-ti m² , dále tu jsou byty o dispozicích 2+kk a 3+kk (o velikostech cca 40–80 m²), spodní se zahrádkou, a v posledních patrech domu mezonety s terasou o užitné ploše až 150 m². Výhledy jsou orientované u většiny bytů na dvě světové strany, do ulice a zeleného vnitrobloku – s výhledem na kostel Sv. Prokopa. V přízemí jsou k bytům 4-metrové sklepy. V domě bude samozřejmě nový výtah. Parkování přímo v domě vytvořit nešlo, ale je zde modrá zóna a pár minut pěšky podzemní parkoviště pod Žižkovskou věží, kde si lze celoročně parking pronajmout.

 333

 

Projekt byl představen veřejnosti tento týden a velký zájem o prohlídky ukazuje, že jsme se trefili do vkusu a potřeb zájemců pohybujících na současném realitním trhu. Prohlídky plánujeme na druhý týden v prosinci. Aktuálně je dům vyklízen a připravován na zahájení rekonstrukce. Ta bude zevrubná a výsledek bude stát zato. Dokončení je plánováno na konec 2017.  Přijďte se podívat, budete u nového zrodu domu s historií. 

 

 

 

 

 

Life & style

Novinky ze světa realit