Co ještě nevíte o rezidenci Viladům Děvín | Prémiové vybavení

Projekt Viladům Děvín v pražském Smíchově nabízí osm bytů s inteligentní domácností, chladicími stropy a prostorně řešenými interiéry. Exkluzivně v Luxentu.

Co ještě nevíte o rezidenci Viladům Děvín | Prémiové vybavení

 Čtyřpodlažní bytový projekt Viladům Děvín s osmi byty vyniká především kvalitním vybavením a špičkovými využitými materiály. Co o něm ale možná nevíte a měli byste?


Stropní chlazení


chlazene-stropy

 

Klimatizace není jediným řešením ochlazování místností. Stropní chlazení funguje na podobném principu, jako v současnosti známější podlahové vytápění, s výjimkou toho, že namísto horké vody v systému trubek proudí voda o teplotě na přívodu 16 °C a na zpětné 18 – 20 °C, která velmi rovnoměrně ochlazuje, případě vytápí prostor (nedochází k citelnému pohybu vzduchu). Systém stropního chlazení tedy pracuje na principu sdílení tepla prostřednictvím velké aktivní plochy, díky čemuž nedochází k nepříjemnému proudění chladného vzduchu jako je tomu u klasické klimatizace – nechladí místnosti prostřednictvím proudícího vzduchu, ale odvádí teplo prostřednictvím chladící vody. Systém lidem poskytuje větší komfort a vyhnou se častějším zdravotním problémům spojeným s nepříjemným průvanem. Pro zajištění dostatečného výkonu a ideální tepelné pohody by měla být pokryta co největší plocha stropu.

 

 

Prémiová okna značky Schüco 


schuco-logo

 

Nadčasový vzhled, vysoká stabilita, dlouhá životnost. Hliník umožňuje realizaci velkoformátových oken s optimální tepelnou izolací, která zajišťují více světla a komfortní bydlení. Hliníková okna Schüco splňují ty nejvyšší požadavky na kvalitu i komfort a nabízí celou řadu předností:

 

■ energetickou efektivitu

■ vysokou pevnost

■ lehkost chodu

■ minimální údržbu

■ dlouhou životnost

■ úzké pohledové šířky rámů

■ nadčasový design

 

 

Smart home systém od LOXONE


 

chytra-domacnost

TOPENÍ a CHLAZENÍ

Špičkový inteligentní systém od Loxone dokáže regulovat veškerou činnost vytápění či chlazení v místnostech (jednotlivých topných okruzích) na základě specifikovaných teplotních požadavků. Aktuální teplota a vlhkost vzduchu v prostorech interiéru je měřena za pomocí zabudovaných čidel v multifunkčních dotykových panelech Loxone PURE.

 

Stropní chlazení (okruhy stropního chlazení v obytných místnostech)

  • zdroj chladu: centrální přívod


VĚTRÁNÍ

Systém umožňuje aktivovat zvýšeného provětrávání na základě požadavku uživatele

Vše je ovládáno za pomocí LOXONE aplikace (iOS, Android, web).

 


SVĚTLA (ovládání světel a organizace světelných scén)

Jednotlivá světla, případně světelné scény, jsou rovněž ovládaná pomocí multifunkčních dotykových panelů Loxone PURE v jednotlivých místnostech, případně pomocí pohybových čidel (PIR) a z LOXONE aplikace (iOS, Android, web).

 


ALARM SYSTÉM (pohybová čidla, kouřové čidlo a kódovací panel)

Vstupní hala je vybavena pohybovým a kouřovým čidlem a kódovacím panelem LOXONE umožňující aktivaci a deaktivaci základního ALARM systému. Ovládání ALARM systému je realizováno pomocí kódovacího panelu (Loxone CODE), případně pomocí LOXONE aplikace (iOS, Android, web).

  • pro bezdotykovou aktivaci/deaktivaci ALARM systému je možné použít RFID čipy
  • v základní instalaci jsou instalované okenní kontakty

 


STÍNÍCÍ SYSTÉM (ovládání venkovních žaluzií)

Jednotlivá okna jsou vybavena venkovními žaluziemi, které jsou ovládané LOXONE systémem pro dosažení optimální teplotní/světelné pohody. Systém LOXONE umožňuje automaticky řídit žaluzie v závislosti na teplotních a světelných parametrech v jednotlivých místnostech. Ovládání STÍNÍCÍHO systému je realizováno pomocí multifunkčních dotykových panelů Loxone PURE v jednotlivých místnostech, případně z LOXONE aplikace (iOS, Android, web). Systém řeší

 

  • stínění při zvyšující se teplotě v konkrétní místnosti
  • stínění dle časového parametru (po setmění)

 

Designové kuchyně v ceně 

 

Již brzy pro Vás přichystáme speciál o designových kuchyních, které budou rovněž v ceně bytu! 

 

Zjistěte o projektu více zde.

logo-viladum-devin 

 

 

 

Life & style

Novinky ze světa realit

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím