Czech Real Estate Awards 2019 | Realitní projekt roku 2019

Nominovali jsme tři nejzajímavější projekty z letošní nabídky. Prohlédněte si je a hlasujte pro svůj neoblíbenější rezidenční projekt.

Czech Real Estate Awards 2019 | Realitní projekt roku 2019

 

I letos jsme nominovali tři nejzajímavější projekty z naší nabídky: vilový projekt Na Meandru, bytový projekt Viladům Děvín na Smíchově a luxusní bytový projekt MOLO Lipno Resort v Lipně nad Vltavou. 

 

Přečtěte si více a hlasujte pro svůj oblíbený projekt! 

 

Na Meandru

  vila-na-meandru

 

Na slunečné stráni Na Meandru nad Vltavou roste 15 moderních nízkonákladových vil s pokrokovou energetikou. Záměrem projektu je vytvořit krásné a zdravé bydlení, ve značné míře nezávislé na vnějších dodavatelích energií, kromě těch přírodních. Masivní prosvětlení, organické propojení se zahradou a hra se slunečním svitem zkrášlují příjemnou atmosféru a praktičnost dispozic 4+kk – 6+kk doplněných saunami, relaxační místností se zelenou, částečně pochozí střechou, úložnými prostorami, šatnami, prosklenou podestou, technickou místností a několika koupelnami. Interiéry jsou navrženy rozmanitě ve třech pražských designových a architektonických studiích s cílem vytvořit bydlení pocitově i prakticky propojující život v domě a v zahradě. Vily se nabízejí ve čtyřech velikostních úrovních a v různých cenových hladinách. Vybaveny budou ve značné míře dle požadavků budoucích majitelů s možností výběru různých typů zařízení, barevného ladění, nebo například variant bazénů, zahradní architektury apod. Příjemným a užitečným aspektem je citelná nízkonákladovost. Vily jsou vybaveny inteligentně řízenými technologiemi pro zajištění elektřiny, tepla v zimě a chlazení v létě v horkých dnech. Nezávislost a nízkonákladovost zajišťuje dvojí synergicky propojená a uživatelsky vstřícná solární technologie, včetně domácího úložiště, v kombinaci s tepelných čerpadlem země – voda. Pamatováno je na hospodaření s dešťovou a odpadní vodou, včetně využití odpadního tepla.

 

 

MOLO Lipno Resort

  molo-lipno

Tento luxusní bytový komplex se soukromou zahradou a molem vzniká v jedné z nejatraktivnějších lokalit obklopené šumavskou přírodou, přímo na břehu Lipna. Projekt i s aktuálními volnými jednotkami si můžete prohlédnout v naší nabídce. MOLO Lipno Resort klade důraz na kvalitu, luxus a komfort. Stane se tak ideálním místem pro milovníky přírodního bydlení i rekreace, nabízí romantické panoramatické výhledy na hladinu jezera i nedaleké lesy. Pořiďte si druhý domov na břehu Lipna, v místě, které Vám nabídne výjimečnou architekturu a pětihvězdičkový standard v každém detailu. 79 exkluzivních bytů a penthousů s dechberoucími výhledy na jezerní panorama či do pěstěné atriové zahrady je nabízeno v kvalitě srovnatelné s nejvyššími světovými standardy. Vedle luxusních apartmánů nabídne komplex i pětihvězdičkový hotel s prémiovým wellness a spa, restaurací s mezinárodní kuchyní, bary, concierge službami a soukromým beach clubem. Rezidenti si budou moci zapůjčit i sportovní vybavení. Mezi hotelem a luxusními byty povede promenáda s obchody a kavárnami, jež bude pokračovat až k cyklostezce. Dominantou celého resortu bude ikonické 150 metrů dlouhé dřevěné molo s vyhřívaným bazénem a filtrovanou vodou. 

 

 

Viladům Děvín

  obyvaci-pokoj

 

Developerský projekt Viladům Děvín byl vystavěn v ulici K Závěrce, ve vilové čtvrti pod Dívčími hrady. Ty byly také byly inspirací pro její jméno. Ve čtyřpodlažním viladomě s podzemním parkováním vzniká 8 luxusních bytů s terasami a zahradami. Rezidence je komorní, nabízí soukromí majitelům bytů s nejvýše třemi byty na patře. Velikosti a dispozice bytů jsou příznivé svou skladbou, nabízejí se rodinné designové byty se zahradou a terasou, prostorný 3+kk i komornější byty pro náročné. V posledním patře pak Viladům Děvín představuje luxusní loftový byt s terasami, exkluzivním panoramatickým výhledem a dvěma parkovacími stáními v podzemním podlaží domu. Návrh a projekt domu v moderním, prosvětleném, funkcionalistickém stylu vytvořili architekti renomované architektonické kanceláře Masák & Partner. Design bytů navrhly specialistky pro design luxusního bydlení ze studia La Design. Koncept je inspirován prvky prvorepublikových vil, zejména v oblasti použitých vysoce kvalitních materiálů a vybavení. Masivní dřevěné podlahy se skvěle doplňují s velkoformátovou dlažbou a obklady, luxusním vybavením koupelen s prvky mramorového dekoru a celkovou prosvětleností jižně orientovaných bytů. Součástí nabídky jsou i pokrokové chlazení stropy, automaticky řízené venkovní žaluzie nebo stylová kuchyně. Všechny byty mají originální, nadčasovou atmosféru díky lokalitě a výhledu z velkoformátových oken obývacího pokoje tvořících prosklené stěny a otevírajících prostor daleko přesahující hranice interiérových dispozic. 

 

Life & style

Novinky ze světa realit