Do detailu promyšlené interiéry projektu Na Meandru od studia Kreatier

Prohlédněte si v článku nové vizualizace interiérů v nízkoenergetickém projektu Na Meandru, které vytvořilo architektonické a kreativní studio Kreatier.

Do detailu promyšlené interiéry projektu Na Meandru od studia Kreatier

S novým rokem Vám přinášíme i novinky v nízkoenergetickém projektu exkluzivních vil Na Meandru. Špičkové architektonické a kreativní studio Kreatier navrhlo nové interiéry, které si můžete prohlédnout právě v tomto článku.

 

Prosklení, vzdušnost, příroda


Návrh interiéru rodinných domů v Řeži vychází z architektury a konceptu celého developerského projektu. Design domů je inspirován přírodou a sluncem, zároveň ale i futuristickou, nejmodernější architekturou.

Interiér se nese v duchu přírodních materiálů, ale zároveň vychází ze současných interiérových trendů. Hlavními prvky interiéru jsou velké prosklené stěny, obklad dřevěným laťováním a solitérní barevný nábytek. Materiálová paleta interiéru je tvořena dubovým dřevem, bílou barvou, betonovou stěrkou, mramorem v kontrastu s antracitovými kovovými prvky na dveřích nebo například na světlech.

 

pokoj-s-kuchyni

 

Vstupní hale vévodí schodiště minimalistického vzhledu, které je lemováno dřevěnými latěmi na stěnách. Důležitý je vzhled interiérových dveří, které jsou bezrámové a nechávají vyniknout právě schodišti.

 

schodiste

 

Obývací pokoj s kuchyní jsou materiálově uceleny dřevěnou podlahou a bílou kuchyňskou linkou s mramorovou pracovní deskou. Dominantou pokoje je krb, ve kterém je umístěná i nika na dříví. Obývací pokoj je natolik prostorný, že umožňuje plnohodnotné posezení u televize, ale zároveň vytváří i relaxační prostor právě před krbem. Je kladen velký důraz na funkčnost a pohodlnost typového nábytku, který celému interiéru dává šmrnc.

  obyvaci-pokoj

kuchyn

 

Království odpočinku

 

Master ložnice je královstvím odpočinku a luxusu. Ložnice je dělena na dvě zóny, Hlavní, spací, je umocněna příjemným textilním čalouněním po celé výšce stěny za postelí. Druhá část je ryze funkční, vyplněna vestavěnou skříní a obě tyto zóny nádherně odděluje polo-příčka obložena latěmi, která slouží jako toaletní stolek, úložný prostor ale třeba i televizní stěna.

 

postel

loznice

vestavene-skrine

 

Na ložnici navazuje moderní koupelna. Hlavním prvkem je volně stojící vana s maximálním výhledem do okolní krajiny velkým francouzským oknem. Umyvadla jsou umístěna před velkým zrcadlem, z něhož vystupují nástěnné baterie. Skleněné dveře a zástěny jsou opět inspirovány industriální architekturou.

 

master-koupelna

koupelna-s-prosklenim

 

Wellness zóna


Prostor wellnessu je řešen minimalisticky, tak, aby umožnil absolutní relaxaci. Sauna navazuje na integrovanou sprchu, vše je příjemně skryto a zaručuje intimitu.

 

relaxacni-zona

sauna

 

V interiéru hraje velkou roli umělé osvětlení, které je převážně funkční, jednoduchého tvaru a stylu, ale najdou se zde i specifické kousky od známých designerů.

 


Všechny informace k projektu se dozvíte na našich stránkách nebo na oficiálním webu projektu www.nameandru.cz

V případě zájmu o schůzku neváhejte kontaktovat makléřku projektu Ing. Šárku Tichou na telefonním čísle +420 734 445 445.

 

Life & style

Novinky ze světa realit