Druhý domov v zámoří – váš soukromý ráj

Zahraniční nemovitosti nabízíme také v oblíbené destinaci Dubaj, a to nejen byty, ale i domy. Vila typu Garden Home Atrium Entry má pozemek a soukromou pláž.

Druhý domov v zámoří – váš soukromý ráj

Léto je časem odpočinku a zasloužené dovolené, kterou mnoho z nás rádo tráví u moře. Víte ale, co je ještě lepší, než léta jezdit do oblíbených destinací nebo do prvotřídních resortů? Vracet se do svého! A kdo ví, jednou můžete naopak celý rok trávit v krásném slunečném státě a na dovolenou se vracet do České republiky. Koupě nemovitosti v zahraničí nabízí nejen jistotu, že vaši dovolenou vždy strávíte přesně tak, jak si přejete, ale především se jedná o zajímavou investiční příležitost.

Luxusní vila v Dubaji

V poslední dekádě aspiruje na přední příčky oblíbených destinací právě Dubaj, jež je hlavním městem Spojených arabských emirátů. Místo, kam se Češi rádi vrací nejen za krásným mořem a unikátními stavbami, ale i za ojedinělými zážitky a luxusními nákupy. V současnosti výrazně vzrostl zájem Evropanů o koupi zahraničních nemovitostí, a to nejen bytů, ale i domů. Oblíbené jsou vily typu Garden Home Atrium Entry a jednu takovou najdete i v naší nabídce. Luxusní nemovitost s dispozicemi 7+1 o velikosti 450 m2se nachází na 650 mrozlehlém pozemku se soukromou pláží a prostornou terasou s bazénem. Vila má čtyři ložnice, pracovnu, obývací pokoj, jídelnu a kuchyni. Disponuje také místností pro služebnou. Samozřejmostí je krytá garáž pro dva vozy. Další možnost parkování je na pozemku před vilou. Nemovitostí vás provede česky mluvící agent zastupující společnost Luxent v Dubaji.

ložnice

I v Evropě jsou exkluzivní nemovitosti

Oblast Jadranu je stálou destinací pro Evropany a již léta snad tou nejoblíbenější. Zejména Chorvatsko je dlouhodobě v podvědomí Čechů zařazeno mezi levné dovolené. Nicméně i tato krásná země nabízí luxus. Mezi kouzelná místa patří například Trogir, malý ostrov v Chorvatsku, jež je znám i jako „město muzeí“. Přímo v jeho srdci nabízíme luxusní apartmán v Chorvatsku s dispozicí 4+1 o velikosti 160 m². Disponuje soukromou střešní terasou o ploše 150 m², kde jsou umístěna lehátka, lounge a vířivka s panoramatickým výhledem do okolí. Nemovitost čítá dohromady tři ložnice s manželskými postelemi velikosti „king-size“, plně vybavený obývací pokoj a kuchyni v italském stylu se vstupem do venkovní jídelny. Nechybí ani dvě koupelny a samostatně oddělená toaleta. 

venkovní jídelna

Užívat si krásnou dovolenou můžete také v exkluzivním apartmánu u zálivu v Itálii. Vesnička Sistiana v letovisku Portopiccolo je vzdálena pouhých 15 minut od letiště v Terstu. Jak již název města napovídá, „porto“ neboli přístav je přímořským městem, jehož břehy lákají majitele lodí nejen z Itálie, ale také z Chorvatska či Slovinska. Pokud vás představa takového místa zaujala, máme pro vás apartmán s dispozicemi 3+kk o velikosti 228,5 m2s terasou a zahradou. Součástí služeb resortu je marina s 121 kotvišti, která přijímá jachty a čluny dlouhé až 24 metrů pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. 

terasa obývací pokoj

Přemístíme se ze slunné Itálie na západ do Portugalska, které se poslední léta těší velké popularitě. Jeho unikátní památky i pobřeží určitě zaujmou. Pokud je tato malá země na Pyrenejském poloostrově na seznamu destinací, které byste rádi navštívili, může vás upoutat nabídka unikátní vily s výhledem na oceán. Vila disponuje velkým soukromým a volitelněvyhřívaným bazénem na krásném místě při pobřeží jižního Portugalska. Nemovitost nabízí čtyři ložnice, obývací pokoj s kuchyní, tři koupelny, garáž a dechberoucí romantické výhledy na Atlantik. Venkovní relaxační místnost a jídelní část navazuje zahrada o rozloze 2.500 m2.

quinta das gaivotas quinta das gaivotas

TIP pro investici do zahraničních nemovitostí

Pokud chcete bezpečně investovat do zahraničních nemovitostí, může být jednou z možností koupě hotelového pokoje. Na Kapverdských ostrovech, v pětihvězdičkovém komplexu White Sands Hotel & Spa, prodáváme dvoupokojový apartmán. Tento hotel najdete na ostrově Boa Vista na nejkrásnější 55 km dlouhé pláži Santa Monica, která se pyšní bělostným pískem. Pokud vás tato investice láká, přečtěte si všechny podrobnosti. 

Life & style

Novinky ze světa realit