Druhý domov v zámoří – váš soukromý ráj

Zahraniční nemovitosti nabízíme také v oblíbené destinaci Dubaj, a to nejen byty, ale i domy. Vila typu Garden Home Atrium Entry má pozemek a soukromou pláž.

Druhý domov v zámoří – váš soukromý ráj

Léto je časem odpočinku a zasloužené dovolené, kterou mnoho z nás rádo tráví u moře. Víte ale, co je ještě lepší, než léta jezdit do oblíbených destinací nebo do prvotřídních resortů? Vracet se do svého! A kdo ví, jednou můžete naopak celý rok trávit v krásném slunečném státě a na dovolenou se vracet do České republiky. Koupě nemovitosti v zahraničí nabízí nejen jistotu, že vaši dovolenou vždy strávíte přesně tak, jak si přejete, ale především se jedná o zajímavou investiční příležitost.

Luxusní vila v Dubaji

V poslední dekádě aspiruje na přední příčky oblíbených destinací právě Dubaj, jež je hlavním městem Spojených arabských emirátů. Místo, kam se Češi rádi vrací nejen za krásným mořem a unikátními stavbami, ale i za ojedinělými zážitky a luxusními nákupy. V současnosti výrazně vzrostl zájem Evropanů o koupi zahraničních nemovitostí, a to nejen bytů, ale i domů. Oblíbené jsou vily typu Garden Home Atrium Entry a jednu takovou najdete i v naší nabídce. Luxusní nemovitost s dispozicemi 7+1 o velikosti 450 m2se nachází na 650 mrozlehlém pozemku se soukromou pláží a prostornou terasou s bazénem. Vila má čtyři ložnice, pracovnu, obývací pokoj, jídelnu a kuchyni. Disponuje také místností pro služebnou. Samozřejmostí je krytá garáž pro dva vozy. Další možnost parkování je na pozemku před vilou. Nemovitostí vás provede česky mluvící agent zastupující společnost Luxent v Dubaji.

ložnice

I v Evropě jsou exkluzivní nemovitosti

Oblast Jadranu je stálou destinací pro Evropany a již léta snad tou nejoblíbenější. Zejména Chorvatsko je dlouhodobě v podvědomí Čechů zařazeno mezi levné dovolené. Nicméně i tato krásná země nabízí luxus. Mezi kouzelná místa patří například Trogir, malý ostrov v Chorvatsku, jež je znám i jako „město muzeí“. Přímo v jeho srdci nabízíme luxusní apartmán v Chorvatsku s dispozicí 4+1 o velikosti 160 m². Disponuje soukromou střešní terasou o ploše 150 m², kde jsou umístěna lehátka, lounge a vířivka s panoramatickým výhledem do okolí. Nemovitost čítá dohromady tři ložnice s manželskými postelemi velikosti „king-size“, plně vybavený obývací pokoj a kuchyni v italském stylu se vstupem do venkovní jídelny. Nechybí ani dvě koupelny a samostatně oddělená toaleta. 

venkovní jídelna

Užívat si krásnou dovolenou můžete také v exkluzivním apartmánu u zálivu v Itálii. Vesnička Sistiana v letovisku Portopiccolo je vzdálena pouhých 15 minut od letiště v Terstu. Jak již název města napovídá, „porto“ neboli přístav je přímořským městem, jehož břehy lákají majitele lodí nejen z Itálie, ale také z Chorvatska či Slovinska. Pokud vás představa takového místa zaujala, máme pro vás apartmán s dispozicemi 3+kk o velikosti 228,5 m2s terasou a zahradou (pozn. redakce: prodáno). Součástí služeb resortu je marina s 121 kotvišti, která přijímá jachty a čluny dlouhé až 24 metrů pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. 

terasa obývací pokoj

Přemístíme se ze slunné Itálie na západ do Portugalska, které se poslední léta těší velké popularitě. Jeho unikátní památky i pobřeží určitě zaujmou. Pokud je tato malá země na Pyrenejském poloostrově na seznamu destinací, které byste rádi navštívili, může vás upoutat nabídka unikátní vily s výhledem na oceán (pozn. redakce: prodáno). Vila disponuje velkým soukromým a volitelněvyhřívaným bazénem na krásném místě při pobřeží jižního Portugalska. Nemovitost nabízí čtyři ložnice, obývací pokoj s kuchyní, tři koupelny, garáž a dechberoucí romantické výhledy na Atlantik. Venkovní relaxační místnost a jídelní část navazuje zahrada o rozloze 2.500 m2.

quinta das gaivotas quinta das gaivotas

TIP pro investici do zahraničních nemovitostí

Pokud chcete bezpečně investovat do zahraničních nemovitostí, prohlédněte si naší bohatou nabídku a neváhejte se nám ozvat telefonicky či e-mailem nebo se rovnou zastavit v naší luxusní kanceláři v Praze.

Life & style

Novinky ze světa realit