Evropské říční plavby - hit letošních luxusních dovolených

Přinášíme atraktivní tip na letní dovolenou – říční plavby na luxusní lodi do romantických a zážitkových destinací, to vše v klidu, pohodlí a s pestrým kulturním programem.

Evropské říční plavby - hit letošních luxusních dovolených

Průzkumy cestovních kanceláří přišly s nevšedními závěry, nejvyšší mezinárodní luxusní destinací pro rok 2017 jsou evropské říční plavby, a to hned z několika důvodů. 

Existuje mnoho skutečně mnoho výhod, které provází cestování do krásné země na palubě luxusní lodi. Cestovní plány pro náročné klienty jsou plánované přímo na míru jejich potřebám. Je to něco víc! Není to jen koupit si dovolenou, ale tento typ dovolené maximálně respektuje nároky každého i sebenáročnějšího klienta, a to s maximálním ohledem na trávení času v klidném, neotřelém prostředí s minimalizací stresových zážitků. Vše je naplánováno dopředu a dokonale, a vy v klidu, pohodě a ve společnosti dobrého jídla a pití, můžete tímto jedinečným způsobem poznat svět trochu jinak. V tomto roce hledají klienti říčních plaveb zejména romantické destinace, jako je Francie nebo Itálie, a přidanou hodnotou těchto plaveb jsou jim především unikátní cestovní zážitky. A v čem jsou tedy ty největší výhody, proč si vybrat právě tento typ dovolené? 

  ricni-plavby-3

All-Inclusive 

Luxusní plavby jsou známé pro své bohatství a není žádným překvapením, že většina luxusních říčních plaveb je v režimu all-inclusive. Luxusní říční lodě se liší od velkých zaoceánských parníků v tom, že jsou menší, a právě proto se více mohou přizpůsobit potřebám svých náročných hostů. Cestující mají své vlastní pokojské a mají přístup do premiérových restaurací, bazénů, lázní a k zábavě. Každé soukromé apartmá má většinou vlastní balkónek, sluneční salónek a neomezené vybavení. Takřka se svým vybavením neliší od pobytu v nějaké luxusní nemovitosti. Menší loď znamená i méně spolucestujících, tedy ideál, pro osobnější a klidnější cestování.

Luxusní zábava

Cestování na říční lodi nabízí pestrou škálu zábavy. Musí, protože jinak by nemohla konkurovat luxusu, který nabízí velké zaoceánské lodě, pro které prostor, pro soukromý vrtulník nebo ponorku na zkoumání divů mořského dna, není žádnou novinkou. Hosté Evropských říčních plateb mají ovšem daleko širší možnosti, jak si vychutnat svoji luxusní dovolenou. Vedle slunečních paprsků na svých soukromých opalovacích molech a zkoumání krásného vodního světa, mohou vybírat i z nepřeberného množství programů, které začínají každý večer po zakotvení lodi v přístavu. Mohou třeba jen romanticky prozkoumat město samotné, nebo navštívit nějaké luxusní soukromé vinařství nebo restauraci. Výjimkou nejsou výlety za světovými památkami UNESCO, včetně návštěv soukromých pokojů hradů, ochutnávky vína slavných rodinných vinařství. Typickou zábavou jsou exkluzivní koncerty nebo návštěvy divadla či opery. 

ricni-plavby-2

Jejich velká výhoda je, jednoduše řečeno nevázanost na vodu či půdu. Zábavným prvenstvím a novým druhem zábavy, jsou simulátory parašutismu. A střídání se nejrůznějších someliérů a šéfkuchařů, nebo soukromé hodiny vaření pod vedením vyhlášených šéfkuchařů jsou jen třešinkou na dortu. Je-li právě vaší volbou dovolená ve stylu glamour s osobním přístupem, pak je luxusní říční plavba právě to, co hledáte. 

Life & style

Novinky ze světa realit