Ložnice ve skandinávském stylu

Toužíte se každé ráno probouzet svěží a odpočatí? Začněte u výběru kvalitní postele a matrace. Ve studiu Naty Naty si vyberete z velké škály ručně vyráběných skandinávských postelí.

Ložnice ve skandinávském stylu

Jistě jste si už párkrát v životě položili otázku, zdali vaše postel a matrace jsou ty správné pro vás a vaše tělo. Jen po kvalitním nočním spánku můžete být maximálně aktivní a svěží. V posteli každý strávíme až třetinu svého života – a kdo by se nechtěl probouzet stoprocentně odpočatý? Rozhodně se tedy vyplatí dát si při výběru postele opravdu záležet.

Pavlína Rosendahl strávila ve Švédsku dlouhá léta a ví přesně, jak je komfort a vydatný spánek důležitý. Studio Naty Naty v centru Prahy na Senovážném náměstí nabízí kvalitní ručně vyráběné postele a matrace z přírodních materiálů, které splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. 

ložnice postel

Postel jako umělecké dílo

Hluboký spánek je zásadní pro revitalizaci těla a podporu mozkové činnosti. Mozek člověka při usínání pracuje v pravidelných alfa rytmech, které jsou známkou hluboké relaxace. Nejstarší civilizace věřily, že sny jsou poselstvím bohů. Přestože většinu snů zapomínáme, běžně prosníme pětinu spánku. Luxusní postele Carpe Diem se vyrábí ve Švédsku a Finsku, pouze ručně a z přírodních materiálů. „Správná postel by měla uvolňovat tlak tak, aby nezabraňovala krevní cirkulaci v oběhovém systému. To je jeden z důvodů, proč je postel velmi důležitý prvek ve vašem životě. Naši zkušení řemeslníci to vědí. Pracují s vynikající péčí a každá etapa montáže je přísně kontrolována.“ uvádí majitelka butiku, Pavlína Rosendahl.

Souhra se životním prostředím

Výrobce postelí myslí i na ochranu životního prostředí a udržitelné spotřeby, žádné chemicky zpracované nebo umělé materiály. Rámy ze švédské borovice, bavlna, vlna, latex Talaya-latex a koňské žíně. Postele z butiku Naty Naty se pyšní nordickou „Labutí“ (eco-značka). „Dřevo, které se používá v našich postelích nepochází z vypleněných lesů, pouze z ekologicky schváleného lesního hospodářství.“ uvádí v rozhovoru P. Rosendahl. 

Spánek jako v oblacích

Kombinace luxusu, moderního designu a nových technologií. Postel s technologií touch, tedy „stačí jeden dotek“, je pro ty, kteří mají rádi luxus a kvalitní hluboký spánek. Na posteli VINDO si budete připadat jako na obláčku. Dokonale se zrelaxujete díky systému Contour Pocket System s několika vibračními masážními programy. Potěší vás nejen unikátní design těchto postelí, ale i funkce ovládání hlasem nebo dálkovým ovladačem. 

postel

Jak si vybrat postel a následně matraci?

Kvalitní postel je pilířem kvalitního spánku. Proto je výběr matrace stěžejní a často bývá i velmi individuální. Je důležité, aby matrace přesně splňovala požadavky vašeho těla. Pokud si nejste jisti, která je pro vás ta pravá, butik Naty Naty nabízí možnost vyzkoušení matrace i v pohodlí domova.

Zajděte si nad šálkem dobré kávy nechat poradit a vybrat ideální postel pro vás, abyste se i vy probouzeli každé ráno odpočatí a svěží.

04-postel

05-postel

Life & style

Novinky ze světa realit