Luxusní druhý domov – představujeme nově vznikající pětihvězdičkový MOLO Lipno Resort na Lipně

Představujeme nový pětihvězdičkový projekt MOLO Lipno Resort na Lipně, v srdci Šumavy. Realitní kancelář Luxent je výhradním prodejcem, kontaktujte nás pro více informací!

Luxusní druhý domov – představujeme nově vznikající pětihvězdičkový MOLO Lipno Resort na Lipně

Nejen v zahraničí, ale i v Česku je mnoho úchvatných míst, kam se rádi vracíme. Často je to nedotčená příroda, která nás láká z ruchu velkoměst, obklopuje nás všudypřítomným klidem a dovoluje nám zpomalit, načerpat novou energii a relaxovat. Mnozí z nás sní o tom, aby se mohli do takového místa vracet opakovaně. Ideálním řešením je pohodlí vlastního zázemí se vším, co k němu patří ideálně v horách či u jezera, v přírodě s možností aktivního sportování a relaxování.

 

 

Když chcete více

 

Pokud toužíte po přírodě, luxusu, komfortu a servisu s nadstandardními službami, pak je čas zaměřit vaši pozornost na projekt MOLO Lipno Resort. Právě ten se může stát Vaším druhým domovem. Dovolte nám představit novinku, která vznikne v atraktivní lokalitě šumavské přírody na břehu jezera Lipna, přímo v obci Lipno nad Vltavou, vedle Mariny.

 

MOLO Lipno Resort bude vynikat svou kvalitou a luxusem, podobné resorty naleznete například ve Švýcarsku, nebo u jezera Como v Itálii;“ říká Jan Pokorný, associatte director pražského týmu architektonické kanceláře Chapman Taylor, která stojí za návrhem projektu, a pokračuje: „Koncepčně se nejedná o apartmánové byty k pronájmu, ale o druhé bydlení pro náročnou klientelu, která chce mít v Čechách rekreační nemovitost, ale s garancí vysoké kvality provedení
a služeb.

 

MOLO Lipno Resort nabídne pro náročnou klientelu luxusní byty (celkem 79 exkluzivních bytů a podkrovních penthousů) s překrásnými výhledy na hladinu jezera nebo do zenové zahrady dle návrhu uznávané zahradní architektky Štěpánky Šmídové. V projektu se pamatuje také na majitele sportovních aut a jim přizpůsobené nízké nájezdy do podzemních garáží, prostorná parkovací místa pro velká SUV auta, nebo nabíjecí stanice pro elektromobily, či hybridní automobily. Samozřejmostí jsou prostorné sklepy a kóje pro sportovní vybavení a kolárny s individuálními boxy na kolo, včetně dobíjení elektrokol.

 

„Součásti komplexu je také pětihvězdičkový hotel s prémiovým wellness a spa, restaurací s mezinárodní kuchyní, bary, concierge službami a soukromým Beach Clubem;“ říká Martina Jašková, tisková mluvčí MOLO Lipno Resortu a dodává: “Pro rezidenty bude k dispozici také klubová půjčovna sportovního vybavení, beach volejbalové hřiště a správcovské služby.“

 

Mezi hotelovou a bytovou částí komplexu se nachází promenáda s obchody a kavárnami, která pokračuje až k cyklostezce s nově vybudovaným cyklopointem. Zde pak začíná srdce celého resortu, 150metrové dřevěné molo s vyhřívaným bazénem s čistou filtrovanou vodou. Plánuje se také doplnit molo o restauraci a bar, tak aby veřejnost a rezidenti resortu získali služby a možnost užít si na maximum koupání v bazénu nebo třeba jen romantickou večerní procházku při západu slunce.

 

Na maličkostech záleží

Hýčkat sebe, svoji rodinu a přátele je v současnosti dar. Žijeme v rychlé době – a MOLO Lipno Resort je oázou poskytující perfektní služby a prostor zpomalit a relaxovat. Najděte zde i vy svůj druhý domov.

 

 

 

Přijďte nás navštívit do info stánku přímo v místě vznikajícího projektu

 

Od prvního červencového týdne 2018 je u břehu Lipna u pozemku budoucí realizace otevřen prezentační stánek MOLO Info Point s plážovým barem. Můžete zde získat od našeho týmu Luxent detailní informace o projektu, prohlédnout si 3D model budoucího resortu nebo si dát svůj oblíbený drink a kochat se výhledem na hladinu jezera. Můžete se zapsat jako předběžní zájemci a získat koncem léta informace z první ruky! Oficiální spuštění prodeje proběhne v září 2018 a výstavba bude zahájena v létě 2019. První obyvatele MOLO Lipno Resort přivítá v zimě 2021, kolaudace je plánována na konec roku 2020.

 

 

Šumavská příroda, jezero Lipno a malebný Jihočeský kraj

 

Největší jezero v srdci Šumavy, někdy také nazývané „Jihočeské moře“, je obklopeno Národním parkem Šumava s hlubokými lesy, plnými stoletých stromů. Jejich vůně, louky, údolí ztracená na konci světa, bezedné slatě, rašeliniště, ledovcová jezera a obzory plné hor a kopců, zpěv ptáků, setkání s divokou zvěří – to vše je Šumava. Místo atraktivní v jakémkoliv ročním období láká zejména přírodními krásami a rozmanitými možnostmi aktivního sportovního života. 

Jaro a podzim je ideální pro golf (více jak 12 golfových hřišť v přilehlém okolí), turistiku, cyklistiku (108km trasa kolem Lipna), běh či jezdectví. Lipno je perfektní i pro milovníky vodních sportů – plavání, potápění, jachting, windsurfing, kate, vodní skútry či sportovní rybolov.

Pro milovníky zimy je tu možnost lyžování, běžkování, snowboardingu i jezerního bruslení. Na vrchu Kramolín nad obcí Lipno nad Vltavou najdete středisko zimních sportů se sjezdovými tratěmi, lyžařskou a snowboard školou, rozlehlý snow park, upravené běžecké stopy a pro rodiny s dětmi i největší dětské lyžařské hřiště v České republice.

Patříte-li mezi náročnější lyžaře, nabízí se Vám hned za hranicemi u Lipna Skiareál Hochficht s 21 km atraktivních sjezdovek, město Linz je vzdáleno cca 50 km od projektu.

Jednou ze zajímavostí v okolí je oblíbená Stezka korunami stromů, která vám umožní nevšední zážitek a provede vás po 372 metrů dlouhé pozvolna stoupající dřevěné stezce mezi vzrostlými stromy. Tato adrenalinová procházka vám zprostředkuje zcela jiný pohled na krásy Šumavských lesů a ohromující panoramatické výhledy. Z nejvyššího bodu stezky – 40 metrů vysoké věže – se můžete dostat i rychlým a zábavným způsobem, a to za pomocí tobogánu, který vede středem věže.

Najdete zde i zábavní park Království lesa, který slibuje zábavu pro celou rodinu, především pro děti, pro něž je zde v sezóně připraven pestrý program. Součástí Království lesa jsou i stromová městečka, lanovky, bludiště a mnoho dalších zajímavých atrakcí, vše v krásném prostředí lesa a čisté šumavské přírody.

Kromě sportovních aktivit jsou Jižní Čechy také kulturním pokladem – zámek Hluboká, magický Český Krumlov úžasné třeboňské rybníky a mnoho dalších míst.

 

 

Realitní kancelář Luxent je výhradním prodejcem MOLO Lipno Resort. Rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy a předběžný zájem – a to v naší pražské kanceláři v Pařížské ulici 28, Praha 1 – Josefov. Kontaktujte přímo vedoucího makléře projektu Ing. Zdeňka Jemelíka na tel. 770 18 00 18 nebo e-mailu zdenek.jemelik@luxent.cz. Celý projekt si můžete prohlédnout na MOLO Lipno Resort v naší nabídce.

 

 

Těšíme se na Vás na Lipně!

 

Life & style

Novinky ze světa realit