Luxusní obklady v retro stylu | Los Kachlos

Prohlédněte si nové luxusní obklady a dlažby v retro stylu. Nadčasové vzory, pestré barvy a kvalitní provedení. Prodejcem obkladů je společnost Los Kachlos.

Luxusní obklady v retro stylu | Los Kachlos

Společnost Los Kachlos patří beze sporu mezi přední české prodejce obkladů a dlažeb. V jejich sortimentu najdete široké spektrum výrobků od španělských i italských prestižních značek, mimo jiné i koupelnová příslušenství, zahrnující sanitární keramiku, sprchové kouty, vany, vodovodní baterie a nábytek či různé koupelnové doplňky, nebo jedinečné dřevěné podlahy a dveře. Vybere si opravdu každý. Co tentokrát zaujalo nás?

Retro styl nás baví

Vintage či secesní designy jsou nadčasovou klasikou, která se neokouká. Jejich charakteristické vzory dodají interiérům vašich bytů i domů jedinečnou atmosféru. Ať už jde o geometrickou nebo květinovou tématiku, můžete směle popustit uzdu své fantazii, pohrát si s kombinacemi i barevností. Retro styl je neotřelý, výrazný, charismatický a nese v sobě i špetku nostalgie.

Secese

Častým a oblíbeným motivem secese jsou květiny, větvičky, vlnící se linky. Samozřejmostí je prvotřídní kvalita matriálů. Zaměřte se například na Victorian Collection či Votodevil.

Victorian Collection

victorian-collection-2

victorian collection

Votodevil

vodevil

vodevil

Patchwork

Máte rádi patchwork? Tento styl je typický tradičními vzory nahodilých kombinací, které nejlépe vyniknou například v chodbách, halách ale i koupelnách nebo obytných místnostech. Luxusně vypadají například obklady Tassel či Milano.

Tassel

 tassel

tassel

Milano

milano

milano

Selský rustikální styl

Stylový interiér podtrhnete obklady v provence či toskánském stylu. Zaujmou krásnou patinou, nepravidelností, často zde dominuje klasická modrá barva. Je to váš šálek kávy? Pak věnujte pozornost především kolekci Cotto Bello či rustikálnější Nuevo monasterio.

Cotto Bello

cotto bello

cotto bello

Nuevo monasterio

nuevo monasterio

nuevo monasterio

Life & style

Novinky ze světa realit